Автор: Vasiliy Saharov, 10.09.2012 12:44:50

Гостинний двір "Чарда" ужгород

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Ужгородский район Ужгород Гостинний двір "Чарда" ужгород

У давні часи в селі Сторожниця, що в Закарпатській області, всіх подорожніх гостинно зустрічав заїжджий будинок на дорозі - «Чарда». Саме тут збиралися мандрівники, торгівці та місцеві, щоб перехилити одну-другу чарчину і побалакати у веселій компанії…

Сторожниця згадувалася у письмових джерелах ще в ХІІІ столітті, але тоді її називали Евра, Іовра, Йовра, а угорцям вона була відома як поселення Or, що в перекладі на українську означає «охорона». Бо тут знаходилася одна із прикордонних застав між Червоною Руссю (Галичиною) та державами Тисо-Дунайської низовини.

Щоб нагадати всім про багатовікову історію та традиції нашого села, ми знову відкрили для всіх подорожуючих, а також і для місцевих мешканців, гостинний двір, якому дали старовинну угорську назву «Csarda». Так у давнину називали корчми, де приймали постояльців та продавалися спиртні напої, в Угорщині.

А сьогодні Ви так само, як і в давно минувші часи, зможете зупинитися й приємно провести свій час на території сторожницького гостинного двору «Чарда» Ужгород.

Для відпочинку та святкування урочистих подій гостинний двір «Чарда» в Ужгороді пропонує відвідати колибу з відкритим вогнищем посеред залу.

Весела народна музика, запальні танці, смачна кухня та цікавий інтер'єр - створюють особливий колорит та приємну атмосферу.

Лобі бар гостинного двору «Чарда» в Ужгороді є зручним місцем як для Ваших неформальних ділових зустрічей, так і для неспішних розмов з друзями.

Серед асортименту лобі бару Ви знайдете елітні сорти кави та чаю, алкогольні та безалкогольні напої, велике різноманіття коктейлів та десертів.

Насолоджуйтеся затишною атмосферою нашого лобі бару «Чарда».

В літню пору на вулиці завжди приємно помилуватися прохолодним водоспадом та неквапливим струмочком. Окрім цього на літній терасі гостинного двору Чарда в Ужгороді є унікальний закритий мангал - вертель, саме на ньому готуються ексклюзивні та смачні страви, такі як бограч, Халасле, боб-левеш телятко, ягня, свинка на вертелі.

Ласкаво просимо до гостинного двору "Чарда" Ужгород


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Впечатления туриста от посещения Ужгорода

Опубликовано: 27.05.2012 19:18:33
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Сначала я немного расстроился от того , что экскурсий с вокзала по городу никаких нет. Думал или город совсем маленький или смотреть тут нечего.

Ужгородський Замок

Опубликовано: 21.10.2011 1:35:34
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Ужгородський замок Кажуть, цей замок, розташований на вершині Замкової гори над містом - один з найдавніших в Україні, має вже більш як тисячу років.

SWOT аналіз розвитку туризму та рекреації

Опубликовано: 17.03.2010 21:05:27
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Дослідження туристично-рекреаційного комплексу Закарпаття з використанням SWOT-аналізу Одним із методів  проведення діагностики розвит

Тури в Закарпаття - замковий туризм

Опубликовано: 19.05.2011 19:14:23
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Ужгородський замок! Кажуть, цей замок, розташований на вершині Замкової гори над містом - один з найдавніших в Україні, має вже більш як тисячу р

Тури в Карпати. Невицький замок

Опубликовано: 06.04.2010 19:17:56
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

На відстані 12 км від обласного центру Закарпатської області, міста Ужгорода, на висоті 260 метрів над рівнем моря знаходиться гордість Ужгородського району –Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи