Автор: Alex S, 12.11.2015 19:09:38

Винний регіон Панонголмо, Угорщина

Rest4U Туры Украина Винные туры по Европе Закарпатская обл. Винний регіон Панонголмо, Угорщина

Привіт всім!... Наступна подорож великим туристичним маршрутом "Карпатське вино", цього разу четверта подорож від Закарпатського винного оглядача з Інститутом туризму Карпатського регіону пройшла у регіоні Панонголмо, неподалік від угорського міста Дьор.

По дорозі до памятки що охороняється ЮНЕСКО - монастир бенедиктинців 996 року що найстарішим в Угорщині - знаходяться кілька сіл, де можна скуштувати у місцевих чардаш не тільки нокедлі з перкельтом у червоному вині Кейкфранкош, а й продегустувати білі вина від місцевих міні-виробників, саме у цьому регіоні ми рекомендуємо Іршаї Олівер, Рислінг італійський та регіональне біле весільне - juhfark будь якого сорту. Але...


Найголовніше в містечку Панонголмо (до речі виноградарство тут започатковано ще період провінції Панонія Римської імперії) ви зобовязані скуштувати: по-перше в період сюреті-балів ( дні винобрання) місцевий мушт, місцевий мурці - це забродивший сок, але ще не вино. По-друге класика це місцеве кюве (купаж) Tricollis Cuvee з рислінгу італійського, рислінгу рейнського, гевюрцтрамінеру... неймовірно!!!!!!

Найкращі винниці-пінце у самому монастирі та в центрі міста маркетингова винниця Borbirodalom. І ще нагадаю в цьому регіоні винниці крім міста Панонголмо, у суботу та неділю працюють до обіду, тому не розчаровуйтесь якщо вони будуть зачинені, а просто прямуй у будь яку корчму чи ресторацію там вас порадують набором вин від місцевого виробника.
Ой трохи не забув... панонголмці дуже хваляться своїм Палінкаріумом, де виготовляють різноманітні дестиляти зі сливи, груші, малини, вишні, а також проводять, крім неділі, палинкові дегустації. До зустрічі у пятницю на шляху "Карпатське вино", наша подорож триватиме і надалі.


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Винна перлина Угорщини - Дьондьош

Опубликовано: 12.11.2015 19:48:36
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім вітання! Після традиційних стоянь на шенгенському кордоні з Угорщиною, ми рванули по М3 до перлини, так саме до перлини Угорщини - Дьондьош.

Долина красивих дівчат, Егер, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:28:22
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім привіт!. . . Особливо красивим дівчатам, а особливо після Долини красивих жінок поблизу Егера. Наш другий регіон - Егер з 22.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи