Автор: Alex S, 03.04.2011 9:50:00

Гора Говерла - найвища вершина Карпат

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Раховский район Луг Гора Говерла - найвища вершина Карпат

«Сніжна гора» (Говерла) - найвища вершина Карпат
Велика кількість людей, що проживають у містах, мріють хоч раз на рік поїхати відпочити. Деякі люди їдуть на море, інші кататись  на лижах ,комусь подобаються екскурсії, відвідання історичних місць, лікування в санаторіях, а деякі полюбляють походи в горах.
Багато туристів на території України та за її межами, швидше за все чули, про гірські вершини Українських Карпат. Це Чорна Гора, гора Петрос, Гутин Томнатик, гора Ребра та найвища вершина Карпат – гора Говерла (2061м).
Гора знаходиться у Рахівському районі , на межі Івано – Франківської та Саме з села найчастіше туристи починають сходження на гору Говерлу. Тим, кому пощастило забратьсь  на цю найвищу  точку Карпат, зможуть побачити цілком весь Хребет Чорногора, а краєвид з висоти 2061 м просто неймовірний. Насолодившись цим краєвидом ви не пошкодуєте, що вам прийшлось підніматись 2 години.
Взимку, ця неймовірно сніжна вершина приваблює справжніх екстрималів та любителів гірськолижного спорту. На горі немає підйомників, тому що спуски є дуже небезпечними,і навіть для спеціалістів.
 
Щоб могло означити слово «ГОВЕРЛА»?
В перекладі з угорської мови слово «Говерла» означає «Сніжна гора». І це фактично правильно,тому що сніг на вершині тримається до серпня. За деякими свідченнями, раніше вершина мала іншу назву, не «Говерла» а «Говирла». «Говерлою» було названо після знайденої помилки на австрійській військовій карті.
В народі про гору Говерла існує кілька легенд.

Як ми знаємо, що у підніжжі гори тече річка Прут. За легендою, Говерла – це було так звати дівчину, а Прут – хлопець. Вони були закохані один в одного, але батько дівчини – гірський Цар, розізлився і перетворив свою дочку в гору. Чари можна було розвіяти тільки зійшовши на гору до сходу сонця, але хлопець не встигає і вона перетворюється на гору. Прут сів на горі і заплакав. З того часу і до тепер річка Прут випливає зі схилів гори.
Якщо ви справді хочете відвідати , побувати в зійти на гору Говерла, побачити річку Прут,то не зволікайте і ви отримаєте масу задоволення від побаченого.
  

Петій Мілена


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Фест "Гуцульська ріпа"

Опубликовано: 26.10.2009 14:19:17
Закарпатская обл.Раховский районЛазещына

На фестивалі "Гуцульська ріпа", який відбувся 6 вересня у закарпатському селі Лазещина, вшанували картоплю - її горяни називають ріпою і гуцульським хлібом.

Букові праліси Карпат

Опубликовано: 23.05.2013 21:50:29
Закарпатская обл.Раховский районРахов

 В Закарпатті знаходяться унікальні лісові масиви, що отримали спеціальний сертифікат від організації, що опікується Всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО під назвою “Букові праліси Кар

Угорсько - Широколужанський заповідний масив

Опубликовано: 28.10.2010 20:38:48
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Угорсько – Широколужанський масив привернув увагу вчених природо – охоронців практично тільки у післявоєнний час.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи