Автор: Alex S, 14.12.2010 21:44:24

Північне сяяння - «мед» для туристів

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Північне сяяння - «мед» для туристів

Протягом трьох літніх місяців сонце ніколи не заходить, а під час полярної ночі в небі танцюють чарівні спалахи світла.
Протягом всього жовтня і далі можна побачити одне з найграндіозніших безкоштовних шоу в світі – північне сяяння. Північне сяяння це одне з тих подій яке при своїй унікальності та видовищності все ще залишається дивом природи а не дивом створеним в результаті праці людини.
Північне сяяння, або aurora borealis, виявляється у вигляді рухомих променів, дуг або «завіс» від зеленувато-білого до темно-червоного кольору. Спостереження за грою північного сяяння в зимовому піднебінні залишає  незвичайне, чарівне враження. Це явище виникає унаслідок зіткнення заряджених часток з магнітосферою Землі, що приводить до випромінювання атомів і молекул атмосферних газів.
Північне сяяння краще всього спостерігати пізно восени і ранньою весною. Жовтень, лютий і березень - місяці, коли вірогідність побачити північне сяяння найбільш висока. Найвища активність спостерігається з 6 годин вечора до 1 години ночі.
Теоретично північне сяяння можна побачити по всій Норвегії, але краще всього це дивне природне явище видно за полярним кругом, в Північній Норвегії.
Століття тому лапландці вірили, що виблискуючі промені зеленого, червоного, жовтого, помаранчевого і синього світла, що переливаються в темному нічному піднебінні, – це сліди гігантської лисиці. Греки вважали сполохи кривавим дощем, німці – небесним світлом, а ескімоси – небесними жителями. І лише в 1887 році норвезький фізик Біркланд, що вивчав це унікальне природне явище, довів, що північне сяяння відбувається завдяки тому, що потік іонізованих часток сонячного вітру стикається в районах полюсів з атомами газів, що входять до складу іоносфери Землі. Випромінювання збуджених атомів у видимому діапазоні і спостерігається з поверхні планети як світлові сполохи.
Століття минули але й досихпір це чаруюче світло приковує до себе чисячі очей. Хоча наука і може пояснити цей процес,людину все одно тягне,в певній мірі,цей таємничий та мальовничий процес. І це в який раз показує нам всю унікальність та красу тієї, котру ми ,й досих пір, думаємо що зможемо покорити.
 

Пересоляк Р.В.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Отдых в Карпатах - Санаторий "Карпати"

Опубликовано: 01.04.2010 20:44:51
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Цей прекрасний санаторій розташований в одному  з наймальовничіших курортних куточків - на південному схилі  Лісистих  Карпат,  у  Свалявській улоговині,  на  висоті

Старе місто Прага

Опубликовано: 25.11.2010 19:11:52
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Прага – столиця Чехії, розташована на ріці Влтава. Населення міста – 1,2 млн. жителів.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи