Автор: Alex S, 23.03.2011 19:33:02

Високі Татри. Словаччина

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Високі Татри. Словаччина

Вся територія Високих Татр знаходиться в захищеному середовищі Татранського національного парку, тому не представляється можливість виконувати всі звичайні туристично-рекреаційні дії. У регіоні Високі Татри, який розділений на два основні регіони,  Спиш і Ліптов, та багато природних та туристичних визначних пам"ятокзавдяки яким відвідують Високі Татри. Серед найбільш важливих регіональних пам"яток класифікуються річка Дунаєць сплав на дерев"яних плотах, народний музей села в Населеному пункті Прібіліна, будинок народної архітектури в Ждярі, термальні басейни в Башеньовій, Ліптовском Яне і у Врбові, пам"ятки готичної архітектури Спиша, музей Ліптовскего села в Прібіліні, амфітеатр і природний музей дерев"яних скульптур у Віходней, Національний парк Словацький рай і Демановські печери. Місто Високі Татри є частиною національного парку (TANAP ), найбільший і найстаріший національний парк в Словаччині, який займає площу в 74,111 га. Татранський національний парк (TANAP) охоплює більшу площу Західних Татр, Високих Татр й Беліанскіх Татр. Він був заснований на початку 1949 року, в результаті багаторічних зусиль екологів, щоб зберегти один з найкрасивіших і найбільш цінніших парків у Центральній Європі для майбутніх поколінь. З геоморфологічної точки зору, Високі Татри,мають багато гір висота яких перевищує  2500 м над рівнем моря і яких є 24. Рух по цій території, що охороняється, строго регулюється і обмежується Місцями пішохідних стежок і лижних трас. Основні туристичні маршрути відкриті кожен рік з 15.06 до 10.31  протягом зимньго періоду продаються лише маршрути до висогірних будинків і готелів. Високі Татри, завдяки своїй унікальності природного середовища забезпечують відвідувачів протягом усього року багато розважальних заходів підходить для всіх, від самих вимогливих спортсменів, літніх людей та сімей з неповнолітніми дітьми. Піші прогулянки, альпінізм і лижі в цьому ставки переважають, але, крім того, є ще місце для багатьох інших розваг, таких як катання на гірських велосипедах, катання на конях, плавання, рафтинг. Місто Високі Татри займає площу в 398 квадратних кілометрів, а його площа є одним з найбільших міст в Словацькій Республіці. Покриваю частину різнойменної гори і творить її  15 районів, раніше окремих населених пунктів, які пізніше були інтегровані в єдину територіальну одиницю. Вихідні пункти: Старий Смоковець (зелений, червоний, синій), Татранська Лісна (жовтий, синій), центр Гребінок (червоний, синій).


Туристичні стежки :
Гребінок - Водоспад Холодний потік (червоний 0год 15‘), Гребінок - котедж Райнер (червоний 0год 35‘), Водоспад Холодний потік – котедж Райнер( червоний 0год 20‘) котедж Райнер - котедж Бандіт (синій,2год30‘)    котедж Райнер - готель малої холодної долини (червоний, 0год30‘), Татранська Лісна - водоспад холодної потік (жовтий, год30‘).

Історія заснування готелів:
Підбанське                                                                                                                         
Рік заснування: XV століття.                                                                                                           
Висота в метрах: 940.                                                                                          
Найзахідніший з п’ятнадцяти готелів у місті Високі Татри. Він розташований на перехресті Дороги свободи і річки Бела, за 16 км від Штрбського Плеса. Історія Підбанського були до 19 століття тісно пов"язана з видобутком в шахтах. Перший хостел був відкритий для туристичної громадськості в 1925 році. У тридцяті роки 20-го століття Підбанське може стати важливою транспортною розв"язкою. Проект будівництва дороги через Тиху і Томавську долину до Польщі.

Нова Поляна 
                                                                                                                        
Рік заснування: 1946                                                                                                         
Висота в метрах: 1040.                                                                                                              
Цей лікувальний готель розташований на схилах Герлаховського штіта, приблизно на півдорозі між Вішнімі Гагамі і Татрансков Полянков. З 1956 року виступає в якості сучасного військово-медичного інституту туберкульозу та респіраторних захворювань. Назва походить від недалеко розташованої старшої Татранскої Полянки.
Юра Пастеляк


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Белая Дева до сих пор блуждает по Ужгородскому замку!

Опубликовано: 08.08.2011 19:52:18
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Столица Закарпатья – Ужгород - самый малочисленный областной центр Украины. В нем проживает чуть более 115 тыс. человек.

Ужгородський Замок

Опубликовано: 21.10.2011 1:35:34
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Ужгородський замок Кажуть, цей замок, розташований на вершині Замкової гори над містом - один з найдавніших в Україні, має вже більш як тисячу років.

Welcom to Zakarpattya

Опубликовано: 28.03.2010 19:18:14
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Zakarpattya region is the only region of Ukraine located beyond the main Carpathian mountain chains.Добавление фотографийCopyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи