Автор: Alex S, 27.03.2011 12:46:32

Цвітіння сакур в Ужгороді ...

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Цвітіння сакур в Ужгороді ...


   Побувавши в наприкінці квітня або ж на початку травня,не можливо не помітити ці ніжно-рожеві барви та не відчути  ці п’янкі аромати. Сакура…Ось чим вабить туриста весняний Ужгород. Саме в цей час місто перетворюється на фантастичний сад. Пік цвітіння, коли гілки сакур покриваються шапками рожевих квітів – надзвичайно хвилююче видовище! Кожен рік тисячі туристів приїжджають в Ужгород, щоб побачити це японське диво.   
   До речі, сакура, або ж як її ще називають,японська вишня, з’явилася в Ужгороді в 1923 році, коли Закарпаття належало Чехословаччині. Тоді нею засадили болотну місцевість – мікрорайон Галагов – на місці сьогоднішньої набережної Незалежності. Ботаніки вважали, що ужгородський клімат найбільше підходить для японської вишні.
   Однак,у місцевих є своя версія появи сакури в Кажуть,що це сталося коли японці везли сакуру австрійському імператорові Францу Йосипу I, і їм довелося заночувати в Мукачеві. Звістка про загадкове дерево вишні розійшлася по Закарпаттю. Не довго думаючи, місцеві жителі вкрали у японців частину саджанців і відвезли в Ужгород на продаж, під видом фруктового дерева. З тих пір сакура чарує своїм виглядом всіх прохожих, хоча плодів від неї ужгородці так і не дочекалися.
   До речі, кожне деревце цієї чудової квітки може прожити до ста років. Більшості ужгородських сакур по 30 – 40 років. Щороку ужгородці намагаються висаджувати нові сакури (на території висаджено біля півтори тисячі дерев), адже ця унікальна рослина росте тільки на Закарпатті, в Японії та в деяких штатах США.
   В Японії період цвітіння сакури триває менше тижня, і в цей час жителі країни повинні вийти в парки, двори або навіть кладовища, щоб провести час під деревами. А за старою японською приказкою, хто власноруч посадить сакуру, на того чекає щастя та успіх.
   А ось у жителів є свої звичаї, пов’язані з цвітінням сакури. Той, хто побачить першу квіточку сакури, нагороджується титулом «Людина року».А у того, хто спіймає кружляючий у повітрі листочок сакури збудуться усі мрії та побажання!
    Зараз сакура вважається візитною карткою Закарпатського краю, адже охочих побачити її стає все більше.

Татьяна Меньшикова


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Підводна охота на Закарпатті !?

Опубликовано: 03.11.2011 21:04:30
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

"Пірнати в Ужгороді чи на ?" — зазвичай в'їдливо усміхаються скептики, особливо ті, котрим пощастило неодноразово відпочивати "за б

Історія виноградарства на Закарпатті

Опубликовано: 23.12.2015 18:18:02
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Батьківщиною культурного винограду є південні країни Закавказзя та Середньої Азії, а також Іран, Афганістан, Північний Китай, Мала Азія.

Купання в кращих чанах Закарпаття

Опубликовано: 22.11.2015 11:37:57
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Чани Закарпаття Інститут туризму Карпатського регіону спеціально для постійних користувачів та туристів Закарпаття підготував інформаційне повідДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи