Автор: Alex S, 06.04.2010 19:17:56

Тури в Карпати. Невицький замок

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Тури в Карпати. Невицький замок

На відстані 12 км від обласного центру Закарпатської області, міста Ужгорода, на висоті 260 метрів над рівнем моря знаходиться гордість Ужгородського району – Невицький замок. Він є одним із найулюбленіших місць відвідування туристами в Закарпатті. Протягом століть неодноразово змінював господарів. В комплекс споруд замку входять замкові споруди і системи укріплень (вали, рови, стіни з баштами). Зовнішній вал півкругом обходить замок, за ним викопаний глибокий рів, а далі внутрішній вал, на якому споруджена замкова стіна з чотирма баштами.

Як стверджує легенда, в середньовіччі саме в Невицькому замку, за його неприступними мурами ховали від ока людського молодих наречених із відомих аристократичних родин. Це нібито і є одним із пояснень назви замку – замок невісток, Невицький замок. Можливо, саме тому і притягує це місце сьогодні молоді, щойно обвінчані пари з усіх кінців Закарпаття.   У 1879 році на території поблизу замку, з ініціативи місцевих властей Ужанська лісова управа Австро-Угорської імперії заклала алею з липових дерев, спорудила фонтан із природним тиском води та обладнала оглядовий майданчик, на якому було встановлено пам’ятник всесвітньо відомому угорському вченому-садоводу Карлу Вагнеру. Невицький замок – є однією з найцінніших пам’яток  історії та архітектури Закарпатської області.
        Пехньо Олександр  

Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


SWOT аналіз розвитку туризму та рекреації

Опубликовано: 17.03.2010 21:05:27
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Дослідження туристично-рекреаційного комплексу Закарпаття з використанням SWOT-аналізу Одним із методів  проведення діагностики розвит

Горянская Ротонда

Опубликовано: 04.10.2011 22:03:48
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

В  предместье расположилось живописное село Горяны, известное благодар

Історія виноградарства на Закарпатті

Опубликовано: 23.12.2015 18:18:02
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Батьківщиною культурного винограду є південні країни Закавказзя та Середньої Азії, а також Іран, Афганістан, Північний Китай, Мала Азія.

Гостинний двір "Чарда" ужгород

Опубликовано: 10.09.2012 12:44:50
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

У давні часи в селі Сторожниця, що в Закарпатській області, всіх подорожніх гостинно зустрічав заїжджий будинок на дорозі - «».Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи