Найдено объектов 4

Обзоры /Рахов

Букові праліси Карпат

Опубликовано: 23.05.2013 21:50:29
Закарпатская обл.Раховский районРахов

 В Закарпатті знаходяться унікальні лісові масиви, що отримали спеціальний сертифікат від організації, що опікується Всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО під назвою “Букові праліси Карпат”, що був виданий у 1997 році.

До вершин повз Румунію

Опубликовано: 30.12.2010 19:12:19
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Село знаходиться за 10 кілометрів від  Рахова. Звідси  бере початок Біла Тиса, тут колись гостював Іван Франко, через це місце раніше проходив торговий шлях до Румунії – усе це про рахівський Богдан. Колись він був селищем міського типу, однак після відокремлення одного з присілків знову став селом.

Фестиваль Гуцульська бринза. Тури в Карпати

Опубликовано: 07.12.2010 21:45:35
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Осінь в Закарпатті - це період свят. Першочергово це пояснюється тим , що з гір повертаються з отарами чоловіки. Сезон вівчарства  добігає кінця і зустрічі виливаються в гучних святах. Господарі демонструють свої надбання і  майстерність.

Угорсько - Широколужанський заповідний масив

Опубликовано: 28.10.2010 20:38:48
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Угорсько – Широколужанський масив привернув увагу вчених природо – охоронців практично тільки у післявоєнний час. У дорадянський період була опублікована лише одна невелика робота А. Златніка, присвячена резервату «Лужанський праліс».

Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи