Автор: Alex S, 11.10.2010 19:45:24

«Білий палац» сім’ї Ракоці. Тури в Мукачево

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево «Білий палац» сім’ї Ракоці. Тури в Мукачево

Місто здавна славиться своїми архітектурно-історичними пам’ятками. Пам’ятки своєю вишуканістю та зацікавленістю історії, викликають великий інтерес. Серед таких пам’яток є і двоповерховий будинок – «Білий палац».
«Білий палац» був побудований у другій половині ХVII  століття трансільванськими князями із династії Ракоці і аж до 1711 року був їхньою міською резиденцією. Після 1711 року палац переходить до рук австрійського імператора, так як у 1703-1711 роках відбувалася визвольна боротьба, якою керував Ференц Ракоці ІІ і палац був у нього відібраний.
У 1728 році імператор Австрії передає палац, разом із величезними наділами землі, німецькому графу Шенборну.
У «Білому палаці» проводилися прийоми знаті та іноземних послів. Спочатку це була одноповерхова споруда, але у 1747 році вона була перебудована і розширена за проектом німецького архітектора Йогана-Бальтазара Неймана. Тоді вже й був побудований другий поверх палацу.
«Білий палац» є пам’яткою палацової архітектури XVII-XVIII століть.
Пізніше у палаці розміщувалася експозиція Мукачівського краєзнавчого музею. Тут була також канцелярія графа Шенборна, де працював відомий закарпатський археолог Тіводар Легоцький.
Після Великої Вітчизняної війни тут розміщувався деякий час штаб військового з’єднання радянської армії. Дещо пізніше тут була середня школа.
Сьогодні тут знаходиться дитяча художня школа, яка буда відкрита 1979 року. У приміщенні школи міститься галерея з картинами обдарованих дітей, а також роботи  Міхая Мункачі. А від 1994 року дитяча художня школа носить його ім’я , якому було встановлено меморіальну дошку у 1969 році.Кішш Крістіна  


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Древнє місто Закарпаття - Мукачево

Опубликовано: 15.12.2010 20:12:15
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Ласкаво просимо до найчарівнішого куточка Закарпаття!!!    Місто Мукачево - одне з найпрекрасніших міст Украї

"Чизай" запрошує на дегустацію вин у підвали мукачівського замку

Опубликовано: 06.03.2012 18:18:58
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» на

В Мукачево – за удачею!

Опубликовано: 17.12.2010 19:49:18
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево дивує своїх жителів і гостей міста новими пам’ятниками, які з’являються на його вулицях.

Кленовецькі Озера

Опубликовано: 07.12.2015 19:38:44
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Кленовецькі озера це база відпочину, яка щороку збирає багато відпочиваючих, тут знаходяться різні розважальні бази для дітей, дорослих, і молоді.

Туры в Карпати. Мукачевская Ратуша

Опубликовано: 06.04.2010 19:36:55
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Здание городской ратуши  построено в 1904 г. по проекту и под руководством будапештского архитектора Яноша Бабулы-младшего.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи