Rest4U Обзоры Украина Закарпатская обл. Раховский район
Найдено объектов 10

Обзоры /Раховский район

Говерла - найвища точка України

Опубликовано: 09.11.2014 15:48:12
Закарпатская обл.Раховский районЛазещына

  Вершина України – одне з найпопулярніших місць серед туристів Щороку жителі з різних куточків як України, так і світу, прагнуть стати підкорювачами найвищої точки України – гори Говерли.

Букові праліси Карпат

Опубликовано: 23.05.2013 21:50:29
Закарпатская обл.Раховский районРахов

 В Закарпатті знаходяться унікальні лісові масиви, що отримали спеціальний сертифікат від організації, що опікується Всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО під назвою “Букові праліси Карпат”, що був виданий у 1997 році.

с. Ділове - географічний центр Європи

Опубликовано: 21.04.2013 23:02:53
Закарпатская обл.Раховский районДилове

 Наприкінці ХІХ ст. вчені Віденської цісарсько-королівської академії наук Австро-Угорської імперії встановили геодезичний знак, що символізує «Географічний центр Европи». Він розташувався в межах села Ділове на дорозі з Тячева до Рахова. Латинською мовою тут викарбувані слова – Locus Perennis.

Гора Говерла - найвища вершина Карпат

Опубликовано: 03.04.2011 9:50:00
Закарпатская обл.Раховский районЛуг

«Сніжна гора» (Говерла) - найвища вершина Карпат Велика кількість людей, що проживають у містах, мріють хоч раз на рік поїхати відпочити.

До вершин повз Румунію

Опубликовано: 30.12.2010 19:12:19
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Село знаходиться за 10 кілометрів від  Рахова. Звідси  бере початок Біла Тиса, тут колись гостював Іван Франко, через це місце раніше проходив торговий шлях до Румунії – усе це про рахівський Богдан. Колись він був селищем міського типу, однак після відокремлення одного з присілків знову став селом.

Фестиваль Гуцульська бринза. Тури в Карпати

Опубликовано: 07.12.2010 21:45:35
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Осінь в Закарпатті - це період свят. Першочергово це пояснюється тим , що з гір повертаються з отарами чоловіки. Сезон вівчарства  добігає кінця і зустрічі виливаються в гучних святах. Господарі демонструють свої надбання і  майстерність.

Угорсько - Широколужанський заповідний масив

Опубликовано: 28.10.2010 20:38:48
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Угорсько – Широколужанський масив привернув увагу вчених природо – охоронців практично тільки у післявоєнний час. У дорадянський період була опублікована лише одна невелика робота А. Златніка, присвячена резервату «Лужанський праліс».

Лечение и отдых в Карпатах - курорт Квасы

Опубликовано: 18.02.2010 17:52:18
Закарпатская обл.Раховский районКвасы

    На курорте Квасы функционирует санаторий «Гірська  Тиса». Он специализирован для лечения больных с хроническими заболеваниями опорно-двигательного аппарата и периферической нервной системы. Есть данные о высокой эффективности лечения в Квасах больных с очень тяжелым заболеванием - ревматоидным артритом.

Фест "Гуцульська ріпа"

Опубликовано: 26.10.2009 14:19:17
Закарпатская обл.Раховский районЛазещына

На фестивалі "Гуцульська ріпа", який відбувся 6 вересня у закарпатському селі Лазещина, вшанували картоплю - її горяни називають ріпою і гуцульським хлібом. Селяни і гості свята, численні туристи могли посмакувати багатьма стравами з картоплі - паприкашем (з червоним перцем), ріпляниками, варениками, дерунами тощо.

Драгобрат —гірськолижний курорт Українських Карпат

Опубликовано: 01.12.2008 12:24:23
Закарпатская обл.Раховский районДРАГОБРАТ

ДрагобратЦе найвищий гірськолижний курорт Українських Карпат. Полонина розташована на висотах 1300-1700 метрів над рівнем моря, на відстані 7 км від селища Ясиня, на стику хвойних лісів і альпійської зони, на відрогах Свидовецького масиву, біля підніжжя гір Стіг (1701 м) і Близниці (1882 м).

Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи