Автор: Alex S, 12.11.2015 19:28:22

Долина красивих дівчат, Егер, Угорщина

Rest4U Туры Украина Винные туры по Европе Закарпатская обл. Долина красивих дівчат, Егер, Угорщина

Всім привіт!... Особливо красивим дівчатам, а особливо після Долини красивих жінок поблизу Егера. Наш другий регіон - Егер з 22.160 гектарами, туристичний маршрут "Карпатське вино" за підтримки Інституту туризму Карпатського регіону від Закарпатського винного оглядача до вашої уваги.

До популярного історичного та туристичного містечка в 50-тисяч населення - з його геотермальними турецькими басейнами, давнім замком який охороняв і прославив закарпатець Іштвано Добо із Середнього, ми приїхали після обіду і відразу потрапили на свято винобрання-сюреті бали зараз по всій Угорщині, це явище не карнавальне а реально практичне і традиційне... винороби його точно заслужили.


В долину, де знаходяться 200 підвалів з 1.500 в околицях міста, ми рекомендуємо заїхати через центр Егера інакше можна заблукати. Всі парковки крім суботи і неділі платні, тому паркуйте поблизу долини біля апартаментів. Далі пішки ... І повірте є чим довкола насоджуватися, зокрема найкрасивішим памятником-фонтаном Долини який створений закарпатським скульптором Михайлом Колодко. Не затримуємося а відразу до знайомих...до нашого підвалу #14 сімї Кіш, тут знаю російську та українську і розуміються на наших потребах: повна дегустація єдине місцеве біле Королівська Леанка, далі лише славетні червоні Мерло, Кекфранкош, ііііііііііі ЕГРІБІКОВИР - егерська бича кров, заради цього смаку, неймовірного смаку, фантастичного смаку, слів не вистачає варто їхати з будь-якого кінця світу, що ми і зробили. Купаж червоних вин в кожному підвалі має свою унікальність через що йде постійна суперечка, але три основні сорти домінують: Мерло, Кекфранкош, Цвейгельт.

До речі, Долина не спить аж до пізньої ночі, особливо восени та взимку. Ми рнкомендуємо егерські вина навіть для тих хто не цінитель цього благордного напою.
Хочете закусити спробуйте - плато з різними видами мяса та гарнірів: Тарілка красивої жінки з Долини. Завтра ми в Бюк, де спробуємо розспробувати смак місцевих вин, до зустрічі!


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Стредословенську (Середньословацьку) винна область

Опубликовано: 12.11.2015 17:10:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім! . . .   Закарпатський винний оглядач разом з Інститутом туризму Карпатського регіону інформує про кроки по туристичному маршруті "Карпатське вино".

Винний регіон Бюк, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:19:25
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!!!. . . Проба знята. Третій винний регіон Бюк (названий так в честь місцевих гір) пав перед нашим тиском в процесі маршруту "Карпатське вино" .Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи