Автор: Alex S, 13.08.2016 13:43:58

Фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" знову запрошує друзів

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Межгорский район Синевирска Поляна Фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" знову запрошує друзів
Фестиваль фольклору

Через відсутність нормального фінансування обласний фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" певний час не проводився.

Як розповіли у прес-службі Закарпатської ОДА, 21 серпня у селі Синевирська Поляна на Міжгірщині пройде великий фольклорний фестиваль. Його ціль - не лише розвиток місцевої культури і звичаїв, але і презентація туристичних атракцій Закарпаття приїжджим гостям свята. Головною родзинкою фестивалю, як можна здогадатися з назви, є закарпатське озеро Синевир. Нагадаємо, у 2008-му році його визнали одним із "Семи природних чудес України".

Фестиваль "На Синевир трембіти кличуть" вперше провели з ініціативи Геннадія Москаля у 2009 році, однак, згодом на його проведення не вистачало коштів. Цьогоріч керівництво краю прогнозує тисячі відвідувачів. Всі гості фестивалю зможуть пройти в урочистій ході 800-метровим шляхом угору до озера Синевир. Саме воно стане головним місцем проведення розваг.

О 14.00 тут пройде урочисте відкриття фестивалю, виступатимуть фольклорні колективи краю. На сцені будуть і особливі гості - Національний академічний ансамбль пісні і танцю "Гуцулія" та народний артист України Василь Зінкевич. останній присвятить виступ 50-річчю власної творчої діяльності та 45-річчю створення першого українського мюзиклу "Червона рута".


Джерело: festyvali.com.ua
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Виграй відпочинок у Карпатах у готелі 4*!

Опубликовано: 26.10.2017 15:09:13
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

 Гранд Готель Пилипець 4* розіграє сертифікат на відпочинок для двох (2-місний стандарт на 2 дні/1 ніч та година сауни або джакузі) серед учасників фотоконкур

музей Лісосплаву

Опубликовано: 21.08.2017 14:30:20
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

 У музеї лісосплаву можна ознайомитись з макетами вузлів, споруд і пристосувань всього технологічного процесу заготівлі, сортування, зберігання і транспортування деревини у вигляді плотів-боко

Унікальний гейзер Закарпаття

Опубликовано: 02.06.2017 21:28:17
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

 Гірське село Вучкове відоме не лише батьківщиною карпатської бджоли, але й тим, що тут в урочищі Петровець знаходиться унікальний гейзер.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи