Автор: Alex S, 01.04.2010 21:38:10

Відпочинок в Карпатах. Замок "ПАЛАНОК"

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Відпочинок в Карпатах. Замок "ПАЛАНОК"
Мукачівський замок "ПАЛАНОК" являється архітектурною пам’яткою Закарпаття, який був збудований у середньовіччі,на замковій горі вулканічного походження висота якого сягає 68 метрів, навколо якої був викопаний рів. Від тих часів у замку керувало багато королів та князів, але не дивлячись на зміну влади, руйнування війнами та часу, сам замок зберігся до сьогодення. На території замку за наказом князя Федора Корятовича  був видовбаний у скелі колодязь глибиною 85 метрів, який також зберігся до нинішніх часів. Назва замку походить від великий дубових кілків,котрі служили для захисту замку, які називають паланком.    На вході в замок "ПАЛАНОК" знаходиться при ворітня башта з двома бастіонами в стінах якого знаходиться підйомний міст через рів. Пройшовши через міст, (коридором через башту) ми попадаємо до першого двору, у якому знаходиться колодязь, пам’ятник  Корятовичу (біля його пам’ятника завжди багато людей, адже за однією з легенд якщо його потримати за вказівний палець та загадати бажання – воно може здійснитись)  та кімната тортур з восковими фігурами,котрі ілюструють страту полонених,котрі були заковані у ланцюги та над якими здійснювались страшні тортури.  Пройшовши через першу площу та трохи коридором замку ми попадаємо на «замковий балкон», на якому знаходяться пам’ятники Ференцу Ракоці ІІ –му та його матері - Ілоні Зріні, які керували замком у період з  кінця XVII століття, до середини XVIII –го. На бастіоні замку нещодавно  встановили бронзову статую птиці «Турулу» з шаблею в клюві, котра за легендою показала шлях до Угорщини угорським воїнам, та під час останньої битви Ракоці принесла йому в клюві  шаблю. Птиця-Турул вважається символом пошуку вітчизни для угорського народу. Вага цього пам’ятника 850кг, висота 2 метри а розмах крил сягає 4-х метрів.   В даний час замок відреставрований, в ньому знаходяться :  •зал етнографії; •дві картинні галереї; •зал старовинних фото; •зал історичних експозицій; •меморіальні кімнати Шандора Петефі( видатний угорський письменник котрий у 1847 році відвідав замок та зробив про нього декілька записів у своїх творах); •меморіальна кімната династії Ракоці; •зал природи та старожитності; • каплиця, у якій проходять церемонії вінчання. З висоти замку відкривається чудовий краєвид на ціле місто, яке майже довкола обгонуте горами, за якими височать Карпати. В період закінчення навчального року за традицією сюди приходять багато учнів та студентів – випускників, котрі зустрічають тут світанок. Замок-Паланок чекає на своїх відвідувачів , та пропонує цікаві екскурсії по замку.
Працює кожен день з 9 до 20 год. 
    Королович Іван  

Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Кленовецькі Озера

Опубликовано: 07.12.2015 19:38:44
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Кленовецькі озера це база відпочину, яка щороку збирає багато відпочиваючих, тут знаходяться різні розважальні бази для дітей, дорослих, і молоді.

В Мукачево – за удачею!

Опубликовано: 17.12.2010 19:49:18
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево дивує своїх жителів і гостей міста новими пам’ятниками, які з’являються на його вулицях.

Тури в Карпати. Цікаві місця Мукачівського району

Опубликовано: 06.04.2010 19:55:55
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Дорога з Мукачева лежить на північний схід, у напрямку Сваляви. За с. Кольчино, за 12 км від міста буде поворот праворуч у Чинадійово.

Річка Визниця

Опубликовано: 07.12.2015 19:07:56
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Річка "Визниця"  – річка в межах Закарпатської області (Україна).  Тече в основному з півночі на південь, потім від села Верхя Визниця впадає у річку Латориця.

Українські споруди оборонного значення, які ввійшли до списку найкращих замків Європи.

Опубликовано: 22.05.2016 20:37:54
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

У багатій історико-архітектурній спадщині України визначне місце належить пам'яткам оборонної архітектури - фортецям, замкам, оборонним храмам, міським укріпленням.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи