Rest4U Туры Украина Винные туры по Европе
Найдено объектов 10

Туры /Винные туры по Европе

Винна перлина Угорщини - Дьондьош

Опубликовано: 12.11.2015 19:48:36
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім вітання! Після традиційних стоянь на шенгенському кордоні з Угорщиною, ми рванули по М3 до перлини, так саме до перлини Угорщини - Дьондьош. Перший з 22 виноробних регіонів угорської країни, який ми осінили своєю присутністю - це регіон Матра названий в часть найменшої за висотою частини Карпат. Згідно інформації тут 7.

Долина красивих дівчат, Егер, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:28:22
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Всім привіт!. . . Особливо красивим дівчатам, а особливо після Долини красивих жінок поблизу Егера. Наш другий регіон - Егер з 22. 160 гектарами, туристичний маршрут "Карпатське вино" за підтримки Інституту туризму Карпатського регіону від Закарпатського винного оглядача до вашої уваги.

Винний регіон Бюк, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:19:25
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!!!. . . Проба знята. Третій винний регіон Бюк (названий так в честь місцевих гір) пав перед нашим тиском в процесі маршруту "Карпатське вино" . Інститут туризму Карпатського регіону разом з Закарпатським винним оглядачем прийшли, побачили, продегустували.

Винний регіон Панонголмо, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 19:09:38
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Наступна подорож великим туристичним маршрутом "Карпатське вино", цього разу четверта подорож від Закарпатського винного оглядача з Інститутом туризму Карпатського регіону пройшла у регіоні Панонголмо, неподалік від угорського міста Дьор.

Винний регіон Асар-Несмей, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 17:57:26
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ми продовжуємо наші подорожі по виноградним Карпатам - Закарпатський винний оглядач разом з Інститом туризму Карпатського регіону відвідав винний регіон Асар-Несмей - Neszmély, Угорщина.

Токай угорський

Опубликовано: 12.11.2015 17:36:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Щосуботи ділюся родзинками - Токай угорський. Найближча точка до Закарпаття серед угорських винних зон, що розташована на березі Тиси і Бодрога. Ми, Закарпатський винний оглядач та Інститут туризму Карпатського регіону, приїхали вчасно сюреті-дні і безперервні ярмарки. Так це популярна туристична точка з тисянським голасле і дегустацією найкращих вин Угорщини.

Винний регіон Мор, Угорщина

Опубликовано: 12.11.2015 17:21:56
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім. . . ! Ось і прийшла середа, незважаючи ні на що і " вопрєкі всєму" ми працюємо на туристичний маршрут "Карпатське вино" разом з Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону. Цього разу перед нами - я думаю один з найкращих і не заслужено забутих для туристів регіон Мор, Угорщина.

Стредословенську (Середньословацьку) винна область

Опубликовано: 12.11.2015 17:10:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім! . . .   Закарпатський винний оглядач разом з Інститутом туризму Карпатського регіону інформує про кроки по туристичному маршруті "Карпатське вино". Цього разу ми змінили країну перебування - нею стала Словаччина, де знаходяться 6 областей, які поділяються на райони та винні місцевості.

Словацький Токай

Опубликовано: 12.11.2015 16:54:13
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ми всі працюємо для вас, не зважаючи на всі відходи виноробства, команда Інституту туризму Карпатського регіону разом з Закарпатським винним оглядачем презентує всім пошановувачам якісні позиції виноробства Карпатського регіону, і цього разу Словаччина.

Східнословацький (Віходнословенскій) винний регіон з його субрегіонами: Молдова, Міхаловце, Собранце, Красній брод

Опубликовано: 12.11.2015 16:39:06
УкраинаВинные туры по ЕвропеЗакарпатская обл.

Привіт всім!. . . Ніхто не забув ще наші подорожі!?, які ми разом з Закарпатським винним оглядачем та Інститутом туризму Карпатського регіону здійснюємо в рамках туристичного маршруту "Карпатське вино". Отож, чергова вилазка у ближні регіони, цього разу Східнословацький (Віходнословенскій) винний регіон з його субрегіонами: Молдова, Міхаловце, Собранце, Красній брод.

Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи