Автор: Alex S, 04.12.2015 22:02:10

У понеділок, 7 грудня, на «Драгобраті» стартує лижний сезон

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Раховский район ДРАГОБРАТ У понеділок, 7 грудня, на «Драгобраті» стартує лижний сезон
У понеділок, 7 грудня, на «Драгобраті» стартує лижний сезон

Пошкоджена осіннім паводком ґрунтова дорога, що веде на гірськолижний курорт «Драгобрат» у Рахівському районі, не завадить відкриттю цьогорічного лижного сезону.

Як повідомляє сайт Закарпатської ОДА, у четвер Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку на Рахівщину й проінспектував хід відновлювальних післяпаводкових робіт. Нагадаємо, що 21 листопада внаслідок різкого підняття води гірський потік «Драгобрат» вийшов із берегів і пошкодив близько 700 метрів дороги. Зараз на гірськолижний курорт можна добратися на позашляховику по трьох різних напрямках, однак пошкоджена дорога вважається найкоротшою й найкращою.

Одразу після стихійного лиха районна влада та власники туристичних об’єктів із «Драгобрата» взялися за відновлювальні роботи. РДА забезпечила через управління лісового господарства важку техніку, а підприємці зібрали необхідні для матеріалів кошти. На п’ятницю більше 400 метрів пошкодженого покриття вдалося відновити, паралельно важка техніка регулює русло та укріплює береги потоку. Роботи тривають і далі, так що до кінця тижня проїзд «основною» дорогою буде відновлено.

У ході поїздки на Рахівщину Г.Москаль піднявся й на гірськолижний курорт, який повністю вкритий снігом.
– Снігу вже достатньо для катаннях на лижах, тому в понеділок тут стартує гірськолижний сезон, – зазначив Г.Москаль. – Чутки про те, що через паводок дорога заблокована, не відповідають дійсності. Проїзд вільний, тому запрошуємо мешканців і гостей Закарпаття на «Драгобрат».


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


"Різанина" по-гуцульськи

Опубликовано: 30.10.2017 10:03:46
Закарпатская обл.Раховский районВэлыкый Бычкив

 Бензопилою, пилкою, ножем і різцем… На Закарпатті на славній Гуцульщині у змаганні зійдуться вмільці давнього мистецтва різанини… Тобто, різьби. По дереву.

Родзинка Закрпаття -Говерла

Опубликовано: 26.09.2017 15:03:54
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Гора висотою 2061 метр є найвищою точкою України. Назва «Говерла» — угорська і перекладається, як «Сніжна гора».

Фестиваль Берлибашський бануш 2017

Опубликовано: 10.05.2017 17:41:17
Закарпатская обл.Раховский районКостиливка

 Кухня гуцулів включає в себе не тільки оригінальні страви з молока, але й колорит господинь, легенди які можна буде почути у селі Костилівка.

Новий 2016 рік у Рахівському районі Закарпаття

Опубликовано: 15.11.2015 21:32:16
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Рахівськийрайон Закарпаття.   “Турінформ Закарпаття” (керівник О.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи