Автор: Alex S, 12.11.2015 17:21:56

Винний регіон Мор, Угорщина

Rest4U Туры Украина Винные туры по Европе Закарпатская обл. Винний регіон Мор, Угорщина

Привіт всім...! Ось і прийшла середа, незважаючи ні на що і " вопрєкі всєму" ми працюємо на туристичний маршрут "Карпатське вино" разом з Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону. Цього разу перед нами - я думаю один з найкращих і не заслужено забутих для туристів регіон Мор, Угорщина.


Винний регіон Мор є одним з найменших серед 22 виноробних регіонів Угорщини за розміром та 730 га. Але при цьому належить до дуже відомих. До нього відносяться Mór, Pusztavám, Söréd, Csókako, Zámoly és Csákberény. Розташований у долині між горами Верте і Баконь.
Вина Мора - в основному білі. Найголовніший і найважливіший сорт краю - відоме в усьому світі біле вино Езерйо, що належить до охоронних гунгарікумів. Це тверде пізньодозріваюче вино. В повну силу входить на третій рік після збору врожаю. Ми спробували з підвалів Геслера та Молнара. ЕЗЕРЙО - вам це треба спробувати, одновидові вина виявляється можуть мати свою неповторність.
Сорт винограду Езерйо любить довге літо і добру погоду. У хороші роки (це буває рідко) з нього навіть роблять Асу, яке може конкурувати з токайським Асу.
Також тут виробляють Леанку, Трамінер, Rizlingszilváni, Zöldveltelini.


Увага! Тут пінце-винниці працюють по принципу - коли мені підходить, неділя-субота лише до обіду. В той же час на початку і кінці всіх морських сіл та містечок є чарди і корчми - а там спробуйте його Езерйо.
Мор з давніх пір у перші вихідні жовтня влаштовує щорічні винній фестивалі. Це велике святкове дійство, в рамках якого відбуваються винні паради, танцювальні шоу, музичні програми та вибір винної королеви. Для гостів працює винна вулиця, на якій винороби пропонують свої вина. А в середині листопада в Морі святкують Дні Святого Мартіна.


 

Ну добре, хто не пє, бо за кермом той їсть неймовірно смачний місцевий десерт - маково-яблучне тістечко.Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Стредословенську (Середньословацьку) винна область

Опубликовано: 12.11.2015 17:10:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім! . . .   Закарпатський винний оглядач разом з Інститутом туризму Карпатського регіону інформує про кроки по туристичному маршруті "Карпатське вино".

Винний регіон Бюк, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:19:25
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!!!. . . Проба знята. Третій винний регіон Бюк (названий так в честь місцевих гір) пав перед нашим тиском в процесі маршруту "Карпатське вино" .

Долина красивих дівчат, Егер, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:28:22
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім привіт!. . . Особливо красивим дівчатам, а особливо після Долини красивих жінок поблизу Егера. Наш другий регіон - Егер з 22.Добавление фотографийCopyright 2008-2019, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи