Найдено объектов 247

Туры

Винна перлина Угорщини - Дьондьош

Опубликовано: 12.11.2015 19:48:36
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім вітання! Після традиційних стоянь на шенгенському кордоні з Угорщиною, ми рванули по М3 до перлини, так саме до перлини Угорщини - Дьондьош. Перший з 22 виноробних регіонів угорської країни, який ми осінили своєю присутністю - це регіон Матра названий в часть найменшої за висотою частини Карпат. Згідно інформації тут 7.

Долина красивих дівчат, Егер, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:28:22
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім привіт!. . . Особливо красивим дівчатам, а особливо після Долини красивих жінок поблизу Егера. Наш другий регіон - Егер з 22. 160 гектарами, туристичний маршрут "Карпатське вино" за підтримки Інституту туризму Карпатського регіону від Закарпатського винного оглядача до вашої уваги.

Винний регіон Бюк, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:19:25
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!!!. . . Проба знята. Третій винний регіон Бюк (названий так в честь місцевих гір) пав перед нашим тиском в процесі маршруту "Карпатське вино" . Інститут туризму Карпатського регіону разом з Закарпатським винним оглядачем прийшли, побачили, продегустували.

Винний регіон Панонголмо, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:09:38
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Наступна подорож великим туристичним маршрутом "Карпатське вино", цього разу четверта подорож від Закарпатського винного оглядача з Інститутом туризму Карпатського регіону пройшла у регіоні Панонголмо, неподалік від угорського міста Дьор.

Винний регіон Асар-Несмей, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 17:57:26
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ми продовжуємо наші подорожі по виноградним Карпатам - Закарпатський винний оглядач разом з Інститом туризму Карпатського регіону відвідав винний регіон Асар-Несмей - Neszmély, Угорщина.

Токай угорський

Опубликовано: 12.11.2015 17:36:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Щосуботи ділюся родзинками - Токай угорський. Найближча точка до Закарпаття серед угорських винних зон, що розташована на березі Тиси і Бодрога. Ми, Закарпатський винний оглядач та Інститут туризму Карпатського регіону, приїхали вчасно сюреті-дні і безперервні ярмарки. Так це популярна туристична точка з тисянським голасле і дегустацією найкращих вин Угорщини.

Винний регіон Мор, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 17:21:56
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім. . . ! Ось і прийшла середа, незважаючи ні на що і " вопрєкі всєму" ми працюємо на туристичний маршрут "Карпатське вино" разом з Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону. Цього разу перед нами - я думаю один з найкращих і не заслужено забутих для туристів регіон Мор, Угорщина.

Стредословенську (Середньословацьку) винна область

Опубликовано: 12.11.2015 17:10:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім! . . .   Закарпатський винний оглядач разом з Інститутом туризму Карпатського регіону інформує про кроки по туристичному маршруті "Карпатське вино". Цього разу ми змінили країну перебування - нею стала Словаччина, де знаходяться 6 областей, які поділяються на райони та винні місцевості.

Словацький Токай

Опубликовано: 12.11.2015 16:54:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ми всі працюємо для вас, не зважаючи на всі відходи виноробства, команда Інституту туризму Карпатського регіону разом з Закарпатським винним оглядачем презентує всім пошановувачам якісні позиції виноробства Карпатського регіону, і цього разу Словаччина.

Східнословацький (Віходнословенскій) винний регіон з його субрегіонами: Молдова, Міхаловце, Собранце, Красній брод

Опубликовано: 12.11.2015 16:39:06
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ніхто не забув ще наші подорожі!?, які ми разом з Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону здійснюємо в рамках туристичного маршруту "Карпатське вино". Отож, чергова вилазка у ближні регіони, цього разу Східнословацький (Віходнословенскій) винний регіон з його субрегіонами: Молдова, Міхаловце, Собранце, Красній брод.

Родзинки Закарпаття

Опубликовано: 07.11.2015 13:38:09
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Тур на 3 дні Львів - Чинадійово - Мукачево - Берегово - Четфалва - Ужгород - Лумшори - Нижнє Селище - Пилипець - Львів. 1 день. Виїзд зі Львова Переїзд в Чинадійово. Екскурсія по замку графів Шенборнів. Це один з найгарніших і найромантичніших замків країни. Замок оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. Переїзд до Мукачево.

«Перлини Закарпаття»

Опубликовано: 05.11.2015 23:49:42
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

 Пориньте в аристократичну атмосферу давніх замків Закарпаття у триденному турі . Чарівні замки, неймовірні природні ландшафти, цілющі купання та дегустації перенесуть вас у дивовижний світ. Стіни кожного закарпатського замку зберігають стільки таємниць, трагедій та історій кохання, що їх з подивом та неймовірною цікавістю слухатиме кожен без винятку.

Навколо Закарпаття за 2 дні

Опубликовано: 03.11.2015 19:21:23
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Ужгород –це місто, що не схоже на жодні інші обласні центри України. Зі своїм шармом та загадковістю, відкритістю та легкістю.

Новый год в Карпатах с Ястреб-тур

Опубликовано: 18.10.2015 10:50:24
УкраинаНовогодние и Рождественские турыКиевская обл.

 «Новый год 2016 в Карпатах» Новый год в Буковеле. Автобусный тур на Новый год из Киева в Карпаты. Встретить Новый Год в Карпатах - большая удача и огромное удовольствие. Это – зимняя сказка среди горных вершин. Вас ждет чарующая красота заснеженных хвойных лесов и хрустальный целебный воздух Карпатских гор.

Регулярный горнолыжный тур в Карпаты из Киева

Опубликовано: 17.10.2015 13:39:08
УкраинаТуры в КарпатыИвано-Франковская обл.

 Горнолыжный отдых в Карпатах на 3 дня от Ястреб-тур! Зимняя сказка на яву: чудотворный горный воздух, захватывающий пейзаж, сумасшедший адреналин от катания на лыжах и подъемниках, гуцульские гуляния, купание в чанах- все это с нами на горнолыжном курорте в Карпатах.

Екскурсія по правому березі р. Уж

Опубликовано: 16.10.2015 14:27:29
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Завітавши до мальовничого Закарпаття, напевно жоден турист не може не відвідати чарівне місто Ужгород. Ужгород є не лише окрасою Закарпаття,а й є обласним його центром. Ужгород зачаровує багатьох туристів не лише чудовими пейзажами, маленькими затишними вуличками та пасажами, а й своєю могутністю.

Закарпатські фестивалі

Опубликовано: 13.10.2015 18:53:25
УкраинаФестивальные турыЗакарпатская обл.

 Дивовижне Закарпаття здивує не лише іноземних гостів своїми фестивалями, а і  українця вдасться здивувати якимось незвичним та цікавим культурним надбанням саме цієї області . Кожен гість побувавши хоча б один раз на Закарпатському фестивалі назавжди запам'ятає нашу традицію святкувань. Зимові фестивалі на Закарпатті 1.

«Агротур Закарпаттям»

Опубликовано: 11.10.2015 14:28:36
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

2 дні м. Ужгород – с. Шаян – с. Велятин – с. Іза – м. Хуст – м. Ужгород  Тур спрямований на широкий загал туристів, які прагнуть набратись життєвих сил, покращити самопочуття, а також отримати найкраще, що може дати сама природа.

Львів у Золотій підкові

Опубликовано: 05.07.2015 1:32:52
УкраинаЭкскурсионные турыЛьвовская обл.

Львів у Золотій підкові 2 дні / 1 ніч 1 день: Зустрiч групи - ж-д вокзал, м. Львів Маршрут: Екскурсія по старомістю древнього міста Львiв – княже місто.

Розмаїте Закарпаття

Опубликовано: 04.07.2015 8:51:42
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Розмаїте Закарпаття 5 днів / 4 ночі 12 - 16. 08. 2015 р. 1 день:- Зустрiч групи - ж-д вокзал, м. Львів м.

Галицька Каліфорнія

Опубликовано: 25.06.2015 12:58:22
УкраинаЭкскурсионные турыЛьвовская обл.

Розробники міжнародного шляху «GeoKARPATY» представляють одноденний пізнавальний геотуристичний тур колискою нафтової промисловості України «ГАЛИЦЬКА КАЛІФОРНІЯ». Це реальна можливість відкрити для себе невідомі сторінки славної історії Галичини. Дізнайтеся про Борислав та Східницю — нафтову столицю Європи кінця XIX ст.

Регулярный тур "Закарпатье – Серебряная Земля"

Опубликовано: 10.06.2015 17:56:11
УкраинаТуры в КарпатыЗакарпатская обл.

Регулярный тур "Закарпатье – Серебряная Земля" Ужгород-Невицкое-Лумшоры-Мукачево-Воеводино-Берегово-Косино-Хуст-Синевир, регулярный тур на любую дату и Любое количество дней Регулярный тур "Закарпатье – Серебряная Земля" – все жемчужины Закарпатья в одном туре.

Сходження на Говерлу за 3 дні

Опубликовано: 11.03.2015 15:07:58
УкраинаТуры в КарпатыИвано-Франковская обл.

 Запрошуємо здісйнити свою заповітну мрію та піднятись на найвищу гору Українських Карпат! Сходження займе всього 3 дні, зате емоцій наберетесь на півроку вперед! З вершини відкривається неперевершена панорама з видами на весь Чорногорський хребет, Свидовець, Горгани, Мармароси. Подаруйте собі найкращі вихідні.

ст.<<<23456>>>
Copyright 2008-2022, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи