Автор: Антон, 09.11.2014 15:48:12

Говерла - найвища точка України

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Раховский район Лазещына Говерла - найвища точка України

  Вершина України – одне з найпопулярніших місць серед туристів

Щороку жителі з різних куточків як України, так і світу, прагнуть стати підкорювачами найвищої точки України – гори Говерли. Ставши одним з цих людей, я вирішив поділитися враженнями та здобутими навиками з тими, хто тільки збирається це зробити.

Говерла є найвищою горою і найвищою точкою на території України, висота якої становить 2061 метр. Мало хто знає, але її назва походить із румунської, що означає «важко прохідне підняття». Переконавшись на власному досвіді, я зрозумів, що румуни не дарма саме так назвали вершину Українських Карпат: сходження на Говерлу вимагає хорошої фізичної підготовки, адже підніматись доводиться багато кілометрів. Підйом вгору – це не звичайна прогулянка чи екскурсія. Потрібно бути готовими до того, що вже на висоті 1500 метрів може відчуватися нестача кисню та починає боліти голова. Проте все компенсують чудові краєвиди, красу яких важко передати словами.

Існує кілька маршрутів сходження на гору, причому вони значно відрізняються за складністю. Протяжність маршрутів від 10 до 16 кілометрів, а висота підйому - від 1150 до 1350 метрів. Аби сповна насолодитися природою Карпат, краще спускатися з гори іншим маршрутом, а не тим, який ви оберете для підйому.

Особисто для мене, похід на Говерлу – це, свого роду, невеличкий подвиг, яким можна пишатися. Тож кожному, хто мріє або планує це зробити, рішуче раджу – не баріться! Захопіть з собою необхідні речі та хороший настрій. Підкоривши вершину, ви відчуєте, ніби здійснили невеличку перемогу в житті, а воно, повірте, того варте.

                        

                       

       

Антон В


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Фест "Гуцульська ріпа"

Опубликовано: 26.10.2009 14:19:17
Закарпатская обл.Раховский районЛазещына

На фестивалі "Гуцульська ріпа", який відбувся 6 вересня у закарпатському селі Лазещина, вшанували картоплю - її горяни називають ріпою і гуцульським хлібом.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи