Автор: Valya, 26.09.2017 15:03:54

Родзинка Закрпаття -Говерла

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Раховский район Рахов Родзинка Закрпаття -Говерла
Родзинка Закрпаття -Говерла

Гора висотою 2061 метр є найвищою точкою України. Назва «Говерла» — угорська і перекладається, як «Сніжна гора». Назва гори пов’язана з тим, що сніг на її вершині лежить до середини літа, а іноді й довше.

Форма гори конічна. Її покривають луки, як в Альпійських горах, і чагарникові пустища. Подекуди можна зустріти кам’яні осипи. Вершина гори — майданчик, з якого відкривається вид на весь масив Чорногора (до якого відноситься Говерла), по якому проходить кордон Івано-Франківської та Закарпатської областей країни. З вершини можна побачити Мармуровий хребет, що є кордоном з Румунією. Тут також встановлено кам’яний хрест, так як гора вважається священною.

Існує легенда про гору Говерла і річку Прут, що протікає біля її підніжжя. Люди кажуть, що Говерла була дочкою Гірського Царя. Вона була закохана в хлопця на ім’я Прут, але її батько не бажав шлюбу між ними, тому сховав Говерлу, обернувши її в гору. Прут дізнався, що розчаклувати дівчину можна, піднявшись на вершину на світанку. Але він не встиг. Спустившись зі схилу, він заплакав — так і стікає річка його сліз зі схилів до цього дня.

   Інформацію взято з сайту: http://myplanet.com.ua/?p=3996  Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Новий 2016 рік у Рахівському районі Закарпаття

Опубликовано: 15.11.2015 21:32:16
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Рахівськийрайон Закарпаття.   “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

1 день в Карпатах. Гора Піп Іван (Відео)

Опубликовано: 02.11.2015 21:26:55
Закарпатская обл.Раховский районРахов

До Вашої уваги відео про неймовірну красу українських Карпат. Один день на горі Піп Іван змонтовано у 3 хвилинний відеоролик.

Екстримальні перегони Gorgany Race 2013

Опубликовано: 31.05.2013 13:20:59
Закарпатская обл.Раховский районРахов

 Екстремальні пригодницькі перегони "Gorgany Race 2013" відбудуться 22-23 червня, та включатимуть в себе пішохідний, велосипедний, та технічний етапи.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи