Автор: Зіденик Віктор, 04.12.2015 4:33:52

Кам’янецька садиба

Rest4U Новости Украина Винницкая обл. Литинский район Літин Кам’янецька садиба
Кам’янецька садиба

Гостинна садиба запрошує гостей насолодитися красою природи рідного краю в поєднанні із історичними пастками архітектури та мистецтва. Наші гості можуть відпочити в справжній сільській хаті, пожити справжнім селянським життям. Ми запрошуємо бажаючих порибалити, шанувальників полювання, збирання лісових ягід та смачних грибів. Поряд із садибою розташована водойма. В якій можна купатися, кататися на човні та рибалити.

На базі є:
   колодязь,
   газ,
   піч,
   туалет на вулиці.

Побутова техніка в садибі:
   Телефон, радіо, холодильник.

Господарство:
   Сад, город, квітник, виноградник.


Наші гості не тільки відпочивають, а й набираються сил, так як споживають справжні продукти з городу та п’ють воду з джерел. Взимку ми пропонуємо катання на санях, лижах та ковзанах, ловля риби в ополонці, народні гуляння на свята.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг"

Опубликовано: 04.12.2015 4:17:19
Винницкая обл.Хмельницкий район Хмельник

 Медичний реабілітаційний центр "Південний Буг" - відомча оздоровниця міністерства внутрішніх справ України, один з кращих санаторіїв курорту Хмільник.

ФОНТАН «РОШЕН», ВІННИЦЯ

Опубликовано: 04.12.2015 3:30:11
Винницкая обл.Винницкий районВинница

 Це класика серед найромантичніших місць в Україні. Плаваючий фонтан у Вінниці вважається найбільшим серед європейських країн.

Вінниця запрошує на парад ретро-автомобілі

Опубликовано: 24.10.2012 23:54:30
Винницкая обл.Винницкий районВинница

 Святкування Дня Автомобіліста у Вінниці пройде 28 жовтня за ініціативи Автоклубів міста, мотоспільноти Вінниччини та журналу «AUTOHOUSE».

Вінничина запрошує на фестиваль "Млиноманія-2012" відбудеться

Опубликовано: 29.07.2012 19:51:53
Винницкая обл.Винницкий районВинница

Млиноманія-2012 відбудеться в селі Печера 4-5 серпня – в перші вихідні останнього літнього місяця. Вхід безкоштовний.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи