Автор: Alex S, 16.05.2011 20:18:39

Мотоциклетний туризм на Закарпатті

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Мотоциклетний туризм на Закарпатті

У сучасному світі стрімко розвиваються новітні технології, оригінальні бренди, нетрадиційні види бізнесу. Неоминула глобалізація і туризм - в ньому з’явилися нові різновиди, які охоплюють значні маси бажаючих отримати задоволення разом з відпочинком.                                     

Мототуризм виник не так давно. Він розвивається досить стрімко і успішно. В основному мотоциклетним туризмом займаються молоді люди. Мото туризм відрізняється від інших туристичних походів тим, що ти пересуваєшся на власному транспорті, а це обумовлює рух дорогами загального користування і велику загальну протяжність маршруту, а також ще тим, що мотоцикл має здатність пройти в тих недоступних місцях, де не пройде автомобіль.
Мототуризм є більш небезпечним ніж автотуризм. Для визначення категорій складності слід користуватися запропонованим переліком мото маршрутів, а також порядком класифікації  туристських спортивних походів. У залежності від пробігу, та умов руху, мотоцикл потребує обслуговування. Найчастіший вид обслуговування - заправка пальним.                                                                      
Умовно мотоциклетний туризм можна поділити на дві категорії : перша-це так званий паркетний мототуризм, та друга-спортивне ендуро. Паркетний мототуризм використовує дороги загального користування і призначений для поціновувачів асфальтних доріг і рівного покриття, та для тих хто хоче погуляти містами, та оглянути архітектуру. Спортивне ендуро призначене для любителів різних перешкод при їзді на мотоциклі, які вони можуть знайти в лісах і на змаганнях з ендуро. Ще один пункт, який розділяє ці дві категорії мотоциклетного туризму, це різновид мототехніки, яка може використовуватися в цих видах туризму. Для першого-використовують мотоцикли Турери (tourer-звідси походить термін ендуро) – туристичний мотоцикл, призначений для далеких подорожей. Переважно турери – дорогі апарати з високим рівнем комфорту, удосконаленим вітрозахистом та великою кількістю додаткового обладнання: багажні кофри, підігрів рукояток керма, навігаційні системи. Це такі мотоцикли як: Honda GL 1800A Gold Wing та ST 1300A Pan-Europen. А для другого використовують  мотоцикли Ендуро (enduro).             
Початково - мотоцикл для перегонів по бездоріжжям або спеціальним трасам, подібний до кросового, на великі відстані. Пізніше термін став застосовуватись для всіх мотоциклів, які за аналогією з автомобілями можна назвати мото транспортом підвищеної прохідності. Мотоцикли цього типу призначені для пересування і асфальтованими дорогами, і бездоріжжям, звідси інша назва класу - мотоцикл подвійного призначення. Характерні ознаки – великий кліренс, значні ходи підвісок, захист агрегатів знизу, спицьовані колеса, гума з удосконаленим протектором. До прикладу, це такі мотоцикли як: Honda CRF 450X  та Yamaha WR 450F.                                                                                                 

В може розвиватися як один, так і другий різновид мототуризму за наявності асфальтованих доріг, які доведуть мототуриста до визначних місць Закарпаття та також великі лісові території, які дають змогу проводити змагання в ендуро на природних треках, а не на штучних. В першому виді мототурист може самостійно визначити маршрут за власним бажанням, в залежності від того, які міста він хоче побачити, в ендуро можна їздити лісами  за власним маршрутом. Сьогодні є змагання в Закарпатті які проводяться в Сваляві з такого виду ендуро як кантрі-крос, а також мотокрос. В нашому краї є треки з мотокросу не лише в Сваляві, а і в таких містах як: , Виноградово, Великий Березний, Хуст. На цих треках проводять чемпіонати Закарпатської області і навіть чемпіонати України Західного Регіону. І в Ужгороді, і в Виноградові треки з мотокросу засновані приблизно рік тому, що свідчить про розвиток мотокросу на , та мототуризму в загальному.

Юра Пастеляк
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Цвітіння сакур в Ужгороді ...

Опубликовано: 27.03.2011 12:46:32
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

   Побувавши в наприкінці квітня або ж на початку травня,не можливо не помітити ці ніжно-рожеві барви та не відчут

Welcom Transkarpathien

Опубликовано: 27.10.2009 13:38:53
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Transkarpathien (oder Zakarpatska Oblast) ist einzige Oblast in der Ukraine, die sich zwischen den Gebirgsketten befindet.

Улица Корзо

Опубликовано: 25.11.2014 15:56:30
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Улица Корзо. В наши дни в народе считается главной и центральной улицей города. Соответственно, её вид и названия менялся.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи