Rest4U Обзоры Украина Закарпатская обл. Ужгородский район
Найдено объектов 63

Обзоры /Ужгородский район

Середнянский замок Тамплиеров

Опубликовано: 04.10.2011 21:13:01
Закарпатская обл.Ужгородский районСэредне

Тем, кто первый раз путешествует в этот край целительных минеральных вод и тонких вин, большинство путеводителей посоветует побывать в Мукачево с его славным 0 | Читать полностью

Геракл Ужгородського замку

Опубликовано: 04.10.2011 17:12:39
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

В Ужгороде относительно не много памятников. Это объясняется тем, что ужгородцы - люди дотошные. Они имеют очень привередливые художественные вкусы. Поэтому если уж быть памятнику в их городе, то он должен быть уникальным, или хотя бы оригинальным.

Белая Дева до сих пор блуждает по Ужгородскому замку!

Опубликовано: 08.08.2011 19:52:18
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Столица Закарпатья – Ужгород - самый малочисленный областной центр Украины. В нем проживает чуть более 115 тыс. человек. Вместе с тем город может гордиться своими архитектурными и историческими памятниками. В Ужгороде сохранился древний замок. . . действует музей деревянного зодчества под открытым небом, компактный и уютный центр богат на достопримечательности.

Тури в Закарпаття - замковий туризм

Опубликовано: 19.05.2011 19:14:23
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Ужгородський замок! Кажуть, цей замок, розташований на вершині Замкової гори над містом - один з найдавніших в Україні, має вже більш як тисячу років. Тисячу - вдумайтесь в цю цифру. Зведений ще в кінці Х століття, мурований воїн мав засвідчити всім, що тут, під Замковою горою, - центр комітату Унг, важливе місто.

Мотоциклетний туризм на Закарпатті

Опубликовано: 16.05.2011 20:18:39
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

У сучасному світі стрімко розвиваються новітні технології, оригінальні бренди, нетрадиційні види бізнесу. Неоминула глобалізація і туризм - в ньому з’явилися нові різновиди, які охоплюють значні маси бажаючих отримати задоволення разом з відпочинком.

Готельно-рекреаційний комплекс "Дубки", Ужгород

Опубликовано: 24.04.2011 13:52:15
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

знаходиться в передмісті . До послуг туристів корпус міні готелю з камінним залом-їдальнею, сауною в цоколі будівлі і затишне бунгало в густому дубовому лісі. Тур комплекс включає в себе два озера-рибника, різні колиби та альтанки. Ідеально для сімей, корпоративного або релаксуючого відпочинку, зручно при транзиті в країни ЄС.

Цілющі мінеральні води Закарпаття

Опубликовано: 13.04.2011 16:59:30
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Закарпаття відомо своїми лікувальними мінеральними водами по всій Україні. В нашому краї розвідано понад триста лікувальних джерел, які є різними за своїми властивостями і газовим складом. Найбільш поширені в вуглекислі джерела. Особливо багато їх на Свалявщині.

Гастрономічний туризм в Закарпатті - Деца у Нотаря

Опубликовано: 09.04.2011 15:57:49
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Якщо ви страшний цінитель гастрономічного туризму, або ви просто полюбляете дуже смачно поїсти, тоді вам до нас, до славного міста під назвою , в дуже специфічне місце під назвою "Деца у нотаря" (корчма). «ДЕЦА У НОТАРЯ» розпочала свій шлях 1 лютого 1995 року.

Цвітіння сакур в Ужгороді ...

Опубликовано: 27.03.2011 12:46:32
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

   Побувавши в наприкінці квітня або ж на початку травня,не можливо не помітити ці ніжно-рожеві барви та не відчути  ці п’янкі аромати. Сакура…Ось чим вабить туриста весняний Ужгород. Саме в цей час місто перетворюється на фантастичний сад.

Високі Татри. Словаччина

Опубликовано: 23.03.2011 19:33:02
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Вся територія Високих Татр знаходиться в захищеному середовищі Татранського національного парку, тому не представляється можливість виконувати всі звичайні туристично-рекреаційні дії.

Кава та кавовий туризм в Ужгороді

Опубликовано: 23.03.2011 15:58:36
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Кава – тонізуючий напій зроблений із засмажених кавових зерен. Завдяки вмісту кофеїну має збуджуючий вплив на організм.

Парки Ужгорода. Тури в Закарпаття

Опубликовано: 21.03.2011 15:25:41
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Боздошський  парк знаходиться по вул. Слов’янська Набережна. Розташований біля мікрорайону Боздош Еліт . Його площа  десь 60 гектарів. В центрі стоїть камінь-пам’ятник  жінкам-героїням. На території парку розташовані та атракціони. Приємне враження справляє відносна чистота та лавочки.

Подорож у древній Ужгород

Опубликовано: 30.12.2010 18:49:15
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Ресторан «Корона» завжди вважався  одним з тих місць куди хотіли потрапити не тільки місцеві жителі , а й знать європейських країн. Цей заклад був найбільш елітним в тогочасному Ужгороді.

Тури Закарпаттям. Паладь-Комарівці

Опубликовано: 17.12.2010 20:21:11
Закарпатская обл.Ужгородский район1039

Паладь-Комарівці  невелике угорськомовне село , яке  знаходиться у північно-західній рівнинній частині на відстані 15 км від Ужгорода.   До села  можна потрапити автошляхом Ужгород – Чоп,  звернувши у с. Сюрте  в західному напрямку. Сусідні села: у північно-східному напрямку с.

Ужгородський замок. Тури Закарпаттям

Опубликовано: 14.12.2010 21:50:45
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Ужгородському замку вже понад тисячу років. Протягом століть замок неодноразово перебудовувався у відповідності з вимогами фортифікації середньовіччя.

Чому потрібно відвідати Ужгород

Опубликовано: 10.12.2010 17:41:23
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Досвідчені мандрівники не без підстав вважають, що найбільш самобутніми є ті міста, які виникають на сценах природних або рукотворних амфітеатрах, з верхніх ярусів яких - пагорбів чи гір - можна спостерігати повчальне дійство, акторами в якому є день сьогоднішній і давно минувший, вулиці і річки, собори і стадіони, сквери і форт...

Парк «Плотені». Тури в Закарпаття

Опубликовано: 08.12.2010 18:08:36
Закарпатская обл.Ужгородский районВэлыки Лази

Окрасою села Великі Лази ()Закарпаття) є парк «Плотені», названий на честь графа Фердинанда Плотені, який проживав тут у минулому столітті. Парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва. Тут ростуть рідкісні дерева і рослини: гінкго білоба, ялина, береза, інжир, акебія, маклюра та інші.

Закарпатська обласна філармонія. Ужгород

Опубликовано: 22.11.2010 19:12:25
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

У центрі міста Ужгорода величає архітектурна родзинка міста – Закарпатська обласна філармонія. Вона була збудована ще у 1904 році в неомавританському стилі. Будівництво здійснювалось за рахунок невідомого мецената, який надав основну частину коштів.

Середнянський замок. Тури в Карпати

Опубликовано: 22.10.2010 22:11:50
Закарпатская обл.Ужгородский районСэредне

Руїни кожного середньовічного замку - це мовчазні свідки минулих епох, які завжди привертають до себе увагу істориків, письменників, поетів, збирачів фольклору та просто любителів старовини та історії рідного краю.

Ужгородський замок . Тури в Карпати

Опубликовано: 21.10.2010 21:18:45
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

  В  наш  час  важко  уявити  Ужгород  без  його  старовинного  замку,  що  могутньою  цитаделью   височить  над  містом.

Пешеходные туристические маршруты Карпатами

Опубликовано: 13.10.2010 20:09:29
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Кроме маршрутов в основе которых лежит историко-культурное наследие, есть и спортивно оздоровительные маршруты, предусматривающие преодоление маршрута активным способом, без использования транспортных средств, полагаясь только на свои собственные силы.

Музей народного художника України А.А. Коцки

Опубликовано: 20.09.2010 20:35:27
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Меморіальний будинок – музей народного художника України А. А. Коцки в Ужгороді   Розташований цей музей в затишному куточку  старого  Ужгорода на вулиці  Віннична, 20.

Сельский зеленый туризм и фестивали в Закарпатье

Опубликовано: 07.08.2010 16:27:31
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Закарпатское село имеет богатейшее архитектурно-историческое наследие, культуру, самобытный быт. Находясь в селе городские жители имеют возможность ознакомиться и собственноручно попробовать себя в подзабытых ремеслах наших бабушек и дедушек - ткачестве, лозоплетении, гончарстве и т. д.

Про Закарпатье - отдых, санатории, турбазы, отели

Опубликовано: 04.08.2010 20:41:23
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Закарпатье – единственный регион Украины, который находится за главными Карпатскими хребтами. Это подчеркивает его транспортную отдаленность от остальной территории страны, связь с которой возможна только через перевалы.

ст.<<<123>>>
Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи