Rest4U Обзоры Украина Закарпатская обл.
Найдено объектов 262

Обзоры /Закарпатская обл.

Берегове!!!!

Опубликовано: 20.11.2014 15:26:08
Закарпатская обл.Береговский районБерегово

Я хочу розповісти вам про моє місто Берегове! Наше містечко розкинулось у підніжжі невисоких гір, схили яких засаджені виноградниками. Через міссто протікає річка під назвою Верке (жителі називають просто Вирка), яку ще називають каналом через те, що вона сполучає Боржаву та Латорицю.

Рідне місто Хуст

Опубликовано: 18.11.2014 0:36:13
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Доброго часу доби шановні пані та панове. Я б хотіла розповісти вам про одне з мальовничих міст Закарпаття, а саме про Хуст. Цей прекрасний край відвідують люди з усього світу, щоб подивитися на чарівну долину нарцисів. Це заповідний масив, що розташований за 4 км від міста Хуст напевно найкраще, що створила матінка природа.

Чудове село Пилипець

Опубликовано: 11.11.2014 23:40:20
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

 Пилипець — село в Україні, в Міжгірському районі Закарпатської області. Гірськолижний курорт. Засноване у 1463 році, зараз село вважається одним з найбільших сіл в Міжгірському районі, в ньому проживає 1,4 тисячі осіб. Пилипець розташований на відстані 190 км від Львова і 135 км від Ужгорода.

Говерла - найвища точка України

Опубликовано: 09.11.2014 15:48:12
Закарпатская обл.Раховский районЛазещына

  Вершина України – одне з найпопулярніших місць серед туристів Щороку жителі з різних куточків як України, так і світу, прагнуть стати підкорювачами найвищої точки України – гори Говерли.

Вітаємо в Мукачеві!

Опубликовано: 24.10.2014 21:13:26
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Я проживаю в одному з найкрасивіших і найстаріших міст Західної України - Мукачеві! Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто не зможуть не викликати захоплення! До речі, сьогодні Мукачево входить в десятку кращих міст України! Уже на під'їзді до Мукачева мандрівників зустрічає гордий замок Паланок.

Что надо взять с собой путешествуя в горы?

Опубликовано: 28.09.2014 19:13:09
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

Альпы, Кордильеры, Анды, Карпаты, Аппалачи… Это далеко не полный список гор, в которых вам хотелось бы побывать? Тогда скорее собирайте походный рюкзак, а мы в качестве напутствия дадим вам несколько добрых советов о том, как с пользой провести летний отпуск в горах. Упаковывая вещи, не берите с собой слишком много. Взять нужно только самое необходимое.

Детский лагерь в Лумшорах

Опубликовано: 28.03.2014 15:00:44
Закарпатская обл.Перечинский районЛумшоры

 Приглашаем детские группы провести летний отдых на нашей турбазе "Лумшоры". По приезду к нам всеми развлекательными и спортивными мероприятиями с детьми занимается опытный инструктор (аниматор).

Десять музеев в одном селе

Опубликовано: 27.01.2014 22:01:54
Закарпатская обл.Межгорский районКолочава

  Да-да, это действительно правда! Колоча - удивительное село, которое,  находится в 30км от Синевирского озера и невероятно богато своей историей, которая представлена в экспозициях десяти музеев. Это музей узкоколейки, музей чешской школы,  музей советской школы, этнографический музей.

Летние фестивали и праздники на Закарпатье

Опубликовано: 08.07.2013 12:14:36
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Лето – прекрасная пора для веселья и всевозможных культурных развлечений и фестивалей – это сразу видно, если взглянуть на календарь летних фестивалей на Закарпатье.

Незрівнянна Полонина Руна

Опубликовано: 24.05.2013 14:33:08
Закарпатская обл.Перечинский районЛумшоры

 Піднятись на Полонину Руну не вимагає надзвичайної фізичної підготовки, а тільки півдюжини сил і бажання дійти до чудесного куточку, де забуваєш про все тільки насолоджуєшся надзвичайним краєвидом. Полонина Руна - це гірський масив в Українських Карпатах, у межах Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області.

Карстові печери Закарпаття

Опубликовано: 24.05.2013 14:03:29
Закарпатская обл.Тячевский районВэлыка Уголька

 На Південних схилах гірської долини Красної є Угольсько-Широколужанський масив, який входить до Карпатського біосферного заповідника. Геологічний фундамент цього масиву складають відкладення крейдового та палеогенового періоду, а характерними для рельєфу є екзотичні вапнякові скелі-клипени юрського періоду заввишки до 70 м, оточені флішами -більш молодими породами крейдяного періоду.

Букові праліси Карпат

Опубликовано: 23.05.2013 21:50:29
Закарпатская обл.Раховский районРахов

 В Закарпатті знаходяться унікальні лісові масиви, що отримали спеціальний сертифікат від організації, що опікується Всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО під назвою “Букові праліси Карпат”, що був виданий у 1997 році.

с.Сюрте, Костьол Воздвиження чесного хреста

Опубликовано: 22.05.2013 23:10:46
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 У письмових джерелах назва поселення вперше з’являється у 1281-му році. Тоді село було куплено родом Бакша від сім’ї Ратовтів. Церква збудована в XIV столітті. Перша згадка про парафію датавна 1332 роком. У XV столітті храм потрапив у руки реформатів. Католикам вдалося повернути його лише в 1718-му році.

В Закарпатті відкрили міжнародний веломаршрут

Опубликовано: 10.05.2013 14:02:37
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Туристи на велосипедах, які подорожують нашим краєм, для закарпатців вже давно не в новинку – чого дивуватись, якщо велопутівники по Карпатах видаються навіть в Британії Нагадаємо, в Берегові презентували путівник по Карпатах, виданий в Кембриджі. Значно рідше можна зустріти земляків, що подорожують велосипедами іншими країнами, навіть сусідніми.

"Красне поле" як символ історії

Опубликовано: 01.05.2013 18:51:10
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Меморіальний парк «Красне поле» знаходиться неподалік міста Хуст. Для закарпатського народу це місце, щор сьогодні асоціюється із захистом деражвного утворення Карпатська Україна, місце захисту закарпатської держави і місце героїчної загибелі її нечисленних захисників.

с. Ділове - географічний центр Європи

Опубликовано: 21.04.2013 23:02:53
Закарпатская обл.Раховский районДилове

 Наприкінці ХІХ ст. вчені Віденської цісарсько-королівської академії наук Австро-Угорської імперії встановили геодезичний знак, що символізує «Географічний центр Европи». Він розташувався в межах села Ділове на дорозі з Тячева до Рахова. Латинською мовою тут викарбувані слова – Locus Perennis.

"Факты" об оленьей ферме в Закарпатье

Опубликовано: 12.01.2013 10:58:56
Закарпатская обл.Хустский районИза

Вблизи села Иза Хустского района на Закарпатье расположена единственная в Украине ферма, где разводят пятнистых оленей. В новогодне-рождественские праздники туристов здесь хватает. Особенно радуют животные маленьких детей. 9-летняя Тая вместе с мамой приехала посмотреть на северных красавцев из Кременчуга.

Невицький замок

Опубликовано: 16.12.2012 13:42:57
Закарпатская обл.Ужгородский районКамяница

 Руїни Невицького замку розташовано на мальовничій горі над долиною річки Уж. Мурований замок на місці дерев'яного укріплення було зведено ще у XIII ст. Його планувальна конфігурація визначалася окресленнями верхньої тераси гори, наближеної до овалу Вздовж оборонного муру розміщувалися двоповерхові будівлі, утворюючи вузький замковий двір із галереями, параметрами близький 35 х 12 м.

Льодовий каток IceLand

Опубликовано: 16.12.2012 13:35:32
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Отдых на коньках в Ужгороде принесет Вам незабываемые впечатления, а прекрасное ледовое покрытие 26 на 56 метров (общая площадь более 1400 квадратных метров) на ледовом катке IceLand в Ужгороде удивит Вас возможностями. На сегодяшний день АйсЛенд – крупнейший в Закарпатье ледовый каток.

Кафедральный собор в Ужгороде

Опубликовано: 13.12.2012 14:04:24
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Крестовоздвиженский Греко-католический Кафедральный собор – архитектурное сокровище Ужгорода, главный христианский храм и духовный дом для многих жителей города.

Горнолыжные курорты Украины - цены, описание, новости

Опубликовано: 06.12.2012 19:20:45
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

Новости, перечень и цены скипасов лучших горнолыжных курортов Украины Горнолыжные курорты Украины дождались первого декабрьского снега и в ближайшее время собираются открыть сезон катания. Уже готовы новые прайсы. Горнолыжные подъемники Ивано-Франковская область 0 | Читать полностью

Гостинний двір "Чарда" ужгород

Опубликовано: 10.09.2012 12:44:50
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

У давні часи в селі Сторожниця, що в Закарпатській області, всіх подорожніх гостинно зустрічав заїжджий будинок на дорозі - «Чарда».

Закарпатец из бутылок шампанского построил себе дом

Опубликовано: 14.08.2012 15:13:39
Закарпатская обл.Хустский районХуст

Закарпатцы очень талантливые люди. Руки у них, действительно, золотые. Казалось бы простые вещи вокруг, но в руках настоящего мастера они становятся произведением искусства, а то и домом. . . К примеру, в руках одного из жителей Березово, Хустского района, бутылка из-под шампанского стала строительным материалом. А 5 тысяч таких бутылок - уже первым этажом одного дома.

ст.<<<12345>>>
Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи