Автор: Alex S, 07.11.2010 14:32:22

Найкращі санаторії Закарпаття

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Найкращі санаторії Закарпаття

Закарпаття - єдиний регіон України, який знаходиться за головними Карпатськими хребтами. Це підкреслює його транспортну віддаленість від решти території країни, зв`язок з якою можлива тільки через перевали.
Серед Закарпатського регіону, шо використовують для лікування природні фактори, функціонує мережа санаторіїв в системі ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів провспілок України «Укрпрофоздоровниця». Його представництво в Закарпатській області обєднує сім оздоровниць на 2000 ліжок та гідрогеологічну режимно-експлуатаційну станцію.
 
Хто хоч раз побував на Закарпатті, назавжди запам`ятає чарівну природу цього краю. Багато сонячних і теплих днів, цілюще, настояне на глиці гірське повітря, численні джера мінеральних вод - усім цим природа щедро наділила Закарпатську область.
Закарпаття є ідеальним місцем для сімейного відпочинку та медичної реабілітації хворих на переважну більшість захворювань, що підлягають лікуванню природними факторами.
Особливістю закарпатських оздоровниць э й те, що вони функціонують цілий рік, передусім - завдяки наявності мінеральних вод, лікування якими проводиться в будь-яку пору року.

розпочалася ще за часів Австро-Угорщини, коли було відкрито перші так звані купелі. Відтоді їх традиційно використовують для лікувальних цілей. І хоч би яким принадним було Закарпаття для сфери туризму, актуальним є збереження його пріоритету та спрямованості саме як лікувально-оздоровчого регіону. Нині гостро стоїть питання раціонального використання природних ресурсів для цього краю, розширення аспектів їх застосування.

Серед лікувальних та санаторно-курортних закладів Закарпатського регіону, шо використовують для лікування природні фактори, функціонує мережа санаторіїв в системі ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів провспілок України "Укрпрофоздоровниця". Його представництво в Закарпатській області обєднує сім оздоровниць на 2000 ліжок та гідрогеологічну режимно-експлуатаційну станцію.

Численні лікувальні природні фактори Закарпаття дають можливість лікувати практично всі захворювання. У с лікують хвороби серцево-судиної та нервової системи; успішно лікує патологію опорно-рухового апарату; унікальна вода, яку використовують у , допомагає вилікувати захворювання крові та кровотворних органів; ефективно позбавляють заворювань шлунково - кишкового тракту води типу "Боржомі" та "Есентуки" в , , .

В оздоровницях функціонують спеціалізованні відділення медичної реабілітації хворих у санаторно-курортних умовах:

    * у - для хворих, які перенесли інфаркт міокарда та жінок з порушеннями перебігу вагітності. Також тут здійснюється також відновлювальне лікування хворих із порушеннями мозкового кровообігу;
    * в - для хворих, які перенесли операції з приводу резекції шлунку та операції на органах черевної порожнини;
    * у - для хворих з ендокринною паталогією (цукровий діабет);
    * - для хворих із захворюваннями крові та кровотворних органів.

Рівень лікувально - діагностичного та побутового обслуговування відповідає основним вимогам організації санаторно - курортного обслуговування в реабілітаційних відділеннях.

Лише санаторії ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" в Закарпатській області мають ліцензії на використання мінеральних вод (аналогів у Європі немає), які подаються безпосередньо з джерела до бюветів та ванного відділення.

Лише в ЗАТ "Укрпрофоздоровниця" медичні кадри, лікарі з науковими званнями, досвідчений обслуговуючий персонал постійно підвищують свою кваліфікацію, що дає можливість хворим та відпочивальникам отримувати у профспілкових оздоровницях всі види медичних послуг, проживаючи при цьому в комфортабельних номерах.

Щороку в здоровницях представництва лікуються 37-38 тис. хвоих. Приймаються на лікування також організованні дитячі колективи.

Лікування хворих здійснюється з урахуванням основної та супутньої паталогії згідно з медичними рекомендаціями та методиками, розробленими у профільних науково-дослідних інститутах, медичних вищих навчальних закладах, провідних клінічних установах та затвердженими МОЗ України.

В оздоровницях також функціонують спеціалізованні відділення медичної реабілітації хворих у санаторно-курортних умовах:

    * у - для хворих, які перенесли інфаркт міокарда та жінок з порушеннями перебігу вагітності. Також тут здійснюється також відновлювальне лікування хворих із порушеннями мозкового кровообігу;
    * в - для хворих, які перенесли операції з приводу резекції шлунку та операції на органах черевної порожнини;
    * у , та - для хворих з ендокринною паталогією (цукровий діабет);
    * у - для хворих із захворюваннями крові та кровотворних органів.
    * у - для хворих із захворюваннями опорно-рухового апарату.


 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Водные туристические маршруты. Туры в Карпаты

Опубликовано: 14.10.2010 19:00:19
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

В Закарпатье достаточно густая речная система и значительное количество рек, пригодных для водных туристских маршрутов.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи