Rest4U Обзоры Украина Закарпатская обл.
Найдено объектов 262

Обзоры /Закарпатская обл.

Реабілітаційний центр бурого ведмедя у Синевирі – факти з життя

Опубликовано: 03.02.2020 19:57:39
Закарпатская обл.Межгорский районСиневирска Поляна

Коли та для чого відкрили Реабілітаційний центр бурого ведмедя у Синевирі? Що можна та не можна робити там туристам? На території НПП Синевир працює Реабілітаційний центр бурого ведмедя, де здійснюють реабілітацію бурі ведмеді після жорстокого поводження, чи потерпілі від стихійного лиха, конфісковані тварини та інше.

Містична Україна - історія озера Синевир

Опубликовано: 19.03.2017 17:37:47
Закарпатская обл.Межгорский районВэрхний Студэный

 Ця історія сталася дуже давно, коли непрохідні карпатські ліси, швидкі ріки та високі гори належали одному багатому графу. Була у графа донька - красуня Синь. Струнка і гарна, обличчям біла, а очі сині, як небо в ясний день. Краще її не було в Карпатах! Чутка про дивовижну красу Синь розлетілася всюди.

Долина нарцисів - жива легенда Закарпаття

Опубликовано: 16.03.2017 19:01:38
Закарпатская обл.Хустский районВелятино

 В урочищі Кіреші між річками Тиса та Хустець знаходиться унікальна долина. Один раз на рік вона перетворюється на справжнє диво. На зеленому оксамиті трав сходять мільйони білих зірочок диких нарцисів. Легким квітковим туманом вони вкривають підніжжя карпатських гір, створюючи просто дивовижної краси картину.

Замок Паланок - Мукачево

Опубликовано: 15.03.2017 17:55:46
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Історія замку На південному заході сучасного Мукачева знаходиться унікальний та славетний замок «Паланок». Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що зберіглися у Європі.

Зона відпочинку «ЛЮДМИЛА»

Опубликовано: 21.12.2016 14:56:21
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 Зона відпочинку «ЛЮДМИЛА» складається з 3-х 2-поверхових котеджів та окремого будиночка ( з сауною), які знаходяться на невеликому озері. На території бази відпочинку є мангали, альтанки та озеро, де можна порибалити. До зони відпочинку «ЛЮДМИЛА» у Тячеві веде зручний асфальтований під'їзд, також є паркінг. Позаду знаходиться ліс.

Готельний комплекс "Golden Palace"

Опубликовано: 21.12.2016 14:51:04
Закарпатская обл.Тячевский районДубове

 Наш затишний і просторий ресторан "Golden Palace"радий запропонувати Вам насолодитися шикарною атмосферою, яка не поступається королівським палацам, відчути себе по-справжньому важливою персоною, і налаштуватися на приємні думки, і не важливо вечеряєте Ви вишуканою стравою теплим вечором, або п'єте чашку кави в перерві похмурого робочого дня.

Готель «САДИБА»

Опубликовано: 21.12.2016 14:46:03
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 У центрі селища Буштино, 5 км від міста Тячів, поряд із трасою Львів–Рахів–Мукачеве. Зручний асфальтований під'їзд. Двоповерховий готель на 9 номерів (27 місць), кафе на 28 місць, тренажерний зал. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Готельно-оздоровчий комплекс “Візит”

Опубликовано: 21.12.2016 14:40:40
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 “Візит” – готельно-оздоровчий комплекс розташований на околиці мальовничого села Буштино Тячівського району. Відвідувачі зможуть зробити цікаву прогулянку біля річки Тиса, яка протікає неподалік. З тераси прекрасний вид на гори Карпати. Комплекс включає готель, ресторан, автомийку, банний комплекс з басейном і тренажерним залом.

Готель "New Continent"

Опубликовано: 21.12.2016 14:27:45
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 Готельно ресторанний комплекс, який знаходиться в затишному куточку Закарпаття, відкрив свої двері відвідувачам у 2015 році. New Continent — справжня перлина Закарпаття. Розташований у чарівному місці Тячівського району приваблює своєю зручністю та доступністю. Високий рівень обслуговування не залишить байдужим нікого.

Туристична база "Валило"

Опубликовано: 21.12.2016 14:14:37
Закарпатская обл.Тячевский районНересница

 «Валило» - це туристична база в с. Новоселиця, Тячівського р-ну, Закарпатської області, яка знаходиться неподалік Карпатського біосферного заповідника. Тут знаходять відпочинок чехи, швейцарці, угорці, румуни. А наші земляки тут постійні клієнти.

Озера в Солотвино знову наповнюються водою

Опубликовано: 27.07.2016 19:28:35
Закарпатская обл.Тячевский районСолотвыно

Унікальний курорт на Закарпатті – Солотвинські озера досі активно приймає туристів. І це попри те, що кілька років тому через провалля у Солотвино оголосили надзвичайну ситуацію державного рівня. А самі озера фактично зникли. Лишилися тільки прірви. І от цьогоріч, вперше за шість років, озера знову почали наповнюватися водою. "6 років води не було. Пусто.

10 причин відвідати Мукачево

Опубликовано: 23.05.2016 22:40:57
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

У самому центрі Закарпаття, в оточенні покритих густими лісами гір на зеленій рівнині, розсіченою долиною річки Латориця, розташований один з найбільш цікавих і гарних українських міст – Мукачево.

Українські споруди оборонного значення, які ввійшли до списку найкращих замків Європи.

Опубликовано: 22.05.2016 20:37:54
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

У багатій історико-архітектурній спадщині України визначне місце належить пам'яткам оборонної архітектури - фортецям, замкам, оборонним храмам, міським укріпленням. Упродовж багатьох століть роль оборонних споруд була провідною в системі міст і містечок. Без перебільшення можна сказати, що від рівня організації оборони залежала доля всіх поселень.

Унікальні свійські тварини Закарпаття

Опубликовано: 04.01.2016 20:14:09
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Домашні тварини (загальне визначення) — види тварин, що живуть з людиною та розводяться нею; більшість було приручено доісторичною людиною, деякі ж приручаються тільки в останній час (наприклад: страус). Більшість домашніх тварин належать до хребетних (з комах: бджола, шовкопряд).

Історія виноградарства на Закарпатті

Опубликовано: 23.12.2015 18:18:02
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Батьківщиною культурного винограду є південні країни Закавказзя та Середньої Азії, а також Іран, Афганістан, Північний Китай, Мала Азія. З давніх давен виноград вирощують в Сірії, Месопотамії, Єгипті. Близько трьох тисяч років тому його почали культивувати в Греції. В той же час виноградарство поширюється в Італії, а дещо пізніше у Франції.

Кленовецькі Озера

Опубликовано: 07.12.2015 19:38:44
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Кленовецькі озера це база відпочину, яка щороку збирає багато відпочиваючих, тут знаходяться різні розважальні бази для дітей, дорослих, і молоді. Для дітей власники придумали різні каруселі, катання на ослові, батути, і тому подібні розважальні конкурси. Дорослі можуть віпочивати на палубі, де є міні бар, і кухня, купатися у озері, знімати бісєдки, і так далі.

Річка Визниця

Опубликовано: 07.12.2015 19:07:56
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Річка "Визниця"  – річка в межах Закарпатської області (Україна).  Тече в основному з півночі на південь, потім від села Верхя Визниця впадає у річку Латориця. Вона протікає такі населені пункти як Кленовець, Кольчино, Чинадієво, і Мукачево. Довжина річки Латориця 46 км, Похил річки коливається від 0,2 (у пониззі) до 80 (у верхів’ї) м/км.

Купання в кращих чанах Закарпаття

Опубликовано: 22.11.2015 11:37:57
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Чани Закарпаття Інститут туризму Карпатського регіону спеціально для постійних користувачів та туристів Закарпаття підготував інформаційне повідомлення про відому родзинку нашого краю – чани.

Функціонування туризму в Закарпатті

Опубликовано: 02.05.2015 18:59:07
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Туристичним порталом rest4u. com. ua було проведено анкетування власників туристичних об'єктів Закарпатської області. В процесі дослідження було опитано 343 підприємця протягом 2013 -2014 р. р. Результати проведеного дослідження наведені в наступних діаграмах.

Отдых в детских лагере на озере Синевир

Опубликовано: 14.04.2015 19:06:32
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

Спортивно-оздоровительный лагерь «Атлас-Синевир», озеро Синевир. Стоимость: 7 550 грн Проживание: Закарпатская обл. , Межгорский р-н. , озеро Синевир, с.

Улица Корзо

Опубликовано: 25.11.2014 15:56:30
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Улица Корзо. В наши дни в народе считается главной и центральной улицей города. Соответственно, её вид и названия менялся. Во времена Венгерского королевства она называлась улицей Большого моста (Nagyhid utca), так как была магистральной дорогой в сторону большого моста (пешеходный мост некогда был транспортным).

Найбільший велозаїзд України "НАЙТ Ride"

Опубликовано: 21.11.2014 10:58:37
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Уже протягом 5 років в місті Ужгород проводяться велозаїзди "Найт райд" направлені на показання людям плюси велосипедів і мінуси машин, в нашому місті і інших також. Самого початку велозаїзди можна було назвати зборами друзів які катались по місту але з року в рік почали приєднуватись нові люди які хотіли допомогти або просто люблять кататись на велосипедах.

Замок Паланок. Ілона Зріні

Опубликовано: 20.11.2014 15:40:11
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Стоїть ця чарівна пара на верхній терасі замкую. Тут постійно товпляться туристи, бо звідси відкривається дуже гарний вид на місто і тут Вам розкажуть історію матері і сина. Отже, мати- Ілона Зріні, вдова ФеренцаI Ракоці і її 10-річний син Ференц II Ракоці.

ст.12345>>>
Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи