Автор: Alex S, 26.10.2009 13:45:19

На Закарпатті відбувся фестиваль меду

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево На Закарпатті відбувся фестиваль меду

  На шостий фестиваль меду до Мукачева на Закарпатті з"їхалося понад 100 пасічників з семи областей України. Пасічники з Львівщини, Прикарпаття, Тернопільщини, Одещини, Чернівеччини, Хмельниччини та Закарпаття ярмаркували просто неба. Продавали мед, вощину, прополіс, пергу та пилок.
   "Свято меду щороку влаштовуємо у кінці сезону медозбору. Приємно, що одну з найдавніших традиційних справ українського народу ми не забули, нині популярність бджільництва зростає, навіть економічна криза не стала на заваді. А на подібних фестивалях є чому повчитися. Досвідчені пасічники передають естафету молодим бджолярам", - зазначив голова Мукачівського міського товариства бджолярів Валерій Кречковський.
  Попри негоду та буревій закарпатські бджолярі зібрали з вулика по 200 кілограмів меду. А львівські пасічники привезли до Мукачевого біля тонни меду, за два дні продали більше половини. Не абияким попитом користується медовий квас та ароматні питні меди: медовуха, медове вино та бальзам на меду. Хоча й коштують міцні медопродукти не дешево: маленька скляночка - 6-10 гривень, та за 70-градусною медовицею - черги.
   Окрім меду на будь-який смак із різних куточків України, на "Медовому святі" пропонували різноманітні продукти бджільництва та навіть вулики з бджолиними родинами. А форми воскових свічок вражають своїм розмаїттям: від маленького янголятка до бджолиних вуликів, ялинок та фігурок тварин, зроблених руками пасічників. 
  За два дні солодке свято відвідали понад 20 тисяч місцевих мешканців та туристів. 

 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


10 причин відвідати Мукачево

Опубликовано: 23.05.2016 22:40:57
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

У самому центрі Закарпаття, в оточенні покритих густими лісами гір на зеленій рівнині, розсіченою долиною річки Латориця, розташований один з найбільш цікавих і гарних українських міст – Мука

Українські споруди оборонного значення, які ввійшли до списку найкращих замків Європи.

Опубликовано: 22.05.2016 20:37:54
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

У багатій історико-архітектурній спадщині України визначне місце належить пам'яткам оборонної архітектури - фортецям, замкам, оборонним храмам, міським укріпленням.

Вітаємо в Мукачеві!

Опубликовано: 24.10.2014 21:13:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Я проживаю в одному з найкрасивіших і найстаріших міст Західної України - Мукачеві! Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто не

В Мукачево – за удачею!

Опубликовано: 17.12.2010 19:49:18
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Мукачево дивує своїх жителів і гостей міста новими пам’ятниками, які з’являються на його вулицях.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи