Автор: 789798, 24.10.2014 21:13:26

Вітаємо в Мукачеві!

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Вітаємо в Мукачеві!

 Я проживаю в одному з найкрасивіших і найстаріших міст Західної України - Мукачеві! Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто не зможуть не викликати захоплення! До речі, сьогодні Мукачево входить в десятку кращих міст України!

Уже на під'їзді до Мукачева мандрівників зустрічає гордий замок Паланок. Він розташований на високому пагорбі і ніби ширяє над містом. Середньовічний замок дуже вражає і сьогодні. Своєю грунтовністю, природною красою і міццю. Але щоб оглянути, знадобиться не менше одного дня. Дивлячись на дбайливо відреставрований старовинний замок, створюється відчуття могутності й затишку,ви ніби поринаєтесь в минуле.


Також я б порадила туристам подивитися в Мукачеві відвідати музеї, розташовані в житловій частині замку, помилуватися красивими видами на Мукачево.

А ще обов'язково потримайте за палець скульптури одного з колишніх власників замку - князя Корятовича. Кажуть, він виконує всі бажання.


Не можна залишити без уваги і колодязь, з якого діставали найчистішу воду обложені жителі замку. Води там зараз вже немає, як немає і обложених жителів замку.

З Паланка можна відправитися в центр міста. Він вражає свій європейської красою. У серці міста - його невід'ємна Міська ратуша - красива будівля фісташкового кольору.

Зупиніться перед пам'ятником Кирилу і Мефодію, яких дуже шанують у Закарпатті як носіїв культури і релігії.

Посеред центральної вулиці міста ховається веселий і добрий Сажотрус зі своєю улюбленою кішкою. Цього забавного сажотруса не можна не потримати за гудзик. І не забудьте шепнути йому на вухо своє бажання. Кажуть, він виконує всі!

Прощаючись з Мукачевом, ви обов'язково проїдете повз Свято-Миколаївського православного монастиря. Днями він відсвяткував своє 300-річчя.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Медовий дім

Опубликовано: 19.12.2011 22:37:53
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 У Мукачеві відкрили - своєрідний музей меду, в якому можна скуштув

Відпочинок в Карпатах. Замок "ПАЛАНОК"

Опубликовано: 01.04.2010 21:38:10
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачівський замок "ПАЛАНОК" являється архітектурною пам’яткою Закарпаття, який був збудований у середньовіччі,на замковій горі вулканічного походження висота якого сягає 68 метрі

Туры в Карпати. Мукачевская Ратуша

Опубликовано: 06.04.2010 19:36:55
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Здание городской ратуши  построено в 1904 г. по проекту и под руководством будапештского архитектора Яноша Бабулы-младшего.

Мукачівський жіночий монастир

Опубликовано: 01.04.2010 21:45:49
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачівський жіночий монастир або як його ще називають – «монастир на чернечій горі» був заснований князем Федором Корятовичем.

Замок Паланок - Мукачево

Опубликовано: 15.03.2017 17:55:46
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Історія замку На південному заході сучасного Мукачева знаходиться унікальний та славетний замок «Паланок».Добавление фотографийCopyright 2008-2018, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи