Автор: Alex S, 12.11.2015 19:48:36

Винна перлина Угорщини - Дьондьош

Rest4U Туры Украина Винные туры по Европе Закарпатская обл. Винна перлина Угорщини - Дьондьош

Всім вітання!
Після традиційних стоянь на шенгенському кордоні з Угорщиною, ми рванули по М3 до перлини, так саме до перлини Угорщини - Дьондьош. Перший з 22 виноробних регіонів угорської країни, який ми осінили своєю присутністю - це регіон Матра названий в часть найменшої за висотою частини Карпат.

Згідно інформації тут 7.100 гектарів виноградників, перша історична згадка про них у 1042 році. Бідя Дьондьоша на північній околиці, за дорожнім стовпчиком кінець міста, є поворот вправо, де знаходяться 24 пінце (винниці) історично привабливі, естетично не дуже, але людей-відвідувачів повнісінько. В не сезон (сезон лише три літні місяці) працює 4-5 підвалів інші закриті і працюють як приміщення для виробництва і зберігання вина. Довкола пінце-винниць, що видовбані в туфовій породі, є терасні місця для всіх відвідувачів, де щасливі покупці матранського вина в скляній та пластиковій тарі від 1,5 до 5 літрів куштують локальні вина. До речі, судячи з безперервних потоків чи то туристів, чи то місцевих вина користуються попитом, і не дивно - літр бочкового вина - 1,5 євро максимум!!!


Закарпатський винний оглядач рекомендує продегустувати білі вина Мюллер Тюргау ( місцеві називають його Рислінг Сільванер), Шасла, Шардоне, Сюркеборат та червоні Кейкфранкош, Цвайгельт. Нам сподобалось, і ще були дуже раді коли побачили 49-місний автобус який висадив туристів-пенсіонерів біля нашого підвальчика #23, бо ми вчасно посмакували Сільванером (рекомендовано).


Мушу подякувати за цей старт Інституту туризму Карпатського регіону, а наступна розповідь у пятницю, як тільки повернемося.  Всім до зустрічі! Їдемо до долини красивих жінок...хто в темі розуміє...


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Винний регіон Бюк, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:19:25
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!!!. . . Проба знята. Третій винний регіон Бюк (названий так в честь місцевих гір) пав перед нашим тиском в процесі маршруту "Карпатське вино" .

Стредословенську (Середньословацьку) винна область

Опубликовано: 12.11.2015 17:10:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім! . . .   Закарпатський винний оглядач разом з Інститутом туризму Карпатського регіону інформує про кроки по туристичному маршруті "Карпатське вино".Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи