Автор: Alex S, 26.11.2010 19:38:26

Фестиваль вина у Мукачеві

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево Фестиваль вина у Мукачеві

Щорічно в місті Мукачево, Закарпатська область, проходить фестиваль «червоне вино», на площі Миру, що розташована в центрі міста. Традиційно відкриття фестивалю припадає на свято Василя.
Вже з ранку винороби на площі встановлюють намети, розкладають на столах пляшки і бочки з вином, намети прикрашені в закарпатському стилі, над кожним наметом ім"я та район винороба, торгова марка.
Урочисте відкриття фестивалю починається в обід дитячими колективами, колядами. Пізніше, до вечора гостей розважає театралізоване шоу. Сцена розташована під відкритим небом.
Дуже великий асортимент вин: біле, червоне, рожеве, гаряче, сухе і напівсухе, і солодке та напівсолодке, холодне, з прянощами або з медом, з пляшки або з бочки, а ще з глечика, термоса і будь-який інший посуду, з якої можна налити.. На фестивалі існують не тільки Закарпатські вина (Ізабелла, Кадарка, Кабарне, Леанка,), а й чимало європейських (Чорний доктор, Когор, Мускат, Вермут, Цвайгелт, Трамінер). З"їжджає близько 100 виноробів з усього краю.
Найбільше представлені Берегівський, Мукачівський, Ужгородський і Виноградівський райони.
Фестиваль не обмежується лише винної дегустації, ще він доповнюється різноманітними закусками, які перебивають смак вина, і дають можливість продегустувати більшу кількість вин. На фестивалі так само можна продегустувати і придбати сир, мед, ковбасу.
А якщо вино підняло ваш апетит, то ви можите не йдучи з площі, з цього прекрасного свята-фестивалю покуштувати шашлик, бограч, гуляш, стейки приготовлені спеціально для Вас .
Відразу біля палат з вином розташовуються мангали та біседки, організатори цього фестивалю передбачили всі умови, що б людям було комфортно і вони відпочили душею.
Вино можна дегустувати за преемліму плату, ціна за 100 грм склянку складає від 3 грн - до 20 грн, а вино, яке сподобалось можна придбати неотходя від намету.
Фестиваль створює атмосферу свята, з"їжджаються гості з усієї Україні і з сусідніх країн. Гуляючи по площі можна не тільки продегустувати вино і покуштувати закарпатську кулінарію, так само Ви можете придбати «шматочок Закарпаття» - сувеніри.
Свято і справді вдалося. Народні гуляння на центральній площі Мукачева зібрали протягом лише перших трьох днів близько трьохсот тисяч гостей. За свідченнями виноробів, що представили свої напої на святі, кожному з них вдається продати в середньому близько ста літрів вина на день, а відомі у краї фаворити від виноробства продавали до трьохсот літрів напою щоденно.
14 січня за підсумком дегустаційної комісії визначається переможець фестивалю. За традицією фестивалю, мер міста переможцю вручає порося.
Відвідувачі фестивалю не приховували піднесеного настрою і охоче ділилися враженнями, заради яких їхали сюди навіть зі Східної України і з-за кордону. Одним з чинників, що змусили оцінювачів вина пуститися у неблизьку подорож до Мукачева була можливість придбати на фестивалі унікальні вина, які не представлені у крамницях через дорожнечу ліцензій на гуртову торгівлю вином. Дрібні винороби, що виробляють вина не мільйонами декалітрів, а діжечку-дві — лише на подібних фестивалях можуть донести власну продукцію до споживача. Заради цього і їдуть щороку до Мукачева любителі малотиражних домашніх вин
На Старий Новий рік запрошуємо всіх жадаючих "істини" і гарних вражень на традиційний фестиваль «Червене вино». Саме в цей час, за старим звичаєм, винороби з усієї закарпатської регіону відкривають першу діжки з молодим вином і від усього серця запрошують спробувати налитого сонцем напою!

Туристам на замітку: « Кажуть: вино звеселяє серце, лікує багато хвороб і є запорукою довголіття. Але потрібно пам"ятати: перепивати вина жодним чином не випливає, тому що тоді ні здоров"я, ні істини у вині Вам не знайти!!»
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Мукачівський жіночий монастир

Опубликовано: 01.04.2010 21:45:49
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачівський жіночий монастир або як його ще називають – «монастир на чернечій горі» був заснований князем Федором Корятовичем.

Замок Паланок. Ілона Зріні

Опубликовано: 20.11.2014 15:40:11
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Стоїть ця чарівна пара на верхній терасі замкую. Тут постійно товпляться туристи, бо звідси відкривається дуже гарний вид на місто і тут Вам розкажуть історію матері і сина.

В Мукачево – за удачею!

Опубликовано: 17.12.2010 19:49:18
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево дивує своїх жителів і гостей міста новими пам’ятниками, які з’являються на його вулицях.

Подорож у давнину. Мукачівський замок

Опубликовано: 17.07.2011 12:43:03
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

     Як кожна маленька дівчинка, я з дитинства захоплювалася часами, коли рицарі боролися за дамські серця, а дами ходили в розкішних вечірніх сукнях і жили в таємничих середньоДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи