Автор: Alex S, 30.09.2010 16:49:29

Санаторій «Карпати» - кращий курорт Закарпаття

Rest4U Публикации Украина Закарпатская обл. Мукачевский район Карпаты Санаторій «Карпати» - кращий курорт Закарпаття


Напевно, на Закарпатті, не знайдеться людини, котра б не чула про . Цей мальовничий куточок Срібної Землі є, практично, візитною карткою всього карпатського регіону і не лише завдяки красномовній назві. Лікувальна база санаторію є вельми потужною, про що свідчить його популярність не лише в нашій області, а й за її межами. З 1946 року (дата утворення )  тут відпочивали і оздоровлювалися хворі на серцево-судинні захворювання зі всього колишнього Радянського Союзу.
Особливою ознакою санаторію, що приваблює відпочиваючих є і його розташування.  Мальовничі карпатські схили висотою 400м над рівнем моря, створюють ауру первозданності і недоторканості природи.  Сама територія  – немов райський куточок серед диких гір.  Тут усе облаштовано охайно і зі смаком. Декоративні клумби і альпійські гірки, а також дендрарій з рідкісними породами дерев, таких як самшит, японська вишня, сосна Веймута, канадська ялина, італійська глиниця, катальпа, рожевий бук… Цей дендрарій разом із мальовничим озерцем в середині пам’ятає свої славних господарів – графів Шенборнів – колишніх власників Мукачівсько-Чинадіївської домінії з 1728 року.
Та особлива увага завжди приділяється справжній перлині санаторію «Карпати» – мисливському будинку графів Шенборнів. Збудований в романтично-готичному стилі , він більше схожий на середньовічний замок. Ця вишукана будівля, що будить уяву,  викликає романтичні почуття й переживання має дуже оригінальну побудову. Він має 365 вікон за кількістю днів у році, 52 димоходи – кількість тижнів у році, та 12 входів. Збудований цей палац графом Бухеймом Шенборном в 1890-1895 роках. Але він не довго служив своїм власникам.  У 1928 році чехословацький уряд провів земельну реформу, ліквідував Мукачівсько-Чинадіївську домінію, а її маєтки, в тому числі й мисливський палац, передав фірмі «Латориця»
В 1945 році, після приєднання Закарпаття до Української РСР, земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став . Колись в ньому містився головний корпус санаторію. Пізніше санаторій розширився і був збудований новий чотириповерховий комплекс, а замок поступово перетворився на допоміжну споруду, а заодно і зовнішню декорацію. Сюди часто приходять екскурсії. Особливо популярним це місце є для весіль котрі приходять сюди фотографуватися.
Практично всі відвідувачі особливо тепло відгукуються про нього. Кажуть що відпочили не лише тілом, а й душею. І справді, на Україні не так вже й багато санаторно-курортних комплексів створених на базі таких чудових архітектурних пам`яток . Тож, добре було б якби такі споруди, як мисливський замок графів Шенборнів користувалися більшою увагою у влади, чи хоча б у приватних спонсорів, оскільки понад сторічна будівля потребує бодай косметичного ремонту, не говорячи вже про базову реставрацію.


Товт Марина

 


Для добавления своих фотографий пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесьКомментарии

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь

Оставляя комментарий, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, которые прямо или косвенно имеют отношение к опубликованной информации. Проявляйте также уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение.
   Отменa

Смотрите также


Санаторій «Перлина Карпат» - візитна картка с.Карпати

Опубликовано: 21.10.2011 20:16:46
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

- є однією з областей, де досить широко поширена ланка туризму: тут існує багато зон відпочинку, визначних місць і пам'яток, які милу

Водные туристические маршруты. Туры в Карпаты

Опубликовано: 14.10.2010 19:00:19
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

В Закарпатье достаточно густая речная система и значительное количество рек, пригодных для водных туристских маршрутов.

Гірськолижний курорт Вістлер, Канада

Опубликовано: 09.12.2010 14:35:50
Закарпатская обл.Мукачевский районКарпаты

Гігантський гірськолижний курорт-двійник Вістлер / Блеккомб / Whistler розташовується в провінції Британська Колумбія, поряд з кордоном Канади.Добавление фотографийCopyright 2008-2024, rest4u.com.ua


Сделано в DesignIt!

Туристический портал Rest4u.com.ua - наиболее полная и достоверная информация об отелях, частных усадьбах, санаториях Закарпатья, Карпат, Крыма.

Выбирая отдых в Украине , Карпатах , Закарпатье , Крыму на туристическом портале Rest4u.com.ua Вам предложат наиболее оптимальный вариант отдыха, который удовлетворит любые запросы и вкусы туриста. Используя систему on-line бронирования Вы сможете получить скидки на проживание и питание в лучших санаториях , отелях и здравницах в любом из курортов Украины.

Пересылая фотографии, тексты и другие материалы, отправители гарантируют наличее у них личных неимущественных и исключительных имущественных авторских прав, а также самостоятельно несут ответственность за нарушение прав третьих лиц. Копирование материалов разрешено при наличии видимой ссылки на сайт Rest4u.com.ua.

Авторизация

 


Я не могу зайти в свой аккаунт
Центр помощи