Автор: Alex S, 03.02.2020 19:57:39

Реабілітаційний центр бурого ведмедя у Синевирі – факти з життя

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Межгорский район Синевирска Поляна Реабілітаційний центр бурого ведмедя у Синевирі – факти з життя

Коли та для чого відкрили Реабілітаційний центр бурого ведмедя у Синевирі? Що можна та не можна робити там туристам?

На території НПП Синевир працює Реабілітаційний центр бурого ведмедя, де здійснюють реабілітацію бурі ведмеді після жорстокого поводження, чи потерпілі від стихійного лиха, конфісковані тварини та інше.

Коли в 2011 році у Синевирі створювали Реабілітаційний центр бурого ведмедя, на Закарпатті знайшлося чимало критиків цієї ідеї. Таких, які називали його «санаторієм для ведмедів» і пропонували «краще витратити ці гроші на людей». Але за 8 років Реабілітаційний центр став магнітом для туристів. Він притягує на Міжгірщину сотні тисяч гостей і дає місцевим жителям можливість заробляти вдома і не їхати за кордон. А для 32 ведмедів центр став справжнім порятунком.

Дивіть про це у відео від ГО «Б’ютифул Карпати».

https://youtu.be/nED47AgPf00


Просимо Вас з повагою стаивтись до ведмедів, без дозволу не годувати їх та берегти природу. Відвідуючи НПП Синевир та їх, Ви підтримуєте діяльність Реабілітаційного центру бурого ведмедя.

Адреса: НПП Синевир, Міжгірський район, Закарпатська область.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Містична Україна - історія озера Синевир

Опубликовано: 19.03.2017 17:37:47
Закарпатская обл.Межгорский районВэрхний Студэный

 Ця історія сталася дуже давно, коли непрохідні карпатські ліси, швидкі ріки та високі гори належали одному багатому графу. Була у графа донька - красуня Синь.

Дерев’яна Свято-Введенська церква в с. Торунь

Опубликовано: 05.10.2010 21:16:54
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

Церкви - це єдині пам’ятки, які стоять на сторожі століть швидкоплинного часу і додають ще більшої сили незабутнім розповідям старожилів про історію села.

Ізки – чудовий еко-курорт. Відпочинок в Карпатах

Опубликовано: 23.09.2010 22:40:13
Закарпатская обл.Межгорский районИзки

Закарпаття – єдина в Україні область, яка визнана найкращою для розвитку туризму. Закарпаття - перлина туристичної України.Добавление фотографийCopyright 2008-2023, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи