Автор: Alex S, 13.04.2011 16:59:30

Цілющі мінеральні води Закарпаття

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Цілющі мінеральні води Закарпаття

Закарпаття відомо своїми лікувальними мінеральними водами по всій Україні. В нашому краї розвідано понад триста лікувальних джерел, які є різними за своїми властивостями і газовим складом. Найбільш поширені в вуглекислі джерела. Особливо багато їх на Свалявщині. Води цих джерел за своїми лікувальними властивостями і складом прирівнюються до вод Боржомі.
Обласний центр Закарпаття не є винятком щодо запасів мінеральних вод. Але мало хто навіть з місцевих жителів знає що в є мінеральні джерела.
Нині ужгородці чи туристи можуть набрати мінеральної води лише у Боздоському парку та на подвір’ї дитячої лікарні. Але роблять це тільки ті, хто конкретно знає де вони знаходяться.
З розповідей міських жителів та дослідників, виявляється в є також забуті ніким не використані або ж і зовсім знищені джерела мінеральної води.
Одним з таких є  джерело біля входу на хімічний факультет УжНУ. У дворику був збудований маленький фонтанчик з якого витікала справжня мінеральна вода, але з неясних причин він був зруйнований. Також як приклад можна навести свердловині у Підзамковому парку, чому це джерело перестало працювати невідомо також. Та за оцінкою спеціалістів можна сказати що відновити їх уже неможливо.
Найперспективніші у подальшому розвитку і використанню є три пункти виходу мінеральних вод на поверхню, це: джерело в районі Боздоського парку, мінеральна вода у мікрорайоні Радванка, ще до недавнього часу саме ця вода користувалась великим попитом у місцевого населення, але через відсутність догляду за цим місцем воно почало втрачати свою популярність а згодом і зовсім про нього забули. Але якщо, прийняти певних заходів щодо відновлення цього місця то є великий шанс що, воно відновить свою роботу.  Та третє місце це вода, яка уже активно використовується, це мінеральні води Веллнес готелю Унгварський. 

Левчук Юрій


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Тури в Закарпаття - замковий туризм

Опубликовано: 19.05.2011 19:14:23
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Ужгородський замок! Кажуть, цей замок, розташований на вершині Замкової гори над містом - один з найдавніших в Україні, має вже більш як тисячу р

с.Сюрте, Костьол Воздвиження чесного хреста

Опубликовано: 22.05.2013 23:10:46
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 У письмових джерелах назва поселення вперше з’являється у 1281-му році. Тоді село було куплено родом Бакша від сім’ї Ратовтів. Церква збудована в XIV столітті.

Готельно-рекреаційний комплекс "Дубки", Ужгород

Опубликовано: 24.04.2011 13:52:15
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

знаходиться в передмісті . До послуг туристів корпус міні готелю з камінним залом-їдальнею, сауною в цоколі будівлі і затишне бунгало в густому дубовому лісі.

Тури в Карпати. Невицький замок

Опубликовано: 06.04.2010 19:17:56
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

На відстані 12 км від обласного центру Закарпатської області, міста Ужгорода, на висоті 260 метрів над рівнем моря знаходиться гордість Ужгородського району –Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи