Автор: Alex S, 17.11.2015 15:21:04

Новорічні світа у Тячівському районі Закарпаття.

Rest4U Новости Украина Закарпатская обл. Тячевский район Тячев Новорічні світа у Тячівському районі Закарпаття.
Новорічні світа у Тячівському районі Закарпаття.

Плануючи відпочинок на Новий 2016 рік, ми рекомендуємо Вам звернути увагу на Тячівський район Закарпаття.
 

“Турінформ Закарпаття” (керівник О.Коваль), туристичний клуб УжНУ (керівник Ф.Шандор) та туристичний портал Rest4U розпочинає інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію можливостей закладів туризму – зустрічай Новий 2016 рік у Закарпатті.
 

Новий 2016 Рік в Закарпатті це:

  • Захоплюючі зимові екскурсії: легендарні карпатські замки, середньовічні міста, гірські монастирі
  • На лижах, санках, сноубордах спуститися з гірської лижної траси
  • Побачити скарби зимової карпатської природи
  • Взяти участь у народних обрядах і традиціях: Різдво Христове, свято Св.Миколая, Новий рік, Св.Василя, Водохреща
  • Скуштувати традиційну кухню угорців, словаків, румунів, штабів, ромів, русинів, чехів
  • Відпочити від вражень дня ви зможете в затишних номерах в селах Калини, Усть-Чорна, Нересниця, Тарасівка

Новий 2016 рік у Тячівському районі

Тячівський район - найбільший район Закарпатської області. На території Району знаходиться Угольський тисово- буковий масив Карпатського державного заповідника. Район багатий на мінеральні та геотермальні води, особливо багаті металами та мікроелементами високогірні джерела с. Усть Чорна, Велика Уголька.
У с.Солотвино функціонує алергологічна лікарня, яка відома далеко за межами Закарпаття і України, також у цьому селі знаходяться відомі солені озера, які часто зрівнюють (по властивостям) з Мертвим морем.
Район багатий на мінеральні та геотермальні води. Понад 30 мінеральних джерел Тячівщини містять до 20 життєво необхідних для здоров’я людини мікроелементів. Особливо багаті металами високогірні джерела Усть-Чорної, Руської Мокрої, Великої Угольки, Тарасівки. Є джерела з вмістом дефіцитного в Закарпатті фтору (села Добрянське, Новоселиця) та йоду (Велика Уголька, Руська Мокра). Мінеральні води Тячівського району багаті на кремнієву кислоту. Це справжня аптека для профілактики та лікування цілої низки хвороб. Район має високий природно-рекреаційний і туристично-курортний потенціал. Тут виявлено 67 мінеральних джерел (у т. ч. термальних), які містять до 20 життєво необхідних для здоров’я людини мікроелементів та за своїми властивостями не поступаються відомим водам Кавказу, Чехії, Франції.
 

Цікаво побачити:
• З містом Тячів пов'язані останні роки відомого угорського живописця Шимона Голлоші (18571918 рр.) Починаючи з 1904 року, він почав регулярно відвідувати Тячів зі своїми учнями. На початку Першої світової війни живописець переніс в ці краї свою майстерню (дотепер зберігся його будинок) і написав ряд картин, які зберігаються в Національній галереї в м. Будапешт. Неподалік реформаторського костелу встановлено скромний пам'ятник Ш. Голлоші.
• храм Св. Іштвана (Степана), Тячів
• Народний приватний музей Сріберна земля, с. Грушово
• Озеро Солоне, Нересниця
• Пам'ятка природи Гора Каполна, Руське Поле
• Пам'ятка природи Сталактитові печери, Широкий Луг
• Реформаторський храм та дзвіниця, Тячів
• Храм Святого Миколая, с.Колодне
• Дерев'яна Миколаївська церква (1604 р. — поч. ХVІІІ ст.), с. Нижня Апша

І ще… не забудьте відчути смак закарпатської гастрономії у найкращій гастрономії району в селищі Солотвино.
 

Запамятайте символи Тячівського району, для того щоб полегшити вибір місцевого туристичного смаку та сувенірів, і на той випадок якщо сніговий покрив 2015-2016 в Карпатах не порадує Вас:

ПТАХ  орел
ЗВІР  карпатський буйвол
РИБА сом
КОМАХА турун
КВІТКА  айстра
ФРУКТ  груша
КОРИСНА КОПАЛИНА  кам’яна сіль
ПЕРША СТРАВА  голасле
ДРУГА СТРАВА  токан
ДЕСЕРТ чевриги
АЛКОГОЛЬ  цуйка
БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ НАПІЙ  бузиновий сироп
ТУРИСТИЧНА АТРАКЦІЯ спелеологія
НАРОДНЕ РЕМЕСЛО вироби із камяної солі
АРХІТЕКТУРНА БУДІВЛЯ  Храм Святого Миколая, с.Колодне


Для любителів зимового відпочинку працюють кілька гірськолижних трас (Калини, Усть-Чорна, Великий, Тарасівка, Дубове), де знаходяться якорні та бугельні витяги.

З наступаючим Новим 2016 Роком!!!
 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также
Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи