Найдено объектов 9

Обзоры /Тячев

Зона відпочинку «ЛЮДМИЛА»

Опубликовано: 21.12.2016 14:56:21
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 Зона відпочинку «ЛЮДМИЛА» складається з 3-х 2-поверхових котеджів та окремого будиночка ( з сауною), які знаходяться на невеликому озері. На території бази відпочинку є мангали, альтанки та озеро, де можна порибалити. До зони відпочинку «ЛЮДМИЛА» у Тячеві веде зручний асфальтований під'їзд, також є паркінг. Позаду знаходиться ліс.

Готель «САДИБА»

Опубликовано: 21.12.2016 14:46:03
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 У центрі селища Буштино, 5 км від міста Тячів, поряд із трасою Львів–Рахів–Мукачеве. Зручний асфальтований під'їзд. Двоповерховий готель на 9 номерів (27 місць), кафе на 28 місць, тренажерний зал. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода постійно.

Готельно-оздоровчий комплекс “Візит”

Опубликовано: 21.12.2016 14:40:40
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 “Візит” – готельно-оздоровчий комплекс розташований на околиці мальовничого села Буштино Тячівського району. Відвідувачі зможуть зробити цікаву прогулянку біля річки Тиса, яка протікає неподалік. З тераси прекрасний вид на гори Карпати. Комплекс включає готель, ресторан, автомийку, банний комплекс з басейном і тренажерним залом.

Готель "New Continent"

Опубликовано: 21.12.2016 14:27:45
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 Готельно ресторанний комплекс, який знаходиться в затишному куточку Закарпаття, відкрив свої двері відвідувачам у 2015 році. New Continent — справжня перлина Закарпаття. Розташований у чарівному місці Тячівського району приваблює своєю зручністю та доступністю. Високий рівень обслуговування не залишить байдужим нікого.

Букові праліси в Закарпатті

Опубликовано: 27.05.2012 11:25:41
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

В Закарпатті знаходяться унікальні лісові масиви, що отримали спеціальний сертифікат від організації, що опікується Всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО під назвою “Букові праліси Карпат”, що був виданий у 1997 році.

Грушівський монастир

Опубликовано: 20.10.2011 9:31:48
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Грушівський монастир вперше згадується в історичних хроніках як спалений золотоординськими нападниками у ХІІІ столітті, а в 1307 році - як відродженений. Впродовж ХІV століття Грушово належало мармароським воєводам, а від 1404 р. - Грушівському православному монастирю (в 1390 році засновано Грушівське абатство).

История Тячева - туристического города в Закарпатье

Опубликовано: 19.10.2011 20:14:17
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Впервые Тячев упоминается в исторических документах XIV века. Сообщается, что в 1329 году венгерский король Карл I дал колонистам, переселившиеся в Тячев, права и вольности. Подобные права получали города, входившие в Мароморошськои жупы: Хуст, Вышково, Долгое Поле, Сигет. 0 | Читать полностью

Коронне місто Тячів, Закарпаття

Опубликовано: 22.05.2011 10:05:08
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Самобутність Тячева - у мальовничому довкіллі, вдалому поєднані архітектурних ансамблів стародавніх храмів і сучасних новобудов , чарівних куточках дозвілля та відпочинку. З кожним роком місто стає кращим, поліпшується його благоустрій та інфраструктура, з’являються нові, привабливі краєвиди.

Подорож в Тячів. Тури в Закарпаття

Опубликовано: 22.03.2011 18:06:58
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Тячів – загадкове мальовниче місто. Тячів – це невеличке містечко мрії, яке розташувалося в Закарпатській області. Воно є досить старовинним, йому налічується понад 650 років. Тому, гості різного віку, зможуть знайти в цьому місті щось таке, що зможе запам’ятатися їм надовго.

Copyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи