Найдено объектов 1173

Новости

Парк Софіївка в м.Умань

Опубликовано: 04.12.2015 2:03:38
Черкасская обл.Уманьский районУмань

 Місто Умань Черкаської області. Площа — 179,2 га. Це справді найвеличніший парків нашої країни та один із найкрасивіших у світі.

«Дім легенд»

Опубликовано: 03.12.2015 21:08:35
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Обов’язково підніміться на дах. Це просто чудове місце для фотосесій! До літаючого автомобіля з веслами і до труби, в яку можна просунуться, шикуються черги.

«Львівська копальня кави»

Опубликовано: 03.12.2015 21:03:37
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 «Тут смажать найкращу каву у Львові» – обіцяє вивіска відвідувачам креативного кафе.

«Львівська майстерня шоколаду»

Опубликовано: 03.12.2015 20:58:57
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 Шум, гам і загальні веселощі. На першому поверсі за склом видно ріки шоколаду і майстрів, що чаклують над ним.

Замок-готель «Радомисль», Радомишль

Опубликовано: 03.12.2015 20:52:36
Житомирская обл.Радомышльский район Радомышль

 Це один з найбільш оригінальних готелів України – погодьтеся, рідко коли випаде можливість відчути себе лицарем середньовіччя чи просто принцесою.

Bakkara Art Hotel, Київ

Опубликовано: 03.12.2015 20:49:08
Киевская обл.Киев КИЕВ

 Київський арт-готель «Баккара» – це готель на річці. Він знаходиться на одному з найбільш відомих островів Києва – Венеціанському.

База відпочинку «Кам’янка», Міжгір’я

Опубликовано: 03.12.2015 20:45:36
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

 Про такий чарівний край, як Межигір’я, чув кожен українець. Ще б пак, воно славиться своїммагічним озером Синевир, яке по праву вважається однією з візитних карток України.

Готель «Majestic», Партеніт

Опубликовано: 03.12.2015 20:41:55
АР КрымСакский районМолочное

 Одне з найчарівніших і загадкових місць Криму – Партеніт. Окрема реальність, що заховалася від зовнішнього світу за неприступною горою.

Готель «Моцарт», Одеса

Опубликовано: 03.12.2015 20:37:50
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

 Одеський оперний театр – це архітектурний шедевр, який вважається одним з кращих творінь австрійських архітекторів і перлиною європейського бароко.

Готельний комплекс «Немо», Одеса

Опубликовано: 03.12.2015 20:35:05
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

 Де можна прийняти джакузі, насолоджуючись красою морського пейзажу? Природно, в морській столиці України – Одесі! Тут, на одному з найбільш відомих пляжів міста –«Ланжероні&...

Долина нарцисів – один з найкрасивіших куточків України

Опубликовано: 03.12.2015 20:25:17
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 В урочищі Кіреші між річками Тиса та Хустець знаходиться унікальна долина. Один раз на рік вона перетворюється на справжнє диво.

Чому варто обрати конференц-сервіс в Карпатах від Грнад готель Пилипець

Опубликовано: 28.11.2015 15:56:08
Закарпатская обл.Межгорский районПилипец

Українські Карпати та курорт Пилипець надзвичайно зручне місто для ділових людей, учасників конференцій, семінарів, тренінгів чи просто зустрічей з партнерами.

Рекомендуй Карпати - виграй проживання та катання в Буковелі

Опубликовано: 25.11.2015 10:44:26
Ивано-Франковская обл.Яремче (курорт Буковель)Буковель, Поляница

Рекомендуй Карпати - виграй відпочинок в Буковелі! Туристичний портал "Rest4U" та "Турінформ Закарпаття" проводять 0 | Читать полностью

Відео екскурс по Ужгороду відзнятий британцем

Опубликовано: 17.11.2015 17:33:42
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Відео екскурс по Ужгороду відзнятий британцем Александром Стемпом (Alexander Stemp), який палко закоханий в наші Карпати, в природу Закарпаття.

В Ужгороді відбудеться Свято молодого вина

Опубликовано: 17.11.2015 17:26:20
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Вже традиційно, на треті вихідні листопада, ужгородці та гості міста над Ужем мають унікальну можливість смакувати молоде вино! 19-22 листопада 2015 року дегустаційний вин...

Хустський район Закарпаття запрошує на Новий 2016 рік!

Опубликовано: 17.11.2015 15:42:34
Закарпатская обл.Хустский районХуст

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Хустський район Закарпаття.   “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

Новорічні світа у Тячівському районі Закарпаття.

Опубликовано: 17.11.2015 15:21:04
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Тячівський район Закарпаття.   “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

Новий 2016 рік. Свалявський район Закарпаття.

Опубликовано: 16.11.2015 18:27:40
Закарпатская обл.Свалявский районСвалява

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Свалявський район Закарпаття.   “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

Новий 2016 рік у Рахівському районі Закарпаття

Опубликовано: 15.11.2015 21:32:16
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Рахівськийрайон Закарпаття.   “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

Перечинський район Закарпаття. Новий 2016 Рік!!!

Опубликовано: 15.11.2015 21:20:04
Закарпатская обл.Перечинский районПеречин

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Перечинський район Закарпаття.   “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

Новий 2016 рік, Мукачівський район Закарпаття

Опубликовано: 15.11.2015 11:38:15
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

ЗАКАРПАТТЯ запрошує: скоро Новий 2016 Рік!!!   Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Мукачівський район Закарпаття.

Міжгірський район Закарпаття запрошує: скоро Новий 2016 Рік!!!

Опубликовано: 14.11.2015 16:47:50
Закарпатская обл.Межгорский районМежгорье

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Міжгірський район Закарпаття. “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

Новорічні савята у Іршавському районі Закарпаття

Опубликовано: 14.11.2015 16:38:56
Закарпатская обл.Иршавский районИршава

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Іршавський район Закарпаття. “Турінформ Закарпаття” (керівник О.

Новий 2016 рік у Воловецькому районі. Новорічне Закарпаття

Опубликовано: 14.11.2015 16:24:06
Закарпатская обл.Воловецкий районВоловец

ЗАКАРПАТТЯ запрошує: скоро Новий 2016 Рік!!! Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Воловецький район Закарпаття.

Новий 2016 рік у Великоберезнянському районі. Новорічне Закарпаття

Опубликовано: 14.11.2015 12:10:23
Закарпатская обл.Великоберезнянский районВелыкый Березный

ЗАКАРПАТТЯ запрошує: скоро Новий 2016 Рік!!! Новий 2016 рік у Великоберезнянському районі Практично половину території району займа...

ст.<<<34567>>>