Автор: Alex S, 13.08.2016 13:43:58

Фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" знову запрошує друзів

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Межгорский район Синевирска Поляна Фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" знову запрошує друзів
Фестиваль фольклору

Через відсутність нормального фінансування обласний фестиваль фольклору "На Синевир трембіти кличуть" певний час не проводився.

Як розповіли у прес-службі Закарпатської ОДА, 21 серпня у селі Синевирська Поляна на Міжгірщині пройде великий фольклорний фестиваль. Його ціль - не лише розвиток місцевої культури і звичаїв, але і презентація туристичних атракцій Закарпаття приїжджим гостям свята. Головною родзинкою фестивалю, як можна здогадатися з назви, є закарпатське озеро Синевир. Нагадаємо, у 2008-му році його визнали одним із "Семи природних чудес України".

Фестиваль "На Синевир трембіти кличуть" вперше провели з ініціативи Геннадія Москаля у 2009 році, однак, згодом на його проведення не вистачало коштів. Цьогоріч керівництво краю прогнозує тисячі відвідувачів. Всі гості фестивалю зможуть пройти в урочистій ході 800-метровим шляхом угору до озера Синевир. Саме воно стане головним місцем проведення розваг.

О 14.00 тут пройде урочисте відкриття фестивалю, виступатимуть фольклорні колективи краю. На сцені будуть і особливі гості - Національний академічний ансамбль пісні і танцю "Гуцулія" та народний артист України Василь Зінкевич. останній присвятить виступ 50-річчю власної творчої діяльності та 45-річчю створення першого українського мюзиклу "Червона рута".


Джерело: festyvali.com.ua
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Унікальний гейзер Закарпаття

Опубликовано: 02.06.2017 21:28:17
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

 Гірське село Вучкове відоме не лише батьківщиною карпатської бджоли, але й тим, що тут в урочищі Петровець знаходиться унікальний гейзер.

Міжгірщина запрошує на традиційне вівчарське свято

Опубликовано: 27.05.2017 21:18:48
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

 Цієї неділі, 28 травня, на Міжгірщині відбудеться традиційний фольклорно-етнографічний фестиваль "Проводи отар на полонину".

Кубок Карпат 2017 (параплани)

Опубликовано: 24.05.2017 19:29:42
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

 На горі Гимба (хребет Полонина Боржава) біля Гранд Готелю Пилипець відбудуться змагання Кубок Карпат 2017. Змагання будуть мати категорію FAI-2.

Реабілітаційний центр бурих ведмедів

Опубликовано: 18.05.2017 17:25:09
Закарпатская обл.Межгорский районКолочава

 Єдиний в Україні і Європі реабілітаційний центр для ведмедів у кінці 2011 року відкрили на території Національного природного парку Синевир, недалеко від села Колочава.

Виграй відпочинок у Гранд Готелі Пилипець 4*!

Опубликовано: 16.02.2017 11:22:25
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

Виграй відпочинок у Карпатах на 8 Березня! Конкурс триває до 26 лютого 2017 року. Умови конкурсу:  -бути підписаним на сторінку Гранд Готель Пилипець у Facebook: facebook.Добавление фотографийCopyright 2008-2017, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи