Автор: Марія Андрусяк, 03.11.2015 19:21:23

Навколо Закарпаття за 2 дні

Rest4U Туры Украина Экскурсионные туры Закарпатская обл. Навколо Закарпаття за 2 дні

Ужгород –це місто, що не схоже на жодні інші обласні центри України. Зі своїм шармом та загадковістю, відкритістю та легкістю. Під час цієї поїздки ви чудово відпочинете серед Карпатських гір, загадавши бажання прогуляєтеся довкола таємничого озера Синевир, отримаєте нові враження, познайомитесь з косолапими Ірою та Потапом в реабілітаційному центрі бурих ведмедів, відчуєте побут місцевих мешканців в найдовшому селі України - селі-музеї Колочава, відчуєте подих історії та таємничість легенд в Мукачівському замку, скуштуєте дуже смачну закарпатську кухню та наберетеся свіжих сил. І все це всього за 2 дні!

http://rest4u.com.ua/userfiles/user_2152/image/151363.jpg

Схема туру: м. Ужгород – с. Воловець (технічна зупинка, чай, кава, WC) – с. Синевир – Реабілітаційний центр бурих медведів (с. Синевир) – с. Колочава – м. Мукачеве – м. Ужгород
Протяжність: 355 км.

День 1.
6:45 – збір біля готелю «Інтурист – Закарпаття»
7:00 – виїзд з Ужгорода. Подорож буде приємною!
11:00 – приїзд в с. Синевир. Початок пішого підйому до озера Синевир
11:20 – початок екскурсії навколо о. Синевир, можливість помилуватись пейзажами, зробити неповторні фото та придбати сувенір на пам’ять.
Озеро Синевир належить до семи природних чудес України. Кажуть, воно утворилось приблизно 10 тисяч років тому. Тоді бистрі річкові води стримали гори, перегородивши їм шлях на тому місці, де згодом утворилось озеро.
Посередині нього, наче зіниця ока, видніє невеличкий острів. Не дарма Синевир називають Морським оком Карпат. Голубою перлиною із висоти пташиного польоту видніє воно поміж гущі соснових лісів.
Диво природи під назвою Синевир заховалось у горах на висоті майже тисячі метрів над рівнем моря. У дзеркалі Синевиру чарівливо відбивається вся врода Карпат. Вічна тиша і холодний спокій заколисують тих, хто спостерігаючи з берега, милується їх красою. Купатись у озері не можна. Та й сама природа застерігає сміливців, зберігаючи холод води навіть у найспекотніші дні літа.
Зелені праліси довкола Синевиру – Національний природній парк, що оберігає унікальні види флори і фауни. Це край недоторканої лісової природи. Тут ростуть старі 150-літні сосни і смереки. А берегами бродять ведмеді, шукаючи поміж кущами ягід.
На березі Синевиру ви побачите дві статуї. Височенні дерев’яні Синь і Вир – символи невмирущого кохання, що колись розлилось соленими струмками посеред карпатських схилів.
Про неї розповідає відома гуцульська легенда – красива, наче казка і давня, наче довколишні ліси. Та озеро Синевир насправді одне із найгарніших в Україні. Перлина Карпат, яку обов’язково треба побачити хоч раз у житті, щоб відчути всю красу цього краю. Яскраву і пахучу влітку та заворожуюче-спокійну, кришталеву, наче гірське повітря – взимку.
Дивовижна, надзвичайно мальовнича, первозданна природа довкола створює справді унікальну атмосферу, яку просто таки неможливо забути.


13:00 – збір біля автобуса
13:05 – виїзд до Реабілітаційного центру бурих ведмедів в НПП «Синевир»
Популяція бурого ведмедя в Україні нараховує близько 300 особин. Також є певна кількість цих тварин, які утримуються у неволі. В окремих випадках для тих ведмедів створені неналежні умови, або ж утримуються з порушенням природоохоронного законодавства. Тож постало питання про утворення спеціалізованого центру реабілітації ведмедів.
Мета центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження, потерпілих від стихійного лиха, утримання конфіскованих тварин, подальша доля яких вирішується в судовому порядку у зв'язку з порушенням законів України, відтворення їх природної популяції, тимчасова перетримка тварин, яких затримано на кордоні через порушення природоохоронного законодавства тощо.
Побудувати реабілітаційний центр для бурих ведмедів вирішено в НПП «Синевир» не випадково, адже ця територія за ландшафтними та кліматичними умовами відповідає природному середовищу їх існування.
Працівники Центру реабілітації бурого ведмедя в НПП «Синевир» спорудили «ігрові конструкції» для пришвидшення адаптації тварин до умов їх утримання. Також проводяться тренінги для того, щоб ведмеді швидше звикали до нових умов життя.
Все це ви зможете побачити на власні очі!
13:20 – екскурсія по Реабілітаційному центрі бурих ведмедів НПП «Синевир»
13:55 – збір біля автобуса
14:00 – виїзд в с. Колочава.
Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним і корисним. Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі. Ласкаво просимо до гостинного краю під назвою Колочава!
Відпочинок у Колочаві цікавий не лише влітку, але й зимою, оскільки всі музеї працюють цілий рік. Крім того Колочава розташована недалеко від гірськолижних курортів Міжгір'я, Ізок, Пилипця, Верхнього Студеного, Подобовця, що дає можливість щодня кататися по нових схилах Карпат.
Відпочинок у селі Колочава стане незабутнім враженням на все життя.
Сюди хочеться приїжджати знову, і знову…


14:30 – прибуття в с. Колочава. Заселення в сільську зелену садибу «Біля річки», знаходиться за 2 км. від центру села та 200 м від траси Міжгір'я–Колочава.
15:00 – обід у колоритній корчмі-ресторані "Колиба", яка знаходиться поряд із «Старим селом».
16:00 – екскурсія по скансену «Старе село» та музеєм «Колочавська вузькоколійка». Ви познайомитеся із особливими умовами проживання колочавців 100 років тому, спробуєте самотужки відкрити хату дерев’яними ключами, порубати ручною пилою деревину, написати літеру грифликом на кам’яній дощечці, посидіти у старовинній сауні, сфотографуватися на гусці чи біля останнього опришка Карпат, відчути себе в’язнем в угорській тюрмі… Далі екскурсія по єдиному в Україні музею історії вузькоколійної залізниці «Колочавська вузькоколійка», який складається з раритетного діючого паровозу і 10 вагонів, наповнених експонатами. Також у Вас буде можливість переглянути унікальний документальний фільм про важку працю бокаришів у вагоні-кінозалі.


17:30 – оглядова екскурсія по історичному центру с. Колочава, фотографування біля унікальних колочавських пам’ятників. Лише тут Ви можете побачити Пам’ятник вівчарю, Заробітчанам, Примирення, Шабатній гусці та інші. Їх у Колочаві аж 20!
18:20 – приїзд до садиби «Біля річки». До Вашого користування надається двоповерховий будинок на 8 місць.
18:30 – вечеря у садибі

День 2.
8:30 – сніданок в садибі
9:00 – виселення з садиби
10:00 – виїзд з с. Колочава
12:55 – приїзд в м. Мукачеве
13:00 – екскурсія в Мукачівський замок
Головну туристичну атракцію міста, замок Паланок, видно вже за кілька кілометрів до Мукачева. За фундамент-постамент йому править 68-метровий згаслий вулкан. Місто десь там, внизу, а форпост відкритий всім поглядам і вітрам, і лише за спиною, на півночі, піднімаються вулканічні Карпати. Він чимало бачив на своєму віку а нині вдивляється в Європу і власне минуле довжиною майже в тисячоліття. Паланок — непереможний і фотогенічний релікт Середньовіччя. Мукачівський замок – визначна воєнно-архітектурна пам'ятка Cередньовіччя. Його спорудили наперехресті воєнних і торгових шляхів для їх охорони та контролю. Один із цих шляхів пролягав через Верецький перевал і називався Великими руськими воротами.
У цій “перлині” середньовічної архітектури поєднано різні стилі оборонного зодчества. Замок Паланок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м., займає площу 14 тис. м. кв. і має форму витягнутого прямокутника складається з трьох частин і розміщений на вершині гори
Найстаріший – Верхній замок 14-16 ст., знаходиться на вершині гори. Середній замок 17 ст. – на терасі на 6 м. нижче і Нижній замок також 17 ст. - ще на 10 м. нижче від середнього. Навпроти в`їздних воріт знаходиться палац коменданта замку. Також тут розташовані приміщення усіх господарських служб, необхідних для автономного існування феодального гнізда. У замку існували свої зброярня, кузня, пекарня. На території замку також знаходиться колодязь глибиною 85 м., діаметром у верхній частині 2,5 м. У наші дні Мукачівський замок – це один з найбільших історичних музеїв України.Тут експонуються знаряддя кам`яного віку, мідно – бронзової доби, зброя та ужиткові речі від кельтських часів до пізнього середньовіччя тощо. Етнографічний відділ музею розповідає про культуру , побут й мистецтво мешканців Закарпаття.
У картинній галереї музею поряд з полотнами видатних українських, угорських та польських художників представлена унікальна колекція закарпатських ікон 16 - 19 ст. До послуг туристів в замку відкритий художній салон – магазин, в якому можна придбати картину чи вироби декоративно – прикладного мистецтва.


13:50 – виїзд з м. Мукачево
14:30 – обід у етно-ресторані «Деца у Нотаря»
Дурні до корчми не ходять. Їм тут нудно. Дурні або швидко йдуть геть, або швидко напиваються, що, в принципі, одне і те ж саме. Корчма «Деца у Нотаря» – для HOMO SAPIENS. А різниця між ГОМО і ГОМО САПІЕНС в тому, що в гомо є тільки дві дірки: одна на вході, а друга на виході. А у гомо-сапіенс отворів багато: очі, вуха, ніс, рот... Сапіенси приходять у корчму з фотоапаратами, читають, спілкуються, відправляють друзям SMS-ки та ММS-ки, повертаються сюди знову і знову.
За 16 років Деца стала великою сценою, декорованою самим життям... Мабуть, тому відвідувачі плачуть тричі: 1) чому я не побував тут раніше? 2) чому я не прихопив з собою фотоапарат? 3) чому так швидко треба йти геть?
Кредо закладу - вірність кулінарним традиціям і духові міжетнічної культури краю. Побільше свого і обійдемося без чужого!
«Фішкою» Деци є парадоксальний гумор в оформленні корчми: це сатиричний веселий цвинтар, захоплюючі туалети, галерея алкопародій на полотна відомих авторів та власних алкосюжетів, каравела-гойдалка, різні меморіали, комічні скульптури, розписи, капличка туриста...
Не поспішай додому бо ще не відомо де ліпше!
16:00 – виїзд у центр м. Ужгород
16:20 – екскурсія історичним центром м. Ужгород
Дозвольте представити Вашій увазі Ужгород – перлину Карпат, золоті ворота України в Європу, прекрасне місто, відкрите для всіх, на гербі якого вже багато віків красується виноградна вітка – символ багатства, життєлюбства та братерства.
Адміністративним центром Ужгородського району та Закарпатської області є Ужгород, також це історичний центр колишньої Підкарпатської Русі, нинішньої Закарпатської України.
Він є одним із найдревніших слов'янських міст. До IX століття, в той час коли Ужгород (Унгвар) став захищеною ранньофеодальною фортецею, в його околицях вперше оселилося східнослов'янське плем'я білих хорватів. Ужгород є з 1991 року є західним і найменш населеним містом із 24 обласних центрів України.
За традиціями в перші вихідні дні жовтня в Ужгороді святкують День міста, вік якого вже більше 1100 років, а на гербі Ужгорода, як і в далекому минулому, зображена, що стала незмінною, виноградна лоза - символ братерства, доброзичливості і багатства.
Торговий центр Ужгороду - Корзо, в перекладі з італійського "вулиця для прогулянок", практично складається з магазинів, кафе і банків, яка краще за усіх в усьому місті зберегла стару забудову міста. Це центральна і найбагатолюдніша вулиця, одна з самих древніх. Вузька вулиця, на якій немає зелені, забудована з обох боків двох- і триповерховими старовинними будинками, більшість з яких прикрашена ліпними орнаментами.
Перехрестя Корзо і вул. Волошина, так званий Хрест - улюблене місце зустрічей жителів міста. Корзо, Хрест і ул.Волошина є пішохідними зонами Ужгороду, тут скрізь розкидані кавові тераси і лавки прямо посеред прохожей частини - це найкрасивіша частина Ужгороду.
Усе це ви зможете побачити на власні очі і відчути дружню атмосферу цього маленького, але щирого містечка!


17:20 – кінець екскурсії
17:25 – вечеря у ресторані «Вертеп»
Смачну українську кухню вам запропонують в затишному ресторані "Вертеп". Ви зможете скуштувати український борщ, бограч, квасолю з копченостями, деруни та багато іншого. Інтер'єр витриманий в стилі закарпатського села - дерев'яні столи, на полицях розкладені речі, які використовувалися в побуті наших предків. І це все створює живописний колорит тих часів. Хочеться прийти сюди багато разів, щоб насолодитися атмосферою домашнього тепла, як у рідної бабусі в селі.

Ми чекаємо саме на ВАС!


Контактная информация: maria.andrusyak@gmail.com


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Тури на 8 березня 2016 (Автентичне Прикарпаття. Історичне Тернопіля)

Опубликовано: 09.02.2016 18:35:53
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Таїна народних промислів Карпат (тури на 8 березня 2016) http://www. okraina. com. ua/tours/tury-na-8-marta/tayina-narodnih-promisliv-karpat.



Добавление фотографий



Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация





 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи