Автор: Alex S, 09.04.2011 15:57:49

Гастрономічний туризм в Закарпатті - Деца у Нотаря

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Гастрономічний туризм в Закарпатті - Деца у Нотаря

Якщо ви страшний цінитель гастрономічного туризму, або ви просто полюбляете дуже смачно поїсти, тоді вам до нас, до славного міста під назвою , в дуже специфічне місце під назвою "Деца у нотаря" (корчма).

«ДЕЦА У НОТАРЯ» розпочала свій шлях 1 лютого 1995 року. Наше кредо - вірність кулінарним традиціям і духові міжетнічної культури краю. Побільше свого і обійдемося без чужого!

Можна сказати, що «Фішка» Деци є дуже специфічно-гумористичне оформлення «корчми»: це сатиричний веселий цвинтар, захоплюючі місця куди можна сходити так скажемо «по нужді», галерея алкопародій на полотна відомих авторів та власних алкосюжетів, каравела-гойдалка, різні меморіали, комічні скульптури, розписи, капличка туриста.

Дурні до нас не ходять. Їм тут нудно. Вони, або швидко йдуть геть, або швидко напиваються, що, в принципі, одне і те ж. Наша корчма – для Людей Розумних. Різниця між ГОМО і ГОМО САПІЕНС в тому, що в гомо є тільки дві дірки: одна на вході, а друга на виході. А у Людини Розумної отворів багато: очі, вуха, ніс, рот... Сапіенси приходять у корчму з фотоапаратами, читають, спілкуються, відправляють друзям SMS-ки та ММS-ки, повертаються сюди знову і знову.

Ми першими в Україні відродили забутий термін «корчма» на противагу «кафєшкам», «снек-барам», «вітерцям», «рюмочним», «закусочним», «вишенькам», «стєкляшкам», «чайним», «пельменним» і «шайбам»... Ми першими почали плести тини на літній терасі, першими накрили терасу сонцезахисними військовими масксітками і першими їх ліквідували, коли це стало рутинним несмаком. Ми вперше запровадили в ресторані ігрові майданчики для дітей та дорослих. Ми вперше створили міні-зоопарк із вівцями, вовками, косулями, борсуками, куницями, в`єтнамськими чорними свинями... І першими відмовилися від зоопарку в ресторані.

Кількість місць влітку сягає 500, тому тут часто проводяться різні фестивалі, найвідоміший з яких «Карпатський словоблуд» відбувається 12 липня року на Петра-Павла , та ще багато інших фестивалів для людей любого віку, таких як: «чичаронес», та інші…

За 16 років Деца у Нотаря стала великою сценою, декорованою самим життям... Мабуть, тому відвідувачі плачуть тричі: 1) чому я не побував тут раніше? 2) чому я не прихопив з собою фотоапарат? 3) чому так швидко треба йти геть?

Ще один крилатий вираз нашого закладу: Не поспішай додому, бо ще не відомо де ліпше!

Якщо ви хоч один раз побуваєте у прекрасному місті під назвою то обов’язково завітайте до «корчми» під назвою «ДЕЦА У НОТАРЯ», тут ви зможете скуштувати нашу національну кухню, справжнього українського борщу. А також угорського «лоція», та «бо грач». Ні ви, ні ваші діти не залишаться незадоволені, тут ви піднімете собі настрій на весь день і відчуєте багато позитивних емоцій. Завітайте до нас і ви не пошкодуєте!!!)


Довганинець Олександр
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Чому потрібно відвідати Ужгород

Опубликовано: 10.12.2010 17:41:23
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Досвідчені мандрівники не без підстав вважають, що найбільш самобутніми є ті міста, які виникають на сценах природних або рукотвор

Впечатления туриста от посещения Ужгорода

Опубликовано: 27.05.2012 19:18:33
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Сначала я немного расстроился от того , что экскурсий с вокзала по городу никаких нет. Думал или город совсем маленький или смотреть тут нечего.

Пешеходные туристические маршруты Карпатами

Опубликовано: 13.10.2010 20:09:29
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Кроме маршрутов в основе которых лежит историко-культурное наследие, есть и спортивно оздоровительные маршруты, предусматривающие преодоление маршрута активным

Ужгородський Замок

Опубликовано: 21.10.2011 1:35:34
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Ужгородський замок Кажуть, цей замок, розташований на вершині Замкової гори над містом - один з найдавніших в Україні, має вже більш як тисячу років.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи