Найдено объектов 1187

Новости

З 9 по 21 жовтня у Києві проходитиме виставка фіалок

Опубликовано: 09.10.2017 10:29:27
Киевская обл.Киев КИЕВ

Запрошуємо киян та гостей міста на виставку фіалок. На виставці буде представлено більше 150 сортів фіалок та інших геснерієвих.

5 причин з’їздити в Карпати восени

Опубликовано: 06.10.2017 10:55:10
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

Справжні поціновувачі відпочинку в Україні мусять хоча би раз в житті відвідати українські гори восени. П'ять аргументів на користь осіннього відпочинку в Карпатах.

Підзаряджаємось: ТОП-5 місць сили в Україні

Опубликовано: 03.10.2017 11:10:20
Киевская обл.Киев КИЕВ

В Україні безліч красивих і навіть чарівних місць. А деякі ще й зарядять вас енергією на рік вперед! Де шукати природну «батарейку», розповідає портал «Rest4u».

Таємниці київських підземель: Звіринецький печерний монастир (фото)

Опубликовано: 03.10.2017 10:33:25
Киевская обл.Киев КИЕВ

Ще донедавна цей комплекс печер залишався невідомим, захованим в нетрях землі та історії, релігії, часопис якої припав радянським пилом.

Шторм атакував Одесу: вражаючі кадри

Опубликовано: 03.10.2017 10:00:01
Одесская обл.ОдессаОДЕССА

Зграї чайок кружляли над величезними хвилями – шикарний ефект. Шикарними знімками одеського шторму напередодні поділилася у себе в Facebook фотограф Лоліта Клочкова.

Родзинка Закрпаття -Говерла

Опубликовано: 26.09.2017 15:03:54
Закарпатская обл.Раховский районРахов

Гора висотою 2061 метр є найвищою точкою України. Назва «Говерла» — угорська і перекладається, як «Сніжна гора».

Цікаві факти про Закрпаття

Опубликовано: 26.09.2017 14:58:38
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Закарпатська область єдина в Україні, яка має кордони одразу з чотирма країнами Європи: Польщею, Словаччиною, Угорщиною та Румунією.

У Львові відбудеться наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival

Опубликовано: 21.09.2017 13:59:46
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

З 21-24 вересня у Львові, на проспекті Свободи, проходитиме наймасштабніша кавова імпреза Європи - Lviv Coffee Festival.

Тунель кохання в Рівненській області

Опубликовано: 21.09.2017 12:37:38
Ровенская обл.Ровенский районРОВНО

Як з’явився Тунель кохання? Ходять дуже багато вигаданих думок про походження цього дива природи. Звісно й не були зачеплені і думки про нещасливу любов, та зраду.

В печері Оптимістична, знайшли найбільше підземне озеро України

Опубликовано: 18.09.2017 15:02:21
Тернопольская обл.Борщевский районБорщев

В печері Оптимістична, що має статус найдовшої в Європі, спелеологи відкрили велике підземне озеро.

У Львові на Новий рік та Різдво курсуватимуть нічні трамваї

Опубликовано: 18.09.2017 13:19:45
Львовская обл.Львов ЛЬВОВ

 У новорічну (із 31-го грудня на 1-ше січня) і різдвяну (із 6-го на 7-ме січня) ночі у Львові курсуватимуть нічні трамвайні маршрути.

музей Лісосплаву

Опубликовано: 21.08.2017 14:30:20
Закарпатская обл.Межгорский районСиневир

 У музеї лісосплаву можна ознайомитись з макетами вузлів, споруд і пристосувань всього технологічного процесу заготівлі, сортування, зберігання і транспортування деревини у вигляді плотів-боко...

Голуба Лагуна у Закарпатті

Опубликовано: 21.08.2017 14:25:44
Закарпатская обл.Великоберезнянский районМалый Березный

 На Закарпатті є багато дивовижних місць з неймовірними пейзажами. Деякі з них досі невідомі широкому загалу, але туристи, які побували там, діляться враженнями про незабутні емоції.

Платформа Рестораторів

Опубликовано: 16.08.2017 15:27:52
Закарпатская обл.Хустский районХуст

 Найгучніша подія у Закарпатті, яка 100% варта вашої уваги! ? Керуєш рестораном? ? Шукаєш натхнення та креативні ідеї? ? Хочеш вивести свій бізнес на но...

Фестиваль пива “Варишське пиво”

Опубликовано: 13.08.2017 18:21:04
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Формування культури пивоваріння та споживання пива, відродження традицій Закарпаття, дегустація та презентація кращих сортів від крафтових пивоварів на фестивалі “Вариське пиво” в...

Фестивалі Закарпаття у вересні 2017

Опубликовано: 13.08.2017 18:18:45
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Пропонуємо вашій увазі інформацію про події, фестивалі Закарпаття та святкування, що зроблять Ваш відпочинок у вересні 2017 року, ще цікавішим.

Благодійний велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу! 2017"

Опубликовано: 12.08.2017 16:21:29
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Благодійний велопробіг "Бачу! Можу! Допоможу! 2017" пройде в Ужгороді. Захід розпочнеться 19 серпня о 23:00 і триватиме до 27 серпня.

Міжнародний день рудих

Опубликовано: 12.08.2017 16:17:23
Закарпатская обл.Мукачевский районМукачево

 Вони завжди виділяються в сірому натовпі. Їх мало - всього від 1 до 3% земного населення - і вони особливі: талановиті, норовливі, темпераментні, волелюбні.

Ужгородська регата"

Опубликовано: 16.07.2017 14:29:44
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

"Ужгородська РЕГАТА 2017" відбудеться у неділю, 30 липня.

WILD WILD FEST

Опубликовано: 16.07.2017 14:27:30
Закарпатская обл.Перечинский районЛумшоры

 WILD WILD FEST - перший музично-велосипедний український фестиваль, який відбудеться в третє! Дата проведення: 4- 6. 08.

фестиваль леквару

Опубликовано: 16.07.2017 14:23:59
Закарпатская обл.Береговский районГече

 26 серпня 2017 року на Берегівщині відбудеться VIІI фестиваль “Свято леквару”. Програма фестивалю: 7.

У Замку Кохання на Закарпатті пройде Фестиваль квітів!

Опубликовано: 25.06.2017 16:52:20
Закарпатская обл.Ужгородский районУжгород

 Асоціація українських флористів презентує унікальній квітковий фестиваль,що став продовженням європейської культурної ініціативи по оформленню середньовічних замків.

ст.<<<12345>>>