Автор: Alex S, 01.04.2010 21:38:10

Відпочинок в Карпатах. Замок "ПАЛАНОК"

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Відпочинок в Карпатах. Замок "ПАЛАНОК"
Мукачівський замок "ПАЛАНОК" являється архітектурною пам’яткою Закарпаття, який був збудований у середньовіччі,на замковій горі вулканічного походження висота якого сягає 68 метрів, навколо якої був викопаний рів. Від тих часів у замку керувало багато королів та князів, але не дивлячись на зміну влади, руйнування війнами та часу, сам замок зберігся до сьогодення. На території замку за наказом князя Федора Корятовича  був видовбаний у скелі колодязь глибиною 85 метрів, який також зберігся до нинішніх часів. Назва замку походить від великий дубових кілків,котрі служили для захисту замку, які називають паланком.    На вході в замок "ПАЛАНОК" знаходиться при ворітня башта з двома бастіонами в стінах якого знаходиться підйомний міст через рів. Пройшовши через міст, (коридором через башту) ми попадаємо до першого двору, у якому знаходиться колодязь, пам’ятник  Корятовичу (біля його пам’ятника завжди багато людей, адже за однією з легенд якщо його потримати за вказівний палець та загадати бажання – воно може здійснитись)  та кімната тортур з восковими фігурами,котрі ілюструють страту полонених,котрі були заковані у ланцюги та над якими здійснювались страшні тортури.  Пройшовши через першу площу та трохи коридором замку ми попадаємо на «замковий балкон», на якому знаходяться пам’ятники Ференцу Ракоці ІІ –му та його матері - Ілоні Зріні, які керували замком у період з  кінця XVII століття, до середини XVIII –го. На бастіоні замку нещодавно  встановили бронзову статую птиці «Турулу» з шаблею в клюві, котра за легендою показала шлях до Угорщини угорським воїнам, та під час останньої битви Ракоці принесла йому в клюві  шаблю. Птиця-Турул вважається символом пошуку вітчизни для угорського народу. Вага цього пам’ятника 850кг, висота 2 метри а розмах крил сягає 4-х метрів.   В даний час замок відреставрований, в ньому знаходяться :  •зал етнографії; •дві картинні галереї; •зал старовинних фото; •зал історичних експозицій; •меморіальні кімнати Шандора Петефі( видатний угорський письменник котрий у 1847 році відвідав замок та зробив про нього декілька записів у своїх творах); •меморіальна кімната династії Ракоці; •зал природи та старожитності; • каплиця, у якій проходять церемонії вінчання. З висоти замку відкривається чудовий краєвид на ціле місто, яке майже довкола обгонуте горами, за якими височать Карпати. В період закінчення навчального року за традицією сюди приходять багато учнів та студентів – випускників, котрі зустрічають тут світанок. Замок-Паланок чекає на своїх відвідувачів , та пропонує цікаві екскурсії по замку.
Працює кожен день з 9 до 20 год. 
    Королович Іван  

Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Медовий дім

Опубликовано: 19.12.2011 22:37:53
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 У Мукачеві відкрили - своєрідний музей меду, в якому можна скуштув

Мукачевский православный женский монастырь

Опубликовано: 13.05.2010 21:10:12
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

На северной окраине города Мукачева Закарпатской области, на склоне горы Чернечьей, вершина которой покрыта вековым дубовым лесом, расположен Мукачевский православный С

"Чизай" запрошує на дегустацію вин у підвали мукачівського замку

Опубликовано: 06.03.2012 18:18:58
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» наДобавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи