Rest4U Обзоры Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево
Найдено объектов 24

Обзоры /Мукачево

Замок Паланок - Мукачево

Опубликовано: 15.03.2017 17:55:46
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Історія замку На південному заході сучасного Мукачева знаходиться унікальний та славетний замок «Паланок». Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що зберіглися у Європі.

10 причин відвідати Мукачево

Опубликовано: 23.05.2016 22:40:57
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

У самому центрі Закарпаття, в оточенні покритих густими лісами гір на зеленій рівнині, розсіченою долиною річки Латориця, розташований один з найбільш цікавих і гарних українських міст – Мукачево.

Українські споруди оборонного значення, які ввійшли до списку найкращих замків Європи.

Опубликовано: 22.05.2016 20:37:54
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

У багатій історико-архітектурній спадщині України визначне місце належить пам'яткам оборонної архітектури - фортецям, замкам, оборонним храмам, міським укріпленням. Упродовж багатьох століть роль оборонних споруд була провідною в системі міст і містечок. Без перебільшення можна сказати, що від рівня організації оборони залежала доля всіх поселень.

Кленовецькі Озера

Опубликовано: 07.12.2015 19:38:44
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Кленовецькі озера це база відпочину, яка щороку збирає багато відпочиваючих, тут знаходяться різні розважальні бази для дітей, дорослих, і молоді. Для дітей власники придумали різні каруселі, катання на ослові, батути, і тому подібні розважальні конкурси. Дорослі можуть віпочивати на палубі, де є міні бар, і кухня, купатися у озері, знімати бісєдки, і так далі.

Річка Визниця

Опубликовано: 07.12.2015 19:07:56
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Річка "Визниця"  – річка в межах Закарпатської області (Україна).  Тече в основному з півночі на південь, потім від села Верхя Визниця впадає у річку Латориця. Вона протікає такі населені пункти як Кленовець, Кольчино, Чинадієво, і Мукачево. Довжина річки Латориця 46 км, Похил річки коливається від 0,2 (у пониззі) до 80 (у верхів’ї) м/км.

Замок Паланок. Ілона Зріні

Опубликовано: 20.11.2014 15:40:11
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Стоїть ця чарівна пара на верхній терасі замкую. Тут постійно товпляться туристи, бо звідси відкривається дуже гарний вид на місто і тут Вам розкажуть історію матері і сина. Отже, мати- Ілона Зріні, вдова ФеренцаI Ракоці і її 10-річний син Ференц II Ракоці.

Вітаємо в Мукачеві!

Опубликовано: 24.10.2014 21:13:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Я проживаю в одному з найкрасивіших і найстаріших міст Західної України - Мукачеві! Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто не зможуть не викликати захоплення! До речі, сьогодні Мукачево входить в десятку кращих міст України! Уже на під'їзді до Мукачева мандрівників зустрічає гордий замок Паланок.

"Чизай" запрошує на дегустацію вин у підвали мукачівського замку

Опубликовано: 06.03.2012 18:18:58
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» на власному виноробному підприємстві та у щойно відкритій дегустаційній залі старовинного підвалу Мукачівського...

Медовий дім

Опубликовано: 19.12.2011 22:37:53
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 У Мукачеві відкрили «Медовий Дім» - своєрідний музей меду, в якому можна скуштувати мед різних сортів, вивчити, інші продукти бджільництва, подивитися, яким інвентарем користується пасічник, побачити, який мед виробляють інші країни світу і безпосередньо спостерігати за роботою б...

Готель "Star" Мукачево

Опубликовано: 23.10.2011 13:17:43
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Готель "Star" (Зірка) знаходиться в самому центрі чудового міста Мукачево, Закарпаття. В готелі до ваших послуг 61 номер(14 одномістних,26 двохмістних,5 півлюксів і 16 номерів класа люкс). Всі номера облаштовані кондиціонерами,електроними замками,кабельним телебаченням та доступом до інтернету.

Закарпатський обласний державний російський драматичний театр

Опубликовано: 18.10.2011 17:28:31
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

«Надзвичайно красиве і мальвниче, затишне і європейського типу, проте з шармом старовини…»-саме так висловлюють своє перше враження туристи від Мукачева. Місто багате на історичні культурні та архітектурні пам’ятки. Мукачево-єдине західноукраїнське місто, де є російський драматичний театр.

Подорож у давнину. Мукачівський замок

Опубликовано: 17.07.2011 12:43:03
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

     Як кожна маленька дівчинка, я з дитинства захоплювалася часами, коли рицарі боролися за дамські серця, а дами ходили в розкішних вечірніх сукнях і жили в таємничих середньовічних замках. Нагода відвідати будь-який замок, як можливість доторкнутися до минулого я завжди сприймала як свято.

В Мукачево – за удачею!

Опубликовано: 17.12.2010 19:49:18
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево дивує своїх жителів і гостей міста новими пам’ятниками, які з’являються на його вулицях. Гуляючи центром міста, ви не зможете пройти, не помітивши дивний бронзовий пам’ятник, який встановили сажотрусу, щоб підкреслити значимість та рідкісність даної професії. Вона є надзвичайно небезпечною.

Древнє місто Закарпаття - Мукачево

Опубликовано: 15.12.2010 20:12:15
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Ласкаво просимо до найчарівнішого куточка Закарпаття!!!    Місто Мукачево - одне з найпрекрасніших міст України, розташоване на лівому березі річки Латориця.

Фестиваль вина у Мукачеві

Опубликовано: 26.11.2010 19:38:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Щорічно в місті Мукачево, Закарпатська область, проходить фестиваль «червоне вино», на площі Миру, що розташована в центрі міста. Традиційно відкриття фестивалю припадає на свято Василя.

«Білий палац» сім’ї Ракоці. Тури в Мукачево

Опубликовано: 11.10.2010 19:45:24
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Місто здавна славиться своїми архітектурно-історичними пам’ятками. Пам’ятки своєю вишуканістю та зацікавленістю історії, викликають великий інтерес. Серед таких пам’яток є і двоповерховий будинок – «Білий палац».

Отдых в Мукачево. Отели, санатории, рестораны

Опубликовано: 19.07.2010 12:35:04
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево – старинный, уютный и  опрятный город-курорт,  который расположился в центральной части Закарпатья вдоль реки Латорица. Он обладает тысячами тайн и сотнями любопытных фактов.

Туры в Закарпатье. Мукачевский замок Паланок

Опубликовано: 13.05.2010 21:21:36
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Одной из знаменитых достопримечательностей города Мукачева есть замок “Паланок”. Его включали в список конкурса “Семи чудес Украины”. Замок уникален тем, что является одним из немногочисленных действующих замков Украины.

Мукачевский православный женский монастырь

Опубликовано: 13.05.2010 21:10:12
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

На северной окраине города Мукачева Закарпатской области, на склоне горы Чернечьей, вершина которой покрыта вековым дубовым лесом, расположен Мукачевский православный Св. -Николаевский женский монастырь. Монастыри всегда были оплотом веры Христовой, центрами духовной культуры для населения края.

Тури в Карпати. Цікаві місця Мукачівського району

Опубликовано: 06.04.2010 19:55:55
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Дорога з Мукачева лежить на північний схід, у напрямку Сваляви. За с. Кольчино, за 12 км від міста буде поворот праворуч у Чинадійово.   Це село унікальне, бо де ще в Україні й в одному невеликому поселенні збереглося відразу два замки? Сувору Чинадіївську фортецю, зі стінами метрової товщини і з таємничими, подейкують, підземеллями, зведено в 14 ст.

Туры в Карпати. Мукачевская Ратуша

Опубликовано: 06.04.2010 19:36:55
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Здание городской ратуши  построено в 1904 г. по проекту и под руководством будапештского архитектора Яноша Бабулы-младшего. При закладке первого камня в фундамент главной часовой башни 23 июня 1903 года было заложено письмо, в котором, в частности, сообщалось, что в городе проживало 14416 человек и имелось 1553 дома.

Мукачівський жіночий монастир

Опубликовано: 01.04.2010 21:45:49
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачівський жіночий монастир або як його ще називають – «монастир на чернечій горі» був заснований князем Федором Корятовичем. Як свідчить легенда -  на Корятовича напав змій на Чернечій горі, але святитель Миколай прийшов йому на допомогу й вони разом здолали змія.

Відпочинок в Карпатах. Замок "ПАЛАНОК"

Опубликовано: 01.04.2010 21:38:10
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачівський замок "ПАЛАНОК" являється архітектурною пам’яткою Закарпаття, який був збудований у середньовіччі,на замковій горі вулканічного походження висота якого сягає 68 метрів, навколо якої був викопаний рів. Від тих часів у замку керувало багато королів та князів, але не дивлячись на зміну влади, руйнування війнами та часу, сам замок зберігся до сьогодення.

На Закарпатті відбувся фестиваль меду

Опубликовано: 26.10.2009 13:45:19
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

  На шостий фестиваль меду до Мукачева на Закарпатті з"їхалося понад 100 пасічників з семи областей України. Пасічники з Львівщини, Прикарпаття, Тернопільщини, Одещини, Чернівеччини, Хмельниччини та Закарпаття ярмаркували просто неба. Продавали мед, вощину, прополіс, пергу та пилок.    "Свято меду щороку влаштовуємо у кінці сезону медозбору.

Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи