Автор: Alex S, 08.12.2010 17:51:26

Мон Сен-Мішель-«Восьме Чудо Світу»

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Мон Сен-Мішель-«Восьме Чудо Світу»

Мон Сен-Мішель - це одне з найпопулярніших місць,яке знаходиться на північному-заході Франції. Це місце вражає своєю красою,неповторністю,казковим виглядом.Колись це був монастир,побудований на скалі.  Коли відвідуєш це надзвичайне місце,здається ніби ти потрапив у середньовічне містечко,яке оточене морем з усіх боків і тільки дамба з’єднує цей дивовижний острів з материком.
Замок є дуже популярним по відвідуваності.Багато туристів приїжає подивитися на вишукану архітектуру та пам’ятки місця,а також захоплюються історією,зв’язаною з цим цікавим місцем під назвою Мон Сен-Мішель.
Справа в тому що,на теперішній час Мон Сен-Мішель стає островом тільки 2 рази на рік.Це пов’язано з тим, що море відходить, і тільки два рази на рік у період осіннього і весняного рівнодення під час сильних приливів він стає островом.На даний момент більшість часу замок оточений пісками.
У Франції це місце називають «Восьмим чудом світу».
Я особисто вважаю,що таке найдвичайно красиве місце поправу можна вважати «Чудом світу», адже з Мон Сен - Мішель пов’язано багато легенд і своєю цікавою історією воно вражає не тільки  мешканців,а також туристів.Як мені здається то це місце є навіть трішечки містичним та таємничим.У ньому присутня своя певна загадковість.
Відвідаши це дивовижно красиве місце ви потрапите у казку,де отримаєте масу позитивних емоцій та вражень від побаченого. Замок-фортеця не може залишитися без уваги оточуючих,своєю неповторною красою і виглядом він привертає до себе туристів. Це казкове місце-варто відвідати.
 
                                                                                                           

         

                                                                                                            
Поштак Ірина


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Отдых в Карпатах - Санаторий "Карпати"

Опубликовано: 01.04.2010 20:44:51
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Цей прекрасний санаторій розташований в одному  з наймальовничіших курортних куточків - на південному схилі  Лісистих  Карпат,  у  Свалявській улоговині,  на  висоті

Водные туристические маршруты. Туры в Карпаты

Опубликовано: 14.10.2010 19:00:19
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

В Закарпатье достаточно густая речная система и значительное количество рек, пригодных для водных туристских маршрутов.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи