Автор: Alex S, 22.05.2011 10:05:08

Коронне місто Тячів, Закарпаття

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Тячевский район Тячев Коронне місто Тячів, Закарпаття

Самобутність Тячева - у мальовничому довкіллі, вдалому поєднані архітектурних ансамблів стародавніх храмів і сучасних новобудов , чарівних куточках дозвілля та відпочинку. З кожним роком місто стає кращим, поліпшується його благоустрій та інфраструктура, з’являються нові, привабливі краєвиди. Усім цим досягненням Тячів завдячує щоденній плідній праці мешканців міста, які докладають максимум зусиль для його процвітання.
Тячів - місто районного значення, центр однойменного району . Розташований у Хустській улоговині на правому березі річки Тиси за 880 км від Києва і за 150 км - від обласного центру , на кордоні з Румунією.
Територія міста - 5,17 кв.км, станом на 1 січня 2009 року у Тячеві проживало 9269 осіб, три чверті населення - українці, решта - угорці, росіяни та інші.
Сьогоднішній Тячів - промисловий і культурний центр району.
Прикордонне розташування міста сприяє вкладенню іноземних інвестицій. Створено ряд спільних підприємств: українсько - італійське ТОВ  "Зеніт - Текс", українсько - угорське ТОВ  "Авантекс - Україна", українсько - білоруське ДП  "Ламелла", українсько - угорське ТОВ "Шкала - Енерджі", діють приватні підприємства з розпилювання деревини, виробництва мяких та корпусних меблів, опалювальних приладів, державне підприємство  "Зеніт" з виготовлення продукції військово-оборонного замовлення, підприємство з експлуатації протипаводкових споруд та газифікації району, авто - транспортне підприємство, працюють міні - підприємства макаронних  виробів, хліба та хлібобулочної продукції.
У місті є рекламні агентства "Позитив" та "Колібрі", охоронна фірма "Фараон", архітектурні підприємства "Т - АРХ", "Тячів - Проект", діє вантажно - митний термінал та інші суб’єкти підприємництва.
Розвинена мережа банківських та фінансово - кредитних установ. Діють 16 відділень та філія банків різних форм власності, 11 страхових компаній, 4 кредитні спілки.
У місті видаються дві газети : міська - "Тячів" та районна - "Дружба", діють залізничний та автомобільний вокзали.

Для гостей міста та туристів працюють , приватні "Оксана", "Тиса", "Феєрія", "Серпанок", "Світлиця" та інші.
Так щиро запрошуємо всіх охочих відвідати наше місто Тячів і особисто переконатися у його чарівності.

Танчинець Андрій


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Зона відпочинку «ЛЮДМИЛА»

Опубликовано: 21.12.2016 14:56:21
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

 Зона відпочинку «ЛЮДМИЛА» складається з 3-х 2-поверхових котеджів та окремого будиночка ( з сауною), які знаходяться на невеликому озері.

Букові праліси в Закарпатті

Опубликовано: 27.05.2012 11:25:41
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

В Закарпатті знаходяться унікальні лісові масиви, що отримали спеціальний сертифікат від організації, що опікується Всесвітньою природною спадщиною ЮНЕСКО під назвою &ldquo

Грушівський монастир

Опубликовано: 20.10.2011 9:31:48
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Грушівський монастир вперше згадується в історичних хроніках як спалений золотоординськими нападниками у ХІІІ столітті, а в 1307 році - як відродженений.

История Тячева - туристического города в Закарпатье

Опубликовано: 19.10.2011 20:14:17
Закарпатская обл.Тячевский районТячев

Впервые Тячев упоминается в исторических документах XIV века. Сообщается, что в 1329 году венгерский король Карл I дал колонистам, переселившиеся в Тячев, права и вольности.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи