Автор: Alex S, 13.08.2016 13:43:58

Фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" знову запрошує друзів

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Межгорский район Синевирска Поляна Фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" знову запрошує друзів
Фестиваль фольклору

Через відсутність нормального фінансування обласний фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" певний час не проводився.

Як розповіли у прес-службі Закарпатської ОДА, 21 серпня у селі Синевирська Поляна на Міжгірщині пройде великий фольклорний фестиваль. Його ціль - не лише розвиток місцевої культури і звичаїв, але і презентація туристичних атракцій Закарпаття приїжджим гостям свята. Головною родзинкою фестивалю, як можна здогадатися з назви, є закарпатське озеро Синевир. Нагадаємо, у 2008-му році його визнали одним із "Семи природних чудес України".

Фестиваль "На Синевир трембіти кличуть" вперше провели з ініціативи Геннадія Москаля у 2009 році, однак, згодом на його проведення не вистачало коштів. Цьогоріч керівництво краю прогнозує тисячі відвідувачів. Всі гості фестивалю зможуть пройти в урочистій ході 800-метровим шляхом угору до озера Синевир. Саме воно стане головним місцем проведення розваг.

О 14.00 тут пройде урочисте відкриття фестивалю, виступатимуть фольклорні колективи краю. На сцені будуть і особливі гості - Національний академічний ансамбль пісні і танцю "Гуцулія" та народний артист України Василь Зінкевич. останній присвятить виступ 50-річчю власної творчої діяльності та 45-річчю створення першого українського мюзиклу "Червона рута".


Джерело: festyvali.com.ua
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Створено туристичний сайт Синевирської громади

Опубликовано: 18.10.2021 13:47:51
Закарпатская обл.Межгорский районСиневирска Поляна

Створено туристичний сайт Синевирської громади, то ж туристи можуть завчасно собі скласти маршрут для прогулянок, дізнатись про те, що можна робити, куди піти та як цікаво провести кілька д

Реабілітаційний центр бурого ведмедя у Синевирі – факти з життя

Опубликовано: 04.02.2020 17:31:19
Закарпатская обл.Межгорский районСиневирска Поляна

Коли та для чого відкрили Реабілітаційний центр бурого ведмедя у Синевирі? Що можна та не можна робити там туристам? На території НПП Синевир працює Реабілітаційний центр бурого ведмедя, деДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи