Автор: Alex S, 12.11.2015 17:57:26

Винний регіон Асар-Несмей, Угорщина

Rest4U Туры Украина Винные туры по Европе Закарпатская обл. Винний регіон Асар-Несмей, Угорщина

Привіт всім!... Ми продовжуємо наші подорожі по виноградним Карпатам - Закарпатський винний оглядач разом з Інститом туризму Карпатського регіону відвідав винний регіон Асар-Несмей - Neszmély, Угорщина.


До винного округу Асар входять населені пункти: Асар (Ászár), Баршоньош (Bársonyos), Часар (Császár), Чип (Csép), та інші
До винного округу Несмий: Бай (Baj), Бойот (Bajót), Дуноолмаш (Dunaalmás), Естергом (Esztergom), Кестолц (Kesztölc), Несмий (Neszmély), Шомод (Szomód) та ін.
Найбільш важливі сорти вина: Рислінг, Шардоне, Зелений Вельтлінер, серед ароматних сортів Іршаї Олівер(суто угорський сорт виведений в 30-х роках ХХ століття, ні на що не схожий і в той же час нагадує купаж білих рислінгів), Cserszegi пряний, Трамінер і Мускат Оттонель. Місцеві вина як правило сухі, з живою багатою кислотністю, трохи жорсткуваті, але соковиті. Але... не розчаровуйтесь в суботу і неділю тут відпочивають - тому пінце-винниці працюють до обіду. В той же час у всіх корчмах вам налиють і продадуть вина місцевих виробників. Чесно, без пафосу мені сподобався Іршаї Олівер, Сільванер(Мюллер Тюргау), і звичайно Сюркеборат - давній сорт виведений монахами.

Історія асар-несмейських вин сягає корінням у часи римської імперії і нараховує близько 2 тисяч років. Провінція Паннонія поступово розширялася на північ і разом з нею поширювався і виноград. У 18 столітті регіон був одним з найбільших експортерів вина завдяки тому, що вина з високою кислотністю легше транспортувати і вони довше зберігаються.
Саме в цьому регіоні багато історичних та археологічних памяток, а якщо чесно просто купіть вино місцевих виробників і отримуйте задоволення.... До скорої зустрічі!Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Токай угорський

Опубликовано: 12.11.2015 17:36:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Щосуботи ділюся родзинками - Токай угорський. Найближча точка до Закарпаття серед угорських винних зон, що розташована на березі Тиси і Бодрога.

Винна перлина Угорщини - Дьондьош

Опубликовано: 12.11.2015 19:48:36
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім вітання! Після традиційних стоянь на шенгенському кордоні з Угорщиною, ми рванули по М3 до перлини, так саме до перлини Угорщини - Дьондьош.

Винний регіон Бюк, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:19:25
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!!!. . . Проба знята. Третій винний регіон Бюк (названий так в честь місцевих гір) пав перед нашим тиском в процесі маршруту "Карпатське вино" .Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи