Автор: 789798, 24.10.2014 21:13:26

Вітаємо в Мукачеві!

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Вітаємо в Мукачеві!

 Я проживаю в одному з найкрасивіших і найстаріших міст Західної України - Мукачеві! Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто не зможуть не викликати захоплення! До речі, сьогодні Мукачево входить в десятку кращих міст України!

Уже на під'їзді до Мукачева мандрівників зустрічає гордий замок Паланок. Він розташований на високому пагорбі і ніби ширяє над містом. Середньовічний замок дуже вражає і сьогодні. Своєю грунтовністю, природною красою і міццю. Але щоб оглянути, знадобиться не менше одного дня. Дивлячись на дбайливо відреставрований старовинний замок, створюється відчуття могутності й затишку,ви ніби поринаєтесь в минуле.


Також я б порадила туристам подивитися в Мукачеві відвідати музеї, розташовані в житловій частині замку, помилуватися красивими видами на Мукачево.

А ще обов'язково потримайте за палець скульптури одного з колишніх власників замку - князя Корятовича. Кажуть, він виконує всі бажання.


Не можна залишити без уваги і колодязь, з якого діставали найчистішу воду обложені жителі замку. Води там зараз вже немає, як немає і обложених жителів замку.

З Паланка можна відправитися в центр міста. Він вражає свій європейської красою. У серці міста - його невід'ємна Міська ратуша - красива будівля фісташкового кольору.

Зупиніться перед пам'ятником Кирилу і Мефодію, яких дуже шанують у Закарпатті як носіїв культури і релігії.

Посеред центральної вулиці міста ховається веселий і добрий Сажотрус зі своєю улюбленою кішкою. Цього забавного сажотруса не можна не потримати за гудзик. І не забудьте шепнути йому на вухо своє бажання. Кажуть, він виконує всі!

Прощаючись з Мукачевом, ви обов'язково проїдете повз Свято-Миколаївського православного монастиря. Днями він відсвяткував своє 300-річчя.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


В Мукачево – за удачею!

Опубликовано: 17.12.2010 19:49:18
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево дивує своїх жителів і гостей міста новими пам’ятниками, які з’являються на його вулицях.

Замок Паланок. Ілона Зріні

Опубликовано: 20.11.2014 15:40:11
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Стоїть ця чарівна пара на верхній терасі замкую. Тут постійно товпляться туристи, бо звідси відкривається дуже гарний вид на місто і тут Вам розкажуть історію матері і сина.

Древнє місто Закарпаття - Мукачево

Опубликовано: 15.12.2010 20:12:15
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Ласкаво просимо до найчарівнішого куточка Закарпаття!!!    Місто Мукачево - одне з найпрекрасніших міст Украї

Закарпатський обласний державний російський драматичний театр

Опубликовано: 18.10.2011 17:28:31
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

«Надзвичайно красиве і мальвниче, затишне і європейського типу, проте з шармом старовини…»-саме так висловлюють своє перше враження туристи від Мукачева.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи