Автор: RebeccaR, 16.10.2015 14:27:29

Екскурсія по правому березі р. Уж

Rest4U Туры Украина Экскурсионные туры Закарпатская обл. Екскурсія по правому березі р. Уж

Завітавши до мальовничого Закарпаття, напевно жоден турист не може не відвідати чарівне місто Ужгород. Ужгород є не лише окрасою Закарпаття,а й є обласним його центром.
Ужгород зачаровує багатьох туристів не лише чудовими пейзажами, маленькими затишними вуличками та пасажами, а й своєю могутністю. Приїхавши сюди час ніби зупиняється,адже місто наповнене своєю неповторною історією,чудовим калоритом та привітними людьми.
Ще однією окрасою цього міста є його центр міста,здавалось би звичайне місто,та є одна річ яка робить його не таким як всі - це річка Уж,яка розділила місто на дві частини: сучасну та стару. І саме ця екскурсія буде відбуватися по старій частині міста,по правому березі річки Уж.
   Отож, першою зупиинкою у нашому турі - це Площа Театральна на якій розміщені: Пасаж Баті, Пішохідний міст, який сполучає сучасне та старе місто Ужгород, Зкарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка", також тут знаходиться одна з перших ізюминок Ужгорода мініскульптурка "Миколайчик".
    Друга зупинка відбудеться на Набережній де відкривається чудовий вид на річку Уж,також неподалік знаходиться Лінгвістична гімназія ім. Т.Г.Шевченка,пам'ятник Землі.

   Третя зупинка буде біля пам'ятника Августина Волошина - першого президента Карпатської України.Напроти ми зможемо подивитись одну з найстаріших площ міста - площа Поштова на якій знаходиться гордість міста - чудовий фонтан.

     Четверта зупинка - це Масариківська ювілейна школа №3,з поглибленим вивченням російської мови. Неподалік від неї розміщений медичний факультет Ужгородського Національного Університету. Трохи пройшовши височіє Ужгородська рада,біля якої можна присісти на лавочці та споглядати чудовий другий фонтан міста,який був відкритий у 2015 році.

    П'ятою зупинкою буде сквер ім. Масарика де знаходиться пам'ятник на його честь,а навпроти транспортний міст,який також був названий в його честь.
Звісно словами не передати всю красу та чарівність цього міста. Його потрібно бачити,щоб відчути його свіжий подих та почути безліч цікавих легенд та історій формування міста.

Ми будемо раді Вас бачити саме в нашому місті!


Контактная информация: attilo911@ukr.net


Комментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Навколо Закарпаття за 2 дні

Опубликовано: 03.11.2015 19:21:23
УкраинаЭкскурсионные турыЗакарпатская обл.

Ужгород –це місто, що не схоже на жодні інші обласні центри України. Зі своїм шармом та загадковістю, відкритістю та легкістю.Добавление фотографийCopyright 2008-2020, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи