Автор: Alex S, 25.11.2010 21:34:57

Венеціанський карнавал

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Венеціанський карнавал

Венеціанський карнавал (Carnevale di Venezia) – щороку проходить  у Венеції, Італія. Свій початок венеціанський карнавал бере з часів Римської Імперії, коли люди святкували Сатурналії (щорічне свято в честь бога Сатурна, яке справляли після збору врожаю). Ці Сатурналії супроводжувались масовими гуляннями, коли рабам було дозволено веселитись поряд зі своїми хазяями. Звідси і пішли відомі на весь світ карнавальні маски, які використовували задля того щоб станова нерівність не затьмарювала свята.
Карнавальні маски виготовляють зі шкіри та пап"є-маше, вкривають позолотою та дорогоцінним камінням. Карнавальні маски - це варіанти масок італійської комедії дель арте, особливого виду вуличного театрального уявлення. До них відносяться Арлекін, Коломбіна, Педроліно, Пульчинелла та інші персонажі. Маски використовували не тільки під час свята, але й у повсякденному житті: від романтичних зустрічей до злочинів. Останні призвели до того що на носіння масок поза карнавалом ввели заборону.
Версій щодо походження слова карнавал дуже багато. Найвідоміша серед них – версія католицької церкви – слово карнавал походить від латинського «carne vale»- «прощання з м’ясом». Церква використала старовинне свято щоб підготувати християн до великого посту перед Пасхою.
Венеціанський карнавал до 18 століття був чи не найголовнішим святом у місті, але з часом інтерес до нього почав згасати. У другій половині 20-го століття він почав знову відроджуватись.
Карнавал у наші дні почав відроджуватись і навіть у 1996 році відомий кутюр"є П"єр Карден написав для нього гімн.
Кожен рік на Венеціанський карнавал приїздять більше півмільйона туристів і ми бажаємо Вам опинитись серед них!
 
 

Яцкулич О.


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Туристические маршруты Закарпатья

Опубликовано: 13.10.2010 19:32:16
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

  Закарпатье – живописный край с уникальным геополитическим и географическим расположением: находится на границе Украины, Венгрии, П

Водные туристические маршруты. Туры в Карпаты

Опубликовано: 14.10.2010 19:00:19
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

В Закарпатье достаточно густая речная система и значительное количество рек, пригодных для водных туристских маршрутов.

Монблан – вершина Європи

Опубликовано: 02.01.2011 16:50:07
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

З самого дитинства Орас  Бенедикт Соссюр був зачарований красою величного гірського масиву, сьогодні відомого, як Монблан - вершина Альп.Добавление фотографийCopyright 2008-2021, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи