Автор: Alex S, 10.12.2010 17:41:23

Чому потрібно відвідати Ужгород

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Чому потрібно відвідати Ужгород

Досвідчені мандрівники не без підстав вважають, що найбільш самобутніми є ті міста, які виникають на сценах природних або рукотворних амфітеатрах, з верхніх ярусів яких - пагорбів чи гір - можна спостерігати повчальне дійство, акторами в якому є день сьогоднішній і давно минувший, вулиці і річки, собори і стадіони, сквери і фортеці. Проте провідними лицедіями завжди залишаються ті, хто крізь століття зводили, ростили і пестували місто...
 
Саме в цьому Ужгороду пощастило. Давнє слов"янське місто (літописне коріння його фортеці прямує до 872 року), історія якого нерозривно пов’язана з історією всього Закарпаття. Як на долоні проглядається і з висоти, іменованої сьогодні як Пагорб Слави, і з стін давнього замка, що дав своє ім’я і горі, на якій стоїть.
Ужгород завжди радіє гостям. По його вулицям проходили, захоплюючись пам’ятниками архітектури, зеленим дивом – реліктами і екзотами, - всесвітньо відомі художники, поети, письменники… Нарешті, судіть самі: щороку в місті сто тисяч і більше зарубіжних туристів, і це якщо не враховувати туристів, що не були зареєстровані.
 
У минулому немало дослідників історії Ужгорода порівнювали місця в передгір"ях Карпат, зокрема в районі замкової гори, з раєм. Якщо врахувати зелене убрання міста, то порівняння виникло, ймовірно, зовсім не випадково. Світ флори міста різноманітний і багатий, і Ужгород просто немислимий без парків, садів і виноградників на схилах Карпат, тому що, як прийнято говорити, коштовному каменю - і оправа належна... Квітучі магнолію, сакуру, білі і червоні каштани, - весь цей казковий світ екзотів - ви побачите ранньою весною на міських вулицях, площах і скверах... Новорічна ялинка на Театральній площі, «живі» Дід Мороз з Снігурочкою – давня традиція нашого міста.
 
Хто побував в Ужгороді, то обов’язково ще повернеться. Місто завжди наповнене різними подіями. Ось, наприклад, 6 грудня, в будинку закарпатської облдержадміністрації стартувала виставка, присв’ячена Чехословацькому Президенту Томашу Масарику – видатному соціологу і політичному діячу. Експозицію відкрили голова області Олександр Ледида, генеральний консул Чеської Республіки у місті Львові Давид Павлита і перший замісник голови обласної ради Володимир Закурений. З 17 грудня до 23 грудня експозиція переїде в фойє Економічного факультету Ужгородського Національного Університету.
Одним словом, якщо ви ще не були в Ужгороді, то обов’язково завітайте до нас, даю гарантію, ви не пожалкуєте.


 

Марічак Олександра


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Белая Дева до сих пор блуждает по Ужгородскому замку!

Опубликовано: 08.08.2011 19:52:18
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Столица Закарпатья – Ужгород - самый малочисленный областной центр Украины. В нем проживает чуть более 115 тыс. человек.

Тури в Закарпаття - замковий туризм

Опубликовано: 19.05.2011 19:14:23
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Ужгородський замок! Кажуть, цей замок, розташований на вершині Замкової гори над містом - один з найдавніших в Україні, має вже більш як тисячу р

Цвітіння сакур в Ужгороді ...

Опубликовано: 27.03.2011 12:46:32
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

   Побувавши в наприкінці квітня або ж на початку травня,не можливо не помітити ці ніжно-рожеві барви та не відчутДобавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи