Автор: Alex S, 26.10.2009 13:45:19

На Закарпатті відбувся фестиваль меду

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Мукачево На Закарпатті відбувся фестиваль меду

  На шостий фестиваль меду до Мукачева на Закарпатті з"їхалося понад 100 пасічників з семи областей України. Пасічники з Львівщини, Прикарпаття, Тернопільщини, Одещини, Чернівеччини, Хмельниччини та Закарпаття ярмаркували просто неба. Продавали мед, вощину, прополіс, пергу та пилок.
   "Свято меду щороку влаштовуємо у кінці сезону медозбору. Приємно, що одну з найдавніших традиційних справ українського народу ми не забули, нині популярність бджільництва зростає, навіть економічна криза не стала на заваді. А на подібних фестивалях є чому повчитися. Досвідчені пасічники передають естафету молодим бджолярам", - зазначив голова Мукачівського міського товариства бджолярів Валерій Кречковський.
  Попри негоду та буревій закарпатські бджолярі зібрали з вулика по 200 кілограмів меду. А львівські пасічники привезли до Мукачевого біля тонни меду, за два дні продали більше половини. Не абияким попитом користується медовий квас та ароматні питні меди: медовуха, медове вино та бальзам на меду. Хоча й коштують міцні медопродукти не дешево: маленька скляночка - 6-10 гривень, та за 70-градусною медовицею - черги.
   Окрім меду на будь-який смак із різних куточків України, на "Медовому святі" пропонували різноманітні продукти бджільництва та навіть вулики з бджолиними родинами. А форми воскових свічок вражають своїм розмаїттям: від маленького янголятка до бджолиних вуликів, ялинок та фігурок тварин, зроблених руками пасічників. 
  За два дні солодке свято відвідали понад 20 тисяч місцевих мешканців та туристів. 

 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


"Чизай" запрошує на дегустацію вин у підвали мукачівського замку

Опубликовано: 06.03.2012 18:18:58
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

СП «Айсберг» ЛТД, виноробна компанія європейського зразку, пропонує свої послуги по організації дегустації та придбання вин ТМ «Чизай» на

Замок Паланок. Ілона Зріні

Опубликовано: 20.11.2014 15:40:11
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Стоїть ця чарівна пара на верхній терасі замкую. Тут постійно товпляться туристи, бо звідси відкривається дуже гарний вид на місто і тут Вам розкажуть історію матері і сина.

Річка Визниця

Опубликовано: 07.12.2015 19:07:56
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Річка "Визниця"  – річка в межах Закарпатської області (Україна).  Тече в основному з півночі на південь, потім від села Верхя Визниця впадає у річку Латориця.

Фестиваль вина у Мукачеві

Опубликовано: 26.11.2010 19:38:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

Щорічно в місті Мукачево, Закарпатська область, проходить фестиваль «червоне вино», на площі Миру, що розташована в центрі міста.

Вітаємо в Мукачеві!

Опубликовано: 24.10.2014 21:13:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Я проживаю в одному з найкрасивіших і найстаріших міст Західної України - Мукачеві! Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто неДобавление фотографийCopyright 2008-2019, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи