Автор: Alex S, 01.04.2010 21:45:49

Мукачівський жіночий монастир

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Мукачівський жіночий монастир
Мукачівський жіночий монастир або як його ще називають – «монастир на чернечій горі» був заснований князем Федором Корятовичем. Як свідчить легенда -  на Корятовича напав змій на Чернечій горі, але святитель Миколай прийшов йому на допомогу й вони разом здолали змія. Віддячив князь святителеві – побудувавши за знаком побаченого в ріці янгола - монастир на чернечій горі.  В 1537 році монастир зруйнувала війна, яка велася між князівствами Габсбургів та Семигородців. Через 2 роки його відбудував Імператор Фердинанд І. Після цього монастир переходив з однієї владики в іншу , але починаючи з XVIII століття почалося будівництво монастирського комплексу, який зберігся до сьогодення. Також до цього періоду можна віднести й початок існування дохо венної школи в мукачівському монастирі. У 1865 році тут відбулася пожежа, але за 3 роки монастир відремонтували. Незважаючи на численні зміни влади та руйнування монастиря, сьогодні він виглядає дуже гарно. Кожного дня тут проводять молитви, а на великі  церковні празники сюди з’їжджаються люди з цілої області та навіть з різних куточків України. З монастирської гори відкривається чудовий краєвид на місто.   Відвідавши монастир, не забудьте подивитись всю широку спадщину Мукачівського краю,як наприклад : -Мукачівський замок «Паланок»; -Окрасу міста – Ратушу; -палац князів Ракоці , в якому знаходиться тепер художня школа; -та палац графів Шенборнів , котрий розташований на відстані 10 кілометрів від міста.

Ласкаво просимо!
      Королович Іван  

Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


В Мукачево – за удачею!

Опубликовано: 17.12.2010 19:49:18
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево дивує своїх жителів і гостей міста новими пам’ятниками, які з’являються на його вулицях.

"Чизай" запрошує на дегустацію вин у підвали мукачівського замку

Опубликовано: 06.03.2012 18:18:58
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» на

Закарпатський обласний державний російський драматичний театр

Опубликовано: 18.10.2011 17:28:31
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

«Надзвичайно красиве і мальвниче, затишне і європейського типу, проте з шармом старовини…»-саме так висловлюють своє перше враження туристи від Мукачева.

Подорож у давнину. Мукачівський замок

Опубликовано: 17.07.2011 12:43:03
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

     Як кожна маленька дівчинка, я з дитинства захоплювалася часами, коли рицарі боролися за дамські серця, а дами ходили в розкішних вечірніх сукнях і жили в таємничих середньо

Фестиваль вина у Мукачеві

Опубликовано: 26.11.2010 19:38:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Щорічно в місті Мукачево, Закарпатська область, проходить фестиваль «червоне вино», на площі Миру, що розташована в центрі міста.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи