Автор: Alex S, 13.08.2016 13:39:27

Полтавщина запрошує відвідати Сорочинський ярмарок

Rest4U Новости Украина Полтавская обл. Миргородский район Миргород Полтавщина запрошує відвідати Сорочинський ярмарок
Полтавщина запрошує відвідати Сорочинський ярмарок

16-21 серпня 2016 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області, на батьківщині Миколи Гоголя, буде проходити Сорочинський ярмарок.

Напевне, Ви вже почали будувати свої плани на літо. Сподіваємось, що у цих «наполеонівських» планів є один важливий пункт – « Взяти участь у Сорочинському ярмарку» ( або «Відвідати Сорочинський ярмарок»). Ми дуже хочемо, щоб він там був, та ще й з поміткою – «обов’язково». Адже Сорочинський ярмарок – це не лише красиво, яскраво, незабутньо, але і корисно та результативно.

Адже з нами Ви дійсно зможете все! Традиційно ярмарок асоціюється з торгівлею та цікавим і змістовним дозвіллям. У нас Ви знайдете не тільки це, а і чудову можливість культурного відпочинку, шанс доторкнутись до історії та звичаїв рідного народу, осягнути всю глибину тисячолітньої мудрості наших предків, помножену на новітні традиції та технології третього тисячоліття. Все це дивовижним чином переплітається на Сорочинському ярмарку, переходить одне від одного, періодично занурюючи відвідувачів то у справжній етнографічний осередок полтавської самобутності, то, навпаки, у динамічне дійство сучасного європейського ринку. Виступи творчих колективів межують з запальними танцями та дискотеками , концертами за участю відомих естрадних зірок, різноманітні майстер-класи з народних ремесел співіснують пліч-о-пліч з сучасними атракціонами та забавами, а шедеври сотень народних майстрів складають гідну конкуренцію сучасним товарам фірм-виробників.

Окрім того, Ви матимете унікальну можливість поспілкуватися з Миколою Гоголем та персонажами його безсмертних шедеврів Хіврею, Черевиком, Афанасієм Івановичем та іншими. А про численні кафешки та ресторанчики годі й казати. Життя на Сорочинцях вирує від світанку до смеркання, не затихає і вночі. І кожен напевне знайде собі щось до душі. За тиждень ярмарку і учасники, і гості стають однією дружною родиною, дарують один одному частинку своєї доброти та тепла.

Цьогорічний ярмарок присвячується 25-й річниці Незалежності України і буде проходити під гаслом «Розквітає ярмарок – квітне Україна!»

Сорочинський ярмарок – 2016 Вас любить і чекає на Вас!

Джерело: festyvali.com.ua


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Сорочинський ярмарок розпочне роботу 14-19 серпня

Опубликовано: 09.08.2012 14:40:10
Полтавская обл.Миргородский районМиргород

Національний Сорочинський ярмарок запрошує з 14 по 19 серпня 2012 року відвідати найкращий фестиваль-ярмарок України, для відвідувачів вхід на територію ярмарку безкоштовний.

Сорочинський ярмарок

Опубликовано: 13.08.2011 16:44:26
Полтавская обл.Миргородский районМиргород

Найбільший і найвідоміший ярмарок України традиційно збирає своїх шанувальників 16-21 серпня 2011 року.Добавление фотографийCopyright 2008-2019, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи