Автор: Alex S, 06.04.2010 19:55:55

Тури в Карпати. Цікаві місця Мукачівського району

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Тури в Карпати. Цікаві місця Мукачівського району

Дорога з Мукачева лежить на північний схід, у напрямку Сваляви. За с.Кольчино, за 12 км від міста буде поворот праворуч у Чинадійово. 

Це село унікальне, бо де ще в Україні й в одному невеликому поселенні збереглося відразу два замки? Сувору Чинадіївську фортецю, зі стінами метрової товщини і з таємничими, подейкують, підземеллями, зведено в 14 ст. бароном Перені.  У 1657 р. фортецю було значно пошкоджено польськими військами графа Любомирського. А у 1711 р. тут була резиденція Ференца ІІ Раковці, борця за незалежність Угорщини. Пізніше твердиню було перебудовано на палац. А під час фашистської окупації замок перетворили на в’язницю. Зараз фортецю  узяв в оренду місцевий художник Йосип Бартош.  Після екскурсії до суворого замку ми завітали до казкової краси залізничної станції «Санаторій Карпати». Станція схожа на мініатюрний замок. Ми залишили авто на невеликій зупинці біля неї, і вирушили до чергового закарпатського дива, яке ховається в розкішному парку (територія парку 50 га), над кронами дерев виникає висока башта, яка прикрашена годинником та родинними гербами: леви в коронах. На територію парку вхід вільний, по замку проводять платні екскурсії.  На галявинах та алеях навколо заполонили не монархи, а хворі з патологією серцево-судинної, нервової систем. Саме на цих захворюваннях спеціалізується популярний санаторій, що з 1946 р. розмістився в цьому розкішному мисливському палаці графів Шенборнів.  На палаці 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів. Є ставок, в якому відображаються численні комини замку. За цим палацом можна вивчити календар. Мене дуже вразила і захопила така краса природи та витонченість архітектури палацу.       Доктор Катерини 

Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Фестиваль вина у Мукачеві

Опубликовано: 26.11.2010 19:38:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Щорічно в місті Мукачево, Закарпатська область, проходить фестиваль «червоне вино», на площі Миру, що розташована в центрі міста.

Річка Визниця

Опубликовано: 07.12.2015 19:07:56
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Річка "Визниця"  – річка в межах Закарпатської області (Україна).  Тече в основному з півночі на південь, потім від села Верхя Визниця впадає у річку Латориця.

"Чизай" запрошує на дегустацію вин у підвали мукачівського замку

Опубликовано: 06.03.2012 18:18:58
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» на

Кленовецькі Озера

Опубликовано: 07.12.2015 19:38:44
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Кленовецькі озера це база відпочину, яка щороку збирає багато відпочиваючих, тут знаходяться різні розважальні бази для дітей, дорослих, і молоді.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи