Автор: Alex S, 22.03.2011 18:06:58

Подорож в Тячів. Тури в Закарпаття

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Тячевский район Тячев Подорож в Тячів. Тури в Закарпаття

Тячів – загадкове мальовниче місто.
Тячів – це невеличке містечко мрії, яке розташувалося в Закарпатській області. Воно є досить старовинним, йому налічується понад 650 років. Тому, гості різного віку, зможуть знайти в цьому місті щось таке, що зможе запам’ятатися їм надовго.
1961 року сюди почали з’їжджатися угорці, оскільки колись ця територія належала Австро-Угорщині. Тому склад населення поділився навпіл. Місто можна вважати двох-національним.
Тячів є також відомим завдяки Шімону Голлоші – відомому угорському художнику. Він створив багато різних шедеврів, угорці його дуже шанували і навіть встановили йому бронзове погруддя.
Містечко маленьке за розмірами і тому щоб досконало його оглянути не знадобиться багато часу. Цікавинкою міста є два храми розташовані в самому серці міста та улюбленому місці відвідуючих.
Римо-католицький костел св. Короля Іштвана було зведено в 1780 р.
Найдавнішою, найкрасивішою та найулюбленішою святинею туристів вважається кам’яний храм: реформатський костел XIII-XVIII ст. У середині храму дуже цікаво, побувавши тут ви ніколи не забудете красоту побаченого. Прикрасою храму є його стіни та стеля. Колись тут була найбільша бібліотека міста. Храм красивий у будь-яку пору року. Влітку, цвітуть каштани і храм стає зеленуватим, ну а в зимку,  коли випадає сніг, храм сяє білим сяйвом. Цій святині надають перевагу більшість угорців.
нещодавно, навколо неї зробили чудову площу, де туристи та гості міста можуть відпочити та насолодитися в повній красі костелом.
В нашому місті є невеличкий парк, тут завжди проходять різні свята та концерти.
Нещодавно, якщо бути конкретніше то минулого року в місті реставрували фонтан, тепер вся молодь збирається там. Ввечері він чудово освітлюється, та грає під сяйво світла. 
В місті ще є багато різних пам’ятників встановлених від митців до героїв великої вітчизняної. 
Тячів славиться своїми спортсменами. Тут є різні споруди та майданчики де б можна було зайнятися спортом людям різного віку, але особливо молоді. Це невеличке містечко є досить перспективним. Також окрасою міста є на-пів зруйнований міст, який колись сполучав Україну з Румунією, є багато легенд цього моста, але не дивлячись на них люди люблять це місто оскільки воно є дуже романтичним та привабливим. Тут є різні готелі, бари, ресторани, які будуть доступні всім людям, завітайте в Тячів і не пошкодуєте.

Поштаренко Я.


 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Готель «САДИБА»

Опубликовано: 21.12.2016 14:46:03
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 У центрі селища Буштино, 5 км від міста Тячів, поряд із трасою Львів–Рахів–Мукачеве. Зручний асфальтований під'їзд.

Коронне місто Тячів, Закарпаття

Опубликовано: 22.05.2011 10:05:08
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Самобутність Тячева - у мальовничому довкіллі, вдалому поєднані архітектурних ансамблів стародавніх храмів і сучасних новобудов , чарівних куточках доз

Готель "New Continent"

Опубликовано: 21.12.2016 14:27:45
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 Готельно ресторанний комплекс, який знаходиться в затишному куточку Закарпаття, відкрив свої двері відвідувачам у 2015 році. New Continent — справжня перлина Закарпаття.

Букові праліси в Закарпатті

Опубликовано: 27.05.2012 11:25:41
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

В Закарпатті знаходяться унікальні лісові масиви, що отримали спеціальний сертифікат від організації, що опікується Всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО під назвою &ldquoДобавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи