Автор: Надія, 19.12.2011 22:37:53

Медовий дім

 У Мукачеві відкрили «Медовий Дім» - своєрідний музей меду, в якому можна скуштувати мед різних сортів, вивчити, інші продукти бджільництва, подивитися, яким інвентарем користується пасічник, побачити, який мед виробляють інші країни світу і безпосередньо спостерігати за роботою бджіл.

«Медовий дім» - одна з визначних пам'яток Медового шляху Закарпаття . Цього року я відвідала цей музей разом зі своїми однокурсниками та дітками з обмеженими можливостями. Нам все дуже сподобалось. При вході в музей нас зустріла дуже приємна жінка,яка розповіла нам історію створення цього музею. Найбільше цей музей нас вразив своїм інтер’єром та експонатами.

Організувала Музей меду сім'я бджолярів, які багато років займаються бджільництвом. Окрім різних сортів меду, ми змогли побачити і численні продукти бджільництва: прополіс, забрус, маточне молочко, пилок, «бджолиний хліб», бджолиний підмор, навіть настоянку з личинок воскової молі. Окремо на стендах розміщена колекція меду з 27 країн світу.


Кожен бажаючий міг докладніше розглянути інвентар пасічника. На іншому стелажі вмістилася колекція іграшкових бджілок. Ще один пункт програми - дегустація меду.
Цей пункт нам найбільше сподобався. Було приємно спостерігати за емоціями і переживаннями діток. Ми також звернули увагу на велетенську бджілку,вагою 40 кг, яка примостилася на даху Медового будинку.


У планах організаторів - створити біля будинку спеціальний майданчик з невеликою пасікою. Там будуть проводити спеціальні лекції для дітей і дорослих. На практиці будуть демонструвати роботу бджоляра, навчати бджільництву.
Медова тема досить актуальна для Закарпаття. У краї є чимало бджолярських господарств, травневі та вересневі фестивалі меду, три зони медової дегустації (у Мукачівському, Хустському та Міжгірському районах) та навіть пам’ятник бджолі у Міжгірському районі. Закарпатський мед та продукти бджільництва користуються попитом серед туристів. Сам Медовий дім виконано у жовто-чорних, бджолиних тонах.


Також у музеї є оригінальна колекція меду різних країн світу,яку подарував музею завідувач кафедри туризму УжНу Федір Шандор. У колекції зібрано мед із близько двох десятків країн, починаючи із наших ближніх сусідів: Чехія, Словаччина, Угорщина та закінчуючи такими країнами, як Шотландія, Швейцарія, Ліхтенштейн, Австрія, Ізраїль, Індія, Палестина, Австралія, Тибет.
Я надіюсь , що медова тема буде й надалі розвиватись на Закарпатті. Я рекомендую всім відвідати Медовий дім у Мукачеві, тому що ви залишитесь з хорошими враженнями.

Замовити дегустацію можна за попереднім замовленням за тел.: (096) 300 57 75, (099) 299 77 31


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Фестиваль вина у Мукачеві

Опубликовано: 26.11.2010 19:38:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Щорічно в місті Мукачево, Закарпатська область, проходить фестиваль «червоне вино», на площі Миру, що розташована в центрі міста.

Туры в Карпати. Мукачевская Ратуша

Опубликовано: 06.04.2010 19:36:55
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Здание городской ратуши  построено в 1904 г. по проекту и под руководством будапештского архитектора Яноша Бабулы-младшего.

Річка Визниця

Опубликовано: 07.12.2015 19:07:56
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Річка "Визниця"  – річка в межах Закарпатської області (Україна).  Тече в основному з півночі на південь, потім від села Верхя Визниця впадає у річку Латориця.

"Чизай" запрошує на дегустацію вин у підвали мукачівського замку

Опубликовано: 06.03.2012 18:18:58
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» наДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи